„Jan Paweł II gwałcił małe dzieci” – o wolności słowa i głupocie


Tekst alternatywny
Lubię sobie czasami poprzeglądać rozmaite filmiki na YouTube, przydatna funkcja ‚Related videos’ pozwala na szybkie przemieszczanie się w kręgu tematycznym, jednak ostatnio trafiłem na produkcję, która najpierw mnie zniesmaczyła, a kiedy zacząłem oglądać pochodne,zbulwersowała i wściekła. Chodzi mi mianowicie o wszelkie materiały szkalujące papieża Jana Pawła II. Próbka twórczości imbecyli: http://www.youtube.com/watch?v=TS75g6qIgVAhttp://www.youtube.com/watch?v=SeSJGVR0f2o, http://www.youtube.com/watch?v=ZPNzliSKJ6s

O ile potrafię zrozumieć oburzenie i pretensje części ateistów do instytucji Kościoła Katolickiego w sprawie zatajeń skandali pedofilskich, o tyle nie ma absolutnie żadnych dowodów, że takie skandale mogły mieć jakikolwiek związek z Karolem Wojtyłą. Papież Polak był postacią wybitną, jako pierwszy od wielu lat opuścił stolicę Piotrową, żeby spotykać się z wiernymi na całym świecie, a wolne chwile poświęcał na kontemplację i modlitwę, bynajmniej nie na gwałcenie dzieci.

Moje zdumienie  jeszcze bardziej wzrosło, kiedy przeszukałem nieco Internet w celu znalezienia większej liczby takich obrazków czy filmików i okazało się, że większość z nich jest sygnowana logiem Wykopu. Dotychczas myślałem, że skoro jest to portal, na którym większość stanowią sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego, użytkownicy mają honor, godność i sumienie. Wyszła na jaw ich hipokryzja – z jednej strony głoszą się konserwatystami, paleolibertarianami bądź ordoliberałami, czyli ludźmi z przywiązaniem do tradycji, a z drugiej szkalują błogosławionego, a mniemam, że niebawem świętego Jana Pawła II.

Strasznie irytuje mnie, że nie reagują na to organy ścigania. Na wyśmiewanie się, obrażanie czy zarzucanie czynów karalnych (a przy tym tak obrzydliwych) z pewnością znalazłby się jakiś paragraf. Dlaczego więc jeszcze nikt nie został skazany za głoszenie śmiałych tez o rzekomej pedofilii papieża? Czyżby Polakom nie zależało na tym, by zbrodniarzy ukarać? Dlaczego prokuratorzy nie weszczną postępowania przeciwko łgaczom i jawnym kłamcom? Uważam, że wszyscy wierzący obywatele naszego kraju powinni wypowiedzieć wojnę tego typu oszczerstwom. Jeżeli będziemy milczeć na pomówienia w Internecie, niebawem usłyszymy, że ‚Jan Paweł II jebał małe dzieci’ w radiu czy telewizji, a potem może i z ust prezesa jakiejś parlamentarnej partii (skoro można machać dildem, to można i obrażać papieża).

Przypuszczam, że wszystkie te filmy są dziełem bandy gówniarzy, bo dorosłym ludziom nie chciałoby się bawić w takie głupoty i tym bardziej martwi mnie to, że już dzieci nie szanują papieża. Nie chodzi mi o oddawanie hołdu i bicie czołem przed domowym ołtarzykiem, ale zwykły, ludzki odruch czyli odrobina szacunku dla zasłużonych dla kraju i świata osób.

Czy wymagam aż tak wiele?

fot. PAP

Zostałem zaproszony do Śląskiego Kartelu Literackie „Sort Abla„, dzięki czemu raz na jakiś czas moją twórczość poetycką będziecie mogli znaleźć tutaj: http://sklsortabla.wordpress.com/. Zachęcam też do lektury wpisów pozostałych członków, bowiem autorzy są naprawdę nieźli, będę się musiał sporo natrudzić, żeby im dorównać.

  • blogopedau
  • Październik 25th, 2011

  Janusz Pawlacz jebał dzieci

   • michal roczyk
   • Maj 6th, 2012

   pisze z komorki bo nie moge usiedziec ze smiechu :DDDD

   prawie mi cie zal weglojadzie(autorze bloga). Dales sie ztrolowac, jak ostatni frajer😉

   Wojtyla to pedofil, ktory nie byl dobry. Gdyby taki byl to rozjebalby watykan i te piniondze przeznaczyl na uzyteczny cel a nie nieletnie prostytutki.

   Pogodz sie z tym slazacka kurwo i wracaj do swojego kosciulka zeby posluchac jak ksiadz wychwala zdechlaka-wojtylaka-papierzaka.

    • Bąkojad69
    • Czerwiec 30th, 2014

    propsuję

  • huje muje
  • Październik 25th, 2011

  o kurwa stary
  rozumiem 13-letniego salomona ale żeby taki światły korwinowiec to się nawet nie

 1. Jan Kamil 2 jebal male dzieci

  • księżniczka Anna Kamińska
  • Październik 25th, 2011

  1. JP2 ukrywał i ignorował skandale pedofilskie. To jest FAKTEM.
  2. „że już dzieci nie szanują papieża” – dlaczego 16 letni bachor wypowiada sie na tematy kogo „dzieci” maja szanowac a kogo nie?
  3. ale odpowiadanie na zjebanym blogu jakiegos polaka robaka najlepsze.

  • 2. czemu 16 letni bachor? Z dwojga złego jeśli wybierać między dorosłymi a szesnastoletnim „bachorami” (notabene już wcale nie taki gówniarz) to już lepiej jak sam siebie określasz niż jeśli miałby robić to jakiś random dorosły.

    • Jan Pedofil II
    • Maj 6th, 2012

    najpierw ruchać i płacić podatki, potem wypowiadać się na tematy dla dorosłych z naciskiem na ruchanie

  • Franek
  • Październik 25th, 2011

  PRECZ Z KORWINEM!
  JAN KORWIN MIKKE NAJWIEKSZY ZBRODNIARZ BEZWŁOSY!

  • Mścisław
  • Październik 25th, 2011

  AD powyższe komentarze:
  Płacą wam za to?

   • księżniczka Anna Kamińska
   • Październik 25th, 2011

   no kurwa nie wyrabiam xDDDDDDDDDDDDDDDDD
   tak, banda czworga przelewa nam amerykańskie Dolany od każdego komentarza

   • blogopedau
   • Październik 29th, 2011

   Żydowskie rubelki na moje konto =D

 2. siema maly zapraszamy cie na karaczan.org.
  tez nie lubimy wykopu

  elo

 3. Popieram, mam nadzieję, że bulwersującymi poczynaniami użytkowników strony wykop.pl w końcu zajmie się policja.

  • wojtek tez mam 12 lat
  • Październik 25th, 2011

  Jan Pedał 2 zawsze był dla mnie autorytetem.
  Bulwersuje mnie to że takie osczerstwa na jego temat są publikowane.
  pozdr

 4. polityczny 15 lat poważni dorośli ludzie co ja nawet .. ?

 5. KŁADZIEMY PAPĘ

 6. Cóż… takie wpisy niczego nie załatwią. W zasadzie tylko karmią tę bandę trolli, dając im przy tym masę radochy.. Warto? Nie sądzę.

  • peja1975
  • Październik 26th, 2011

  hahaha 16 letni debil pisze o tym kto jest dzieckiem
  boze kurwa trzymajcie mnie
  jestes posmiewiskiem chlopcze

  • adsfafd
  • Październik 26th, 2011

  hehe śmietnik xD

  • Merdel
  • Październik 26th, 2011

  Ale zrozum chłopaku, że Kościół Katolicki, to nie jest jakis dzieciakowy klub w domku na drzewie, tylko ISTNIEJĄCA OD DOBRYCH 2000 LAT, DOBRZE ZORGANIZOWANA KORPORACJA z bardzo rozwiniętą hierarchią władzy. Tam NIC się nie dzieje bez wiedzy capo di tutti capi(papieża), któremu o wszystkich przypadkach pedofilii donosili capo regime(biskupi). Tylko naiwna katokurwa mogłaby wierzyć w takie bycze gówno (ang. bullshit), że papież Karolek Wojtyła NIC NIE WIEDZIAŁ o zatajaniu afer pedofilskich. Gówno prawda. Wiedział i sam koordynował tym. Może i był dobrym człowiekiem, może go raniły krzywdy tych małych dzieci, ale Kościół Katolicki to poważny biznes warty miliony ton złota(nie będziemy się bawić w jakieś dolary czy inne) i ktoś kto stoi na czele takiej korporacji, MUSI dopilnować, żeby żadna rysa się nie pojawiła.

  Dorośnij, zamiast bronić Wojtyły. On nie był święty, on był zwykłym biznesmenem.

  • Przepraszam, ale Kościół Katolicki to przede wszystkim wspólnota. Powinniśmy być posłuszni Bogu, czyli tak w skrócie wypełniać 10 przykazań Bożych. I proszę o nie uprzedzanie się do wszystkich wierzących.
   Nie podajesz dowodów, które by wskazywały na to, iż JPII zatajał pedofilie. Taka informacja bardzo szybko się sprzedaje, a jeden świadek wystarczy do tego. Trochę poszperałem, po necie i nigdzie nie znalazłem, żadnego dekretu o tym z podpisem JP2 (inne opisy na ten temat, które praktycznie niczym od siebie się nie różniły znalazłem). Będę szukał dalej.
   A teraz moje zdanie na ten temat: Jeśli JP2 zatajał takie rzeczy to cholernie zgrzeszył i powinien za to odpowiedzieć. I odpowie przed Bogiem! Chociaż powinien też na ziemi. Przypadków księży pedofilów jest stosunkowo mało. Wszędzie znajdą się czarne owce, a takie skandale są idealnym atakiem na Kościół – ten który jest przecież taki „święty”. Uwierz mi znam trochę środowisko i nigdy nie widziałem, ani nie słyszałem o tym, że jakiś ksiądz, którego znam osobiście jest pedziem. Jeśli chcesz poznać bliżej moje zdanie na temat hipokryzji i pedofilii kleru to zapraszam na mojego bloga: http://megakangurek.blogspot.com/2011/08/kler-to-hipokryci-i-pedofile.html
   Nie ma ludzi świętych i nigdy nie będzie (przynajmniej tu na ziemi). Nawet jeśli JP2 to zatajał, to dzięki tej aferze wyszło szydło z worka i Benedykt nie broni a wręcz potępia takich księży i żąda sprawiedliwości. „W ostrych słowach papież potępił postępowanie księży-pedofilów oraz biskupów, którzy nie zareagowali w sposób właściwy na skandal” (http://www.wprost.pl/ar/227697/Szokujacy-apel-Watykanu-ujawnianie-pedofilii-jest-watpliwe-moralnie/).
   I nie jestem „katokurwą”. Każdy pedzio i ten który ich broni powinien odpowiedzieć w świetle prawa za ten czyn.
   „Kościół Katolicki to poważny biznes warty miliony ton złota(nie będziemy się bawić w jakieś dolary czy inne) i ktoś kto stoi na czele takiej korporacji, MUSI dopilnować, żeby żadna rysa się nie pojawiła.” Fakt ma dużo posiadłości i innych odchyleń, ale gdy przyjdzie do księdza wierny to da mu się jedzenie i inne artykuły potrzebne do życia. A jeśli ktoś chce użyć argumentu, że mógłby to sprzedać i pomóc afrykańcom, to niech sobie da spokój. Problem głodu zawsze będzie, niezależnie od tego ile kasy się na to wyda. No i przy kościołach zwykle są jakieś charytatywne organizacje, które są finansowane z ofiary. Nie chcę tutaj powiedzieć, że nie ma księży którzy sobie kupują drogie rzeczy a innych mają głęboko gdzieś, bo są i tacy księża ale to są stosunkowo sporadyczne przypadki.
   A rysy na nas są od dawna i nadal będą – nie jesteśmy ideałami. Przypomnę z historii wojny krzyżowe, albo papieża który miał rodzinę. Takich przypadków jest dużo i one uświadamiają to że nie jesteśmy ideałami i też często błądzimy.
   A co do szacunku dla Karola Wojtyły to jednak mu się należy, tak jak każdemu innemu człowiekowi. Zdziałał na prawdę wiele dobra. I wcale nie mam tutaj na myśli, że był doskonały, bo nie był.
   Na koniec mała prośba – nie obrażajmy się i nie uprzedzajmy się do grup społecznych. Każdy człowiek jest inny i należy go najpierw poznać a potem o nim mówić. Nie wsadzajmy wszystkich do jednego wora.

   PS. Kurcze sory… znowu się rozpisałem =/

    • Merdel
    • Październik 26th, 2011

    Bóg jest w niebie. Kościół na ziemi. Bóg nie potrzebuje pieniędzy. Kościół potrzebuje. Na chwilę zapomnij o misji kościoła (który nota bene już dawno z Bogiem nic wspólnego nie ma, vide „kult maryjny”, Katechizm Kościoła Katolickiego, dogmaty, kult świętych i inne przejawy odstępstwa od nauk Pisma Świętego) i skup się na tym, co leży w interesie papieża jako C.E.O. Kościoła Katolickiego. I pamiętaj że na pewno w jego interesie nie leży głoszenie prawdy o działalności Watykanu. Chcesz Boga? Znajdź sobie jakąś wspólnotę protestancką czy prawosławną, bo Kościół Katolicki to tylko biznes, i to bardzo brudny. Jeśli jesteś minarchistą czy konserwatywnym liberalem albo kapitalistą, to powinieneś być przeciwnikiem złodziejskiej korporacji kościelnej, która ze Skarbu Państwa Polskiego doi rocznie 94 miliony PLN, właśnie dzięki twojemu ukochanemu Wojtyle i jego konkordatowi.

    Szacunek należy się tym, którzy sobie na szacunek zasłużyli. Wojtyła nie zasłużył.

  • hujzwykopu
  • Październik 26th, 2011

  fajny jestes taki dojrzały szanujesz papieza prowadzisz bloga politycznego jednoczesnie widac ze ostatnia ksiazke to przeczytales bo na polskim pani kazala kurwa laske bym ci zrobil TAKI JESTES ZAJEBSITY

  p.s PAPIEZ SKURWYSYN

 7. Mr. Kangurek :
  A każdy pedzio

  Wybaczcie, miało wyjść zdrobnienie od pedofilii, a wyszło jak wyszło…

   • blogopedau
   • Październik 29th, 2011

   mówi się pedoni

 8. @Merdel Gdyby Kościół nie miał nic z Bogiem wspólnego to już dawno nie opowiadałbym się za katolicyzmem. Są pewne odstępstwa – jak wszędzie. Tylko że wiara bądź nie wiara w te „odstępstwa”, nie decyduje o tym, czy będę zbawiony, czy nie. Ja mam wierzyć w główne prawdy wiary reszta jest dodatkami. Kult świętych miał początkowo wyznaczać wzór do naśladowania. O kulcie Maryi mam następujące zdanie: ma wskazywać na Boga i nas do niego doprowadzać, oraz ma być dla nas wzorem. I też mnie czasem wkurza, że niektórzy ludzie stawiają Maryję czy świętych ponad Bogiem. Weźmy chociaż obrazki Maryi – już nie jest przedstawiana jako wskazująca na Jezusa, a jako królowa (czyli można to ująć jako bożek). Jeśli dzięki modlitwie PRZEZ Maryję ktoś przybliża się do Boga to nie widzę w tym nic złego.
  Katolicyzm od protestantyzmu głównie różni się tym, że protestanci uznają tylko i wyłącznie Pismo Święte, odrzucając tradycję. Czyli dla przykładu można wnioskować że np. zło jest na równi z Bogiem, bo nie ma opisu stworzenia zła w Biblii. Czyli tak jakby istniało zło od początku – drugi bóg. Papież jest od tego, żeby jasno określać i łączyć tradycję z PŚ. I nie dziwią mnie odłamy, bo wielu papieży tak naprawdę nie wypełniało woli Bożej. Fakt faktem, początkowo M. Luter miał dobre założenia, ale potem się to nieco rozmyło. O czym świadczy ilość odłamów tego Kościoła.
  Co do dojenia kasy to „Państwo Polskie dotuje działalność kościołów i związków wyznaniowych w Polsce, zapewnia im ulgi podatkowe i celne, a także przyznaje grunty, zwraca lub przyznaje rekompensaty za przejęte w czasach PRL grunty i nieruchomości. ” (wikipedia) I nie dziw się, że tyle kasy idzie akurat na KK skoro jest to najbardziej popularna religia w Polsce, chociaż już nie długo zostanie zepchnięta na margines. Duża suma idzie również na konserwacje zabytkowych kościołów, ale utrzymywanie zabytków mnie nie dziwi.
  A o szacunku można polemizować. Na pewno nie można go zdobyć odgórnym nakazem i na pewno znajdzie się zawsze choć jedna osoba, która będzie miała jakieś „ale”, więc nie będzie szanowała tej osoby. I jeśli szacunek powinien mieć tylko ten, który sobie na niego zasłużył, to nowo poznaną osobę zgnieciesz w ziemię? Bo nie będziesz jej szanował, skoro jeszcze sobie na to nie zasłużyła. Nie zrozum mnie źle, bo osobiście uważam, że szacunek każdemu się należy, ale nie można mylić szacunku z robieniem z siebie głupka i dawaniem się wykorzystywać. Nie powinno się wyrażać zdania w sposób taki jaki to robią ci ludzie od tych filmików , czy też używaniem wulgarnych słów, ale przedstawić to zdanie i na tym skończyć, a nie wgniatać człowieka w ziemię. Ew. bronić swojej racji w sposób kulturalny i dojrzały.

  • seba
  • Październik 27th, 2011

  jezus pedał matke sprzedał

   • stefan rospuh
   • Grudzień 21st, 2014

   mowi sie jebal

 9. Co to za cholerny spam?
  Czy te trolle nie mają szkoły? Pracy? Rodziny? Przyjaciół? Hobby? Jakiegokolwiek życia poza internetem?
  A, no tak – zapomniałem…
  Bo w końcu od czego są młodzieżówki i polit. biura.
  Zbanuj debili.

   • blogopedau
   • Październik 29th, 2011

   Jak ktos się czepia trollingu(bo nikt chyba tego na powaznie nie bieże) to zostaje trollolololololololololollololololololololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollololololololololollololololololollololololololollololololololollollololololololollololololololol

   Pawlacz jebau dzieci

  • mateosz
  • Październik 29th, 2011

  tesz mam 16 lat papierza szanuje ale policji nie ale daje ci subkrybcje bo fajnie piszesz

  • Maciek
  • Październik 30th, 2011

  ̧̨̤̺̣̣̫̻̥͐͗ͦ̈́̅͋̓ͪ̀̎̋ͤ̀̎́͡ͅr̡̳͖̣̫̤͔͎̞͚͇̣̩ͩ̄̊ͩ̂ͤ͂̋́͝
  ͅͅeͥͯ͌ͯ͗̆̀̋͐͞҉͏̷͏̞͚̪͓̘͇̹̠̳̩͔̰̯d̷̢͇̥̗͖̺̲͚̳͇͎̻͓͐̾̆̉ͦͯ
  ͤͣ̽ͧ͛̂ͯͫ ̢̆͂̑ͥ̏͋̔̽͛ͪ́̚͢͞͏̞̘̹͔̜͚͖͇̩̝̯̮̗̺̬̮ͅd͙͎̫̙͓̪̙̻̙͙͚͎̫͔̝͚ͭ
  ̄ͭͬ̾̅̀̕ḓ̨̢͈̹̖͍̗͖̝̐̂͂ͥ̔̈́̈́ȩ̸ͮ̓̄̈̋̆̅̈̐͛̎͠҉̨̺̟̪̞̼͈̹
  ̗̪̮̰̬m̶̸̰̣̤͙̯̘̘͉̜̝̋̒̂̃̀̔ͦ̽͂ͫ̎̆͘͞p̨̢̢̰͈̭̤̪̓̄̂̏́̔ͫ͜͝t̓
  ͊̍ͯͮ̑ͣ̉͌ͭ͜҉̧̜̰̩̬͔̙̞͉̦̰̣̘͜i̻̘̩̠͖͖͖̮͚͉̪̪̪̋̒̅ͯ́̄͠͞ͅo̷̡
  ̮̹͉͕̳̜̪̦̠̮̤͍̘̮̤̱̦͇̣̐̄̐ͯͦ̿̄̽̀ͫͤ͐ͩ̕̕͜n̸͒̂͒̎͋͏̹̘̤͕̗̖̖
  ̲̩͈̻͝͠ͅ

  ̢̢̛͚͈͍̪̦͇̮͔̣̲̞̼̮͖͇̹̙̎̂ͭ̒̍ͩ̿͆̅ͯͣsͦ͒̈̄ͪ̾҉̢̯̭͖̻̺̤̻̩͎͔͔
  ̳̯̱̦̯̠̯̀̕͘k̰̭̺̣̯͓̘͍̙͓̬͇ͦ͋ͩ̀̈̔̎͐ͥͯ̀̒͛̋ͦͥ͘a̡̬̥̺̺̹̭͍̲̟
  ̜̤͉̼̥͈͖̯ͪ͌͂ͦ̿̊̿͂̒͞͝͠t̜̬͙̟̻͍̫̹͎̺̘̦̺̺̝̳͊̐̾̑̉̔͞͡ͅe̎ͧͪͨ
  ̊ͤ̑̔͐̂̉ͪ̏̕͠͏̖̖̦͉̞̫̟̻̫͍͓̭̦̞͓3̴̨̗̬̲̜͉͇ͤ̽̃̅̅ͦ̕͝

  Ȩ̧̛͕̺̘͚̮̩̤͙̼V͙͉̻͟͜ͅE̸̡͓̘͓̯̪R̛̬̗͍͕̟̤̗Y̸̛͖̲̮̪͜ͅT̷̖̯͖H͠͝
  ͚͙͓͎I̜̤͖̜̰̟͝N̪͎̩̯͝Ģ̢̥͞ ̨̯̬͢͠W̶̧̼̱̟̞͎͡I̷̧͍̤̱̤̫̤̱̜̕L̻͔̖̲̭̦͟Ḽ͇̦͈͕̯ ̠̪̺͞͝͞B̛̦̤͙U͟҉̫̱̞̬̝R̢̲̞N̷͍̙̝̹̫̣̜͢͞ͅ

  • Sebastian ‚Gała’ Gałecki
  • Listopad 2nd, 2011

  JAN PAWEŁ DRUGI JEBAŁ PAPUGI

 10. Dlaczego więc Jan Paweł II gwałcił małe dzieci?

  • trupJP2
  • Listopad 15th, 2011

  DING! DONG!
  MARTWY PAPIEŻ!
  DING! DONG!
  ZAPIERDALA!

  • PAPIEZ TO SKURWYSYN
  • Grudzień 7th, 2011

  A PÓŁ KILO WĘGLA NA OBIAD TO ZJADŁEŚ WĘGLOJADZIE?

 11. JP2GMD na 100%.

 12. Jan Paweł II mnie zgwałcił😦

 13. PRZECIEZ TO PRAWDA ZE JAN PAWEL 2 GWALCIL MALE DZIECI

 14. ej autorze ty chyba nie wiesz kim sa ateiscie a przede wszystkim prawdziwi

  • Jan Paweł II
  • Luty 14th, 2012

  Gwałciłem.

  • Parhelion
  • Luty 22nd, 2012

  Jaki blog tacy czytelnicy…. :<

  • AnalnyGrzmot
  • Luty 24th, 2012

  5/5 EBIN

  • CZARNUCHZBIALATWARZA
  • Luty 24th, 2012

  JAN EBIN TRZECI DRĄŻYŁ MAŁE NOWORODKI X-DDDDDDD

  • dziwisz
  • Luty 24th, 2012

  WALE PAPIEZA

 15. JAN GRUNDIG 17′ GWAŁCIŁ MAŁE MAGNETOWIDY

  http://www.wykop.pl – Sama prawda o papiżu!

  • wykopek
  • Luty 25th, 2012

  o widze mamy nowy tajny

  • W normalnym Kraju Bym Podał
  • Luty 25th, 2012

  Do autora. Rozumiem że JPII jest dla Ciebie postacią wybitną. Ale tak się składa że istnieje dokument (który ujawniła organizacja osób molestowanych przez księży z Kanady i USA), stanowiący niejako swoistą instrukcję ukrywania wszelkich przypadków molestowania przez księży. Mało tego dokument nakazuje wywieranie presji na ofiary i rodziny, tak aby „dobre imię” kościoła nie zostało naruszone. Cały świat wie o tym, tylko media w krajach takich jak Polska, czy ultraskatolicyzowane kolonie (kraje 3go świata) milczą jak zaklęte (polecam Google – najlepiej po angielsku). A CO NAJWAŻNIEJSZE DOKUMENT TEN SYGNOWAŁ OSOBIŚCIE….NO KTO? NIE KTO INNY, JAK JAN PAWEŁ II !!!!! Masz odpowiedź dlaczego polskie władze zamiatają kwestię tych filmików „pod dywan” – teraz tacy ludzie zakochani w JPII zignorują te filmiki, jako kalumnie. Ale jakby zaczęło o tym być głośno, to sedno sprawy by wyszło na jaw. Bo jeśli nawet Jan Paweł II osobiście nie gwałcił dzieci, to się do tego wybitnie przyczyniał….prawdziwy błogosławiony….a nie długo mam nadzieję że święty człowieczyna :))))))

  • POpeKKK
  • Luty 27th, 2012

  JAN DIODA DRUGI PROSTOWAŁ MAŁE PRĄDY

  • Sebastian Gałczykowski
  • Luty 27th, 2012

  Przecież wystarczy przeczytać encykliki Jana Pawła II, by przekonać się, że są przepełnione ideologią, pedofilią, nieprawdami itp.itd. A porównania do poprzednich Papieży? Sam pisałem o tym notke. I o tym, że kilka miesięcy później autorzy porównań przyznali, że źle przeprowadzili swoje badania, więc wypadły one na korzyść polskiego Papieża. No, ale o tej drugiej informacji już się nie pamięta. Bo Karol Wojtyła, niedoszły członek KC PZPR, wie, w jaki sposób manipulować uczuciami tłumów tworząc „markę”, której nie wolno tknąć. Moim zdaniem pontyfikat polskiego Papieża to jedna z najbardziej szkodliwych rzeczy jakie przytrafiły się Kościołowi Katolickiemu. Doprowadził bowiem do powstania pseudowiary, która, dzięki kultowemu statusowi „Papieża ze wschodu”, staje się prawdą objawioną. A tłumy lubią prawdy objawione, nawet, jeśli z prawdą mają one tyle wspólnego, co Janusz Korwin Mikke z liberalizmem.

 16. JAN PAWEŁ 2 NAJWIĘKSZY ZBRODNIARZ WOJENNY

  • szymi
  • Marzec 2nd, 2012

  JAN ZATRZEPKA DRUGI GWALCIL MALE KOSTKI GRZYBOWE

  WYKOP.PL POZDRAWIA

  • Grzesiek 24 Gdansk
  • Marzec 2nd, 2012

  Wiecie jestem otwarty na mysli innych.Przyznam sie ze pierwsze slysze takie rzeczy o papiezu.Rozumiem ze niektorzy maja do niego uraz.Powiedzcie mi prosze gdzie znajde konkretne informacje dajace dowod ze JP 2 nie byl taki swiety?
  Bo wiedze ze tu sie wypowiadaja wcale nie glupi ludzie.Czekam na rzeczową odpowiedz.

  • Michał Tuziak
  • Marzec 5th, 2012

  Ty Janie Pawle, pedale pierdolony. Bym cię kurwo kopał jak kurczaka.
  Ty wiesz kurwa co to jest szybkość? Technika? Rotacja głową?
  Himenie pierdolony, ty kurwa cwelu!

 17. Jan Paweł II rzekł: „Bóg jest w niebie a pedofil na ziemi”.

 18. Uwielbiałem te chwile, gdy pijany Jasio Pawcio leżał w Watykanie na wznak,
  kucałem wtedy nad jego twarzą i wypróżniałem mego kitniaka tak aby balas muskał
  Jasiowo-Pawełkowe czoło, wargi, policzki. On wtedy otwierał dla mnie usta,
  obejmował wargami stolec, gładził językiem styję, wwiercał się w oko proroka.
  Następnie marszczyłem mego papierza, biłem polaczka po kasku by wreszcie
  dać mu do ssania gałeczkę na końcu mej knagi, Jaś zamykał oczy
  i wtedy kazałem mu się opić polewki nasiennej, zalewałem mu całą twarz.

  Szkoda że zdechł… choć z drugiej strony… JP2GMD na 100% !!!

 19. Jan Paweł II posuwał mnie w moją ranę w boku po tym jak spadłem z krzyża.
  Potwierdzam, JP2GMD.

  • Szach
  • Marzec 14th, 2012

  Korwinista przeciw wolności słowa. No proszę, zawsze wiedziałem, że Korwin i s-ka nadają się do zaorania (czytać Rothbarda, nie Korwina!!), ale że aż tak? Każdy ma przyrodzone prawo do wyrażania opinii, nawet jeśli są niepochlebne, kontrowersyjne lub kłamliwe: nieważne, czy celuje w Tuska, czy celuje w sąsiada, czy celuje w papieża. Myślę, że prawdziwi paleolibertarianie i inni libertarianie brzydziliby się zamykaniem komuś ust, bez względu na to, czego by on nie głosił.
  No właśnie, jak to jest z Pańskim opisem, Panie Wanok: „Wolność, własność, sprawiedliwość.”? Mimo głoszenia wolności, uległeś demoliberalnej myśli kneblowania ludziom ust socjalistycznym chujem, bo tak się podoba rządzącemu.
  Tak na marginesie: kilka osób zostało już za to skazanych.
  Tak na marginesie2: Wykop to cebulaki, ja bym na nich uważał.
  Z poważaniem,
  Szach, anarcho-kapitalista.

 20. Rzeczywiście, widać było po nim że jakiś to Pedoni.

 21. Potwierdzam – Jan Paweł 2 jebał małe dzieci, martwe płody oraz zakonnice w ciąży

  • Ogarnijcie
  • Marzec 30th, 2012

  Dałeś się ztrollować …
  Chochlik dopisał do tytułu filmu „Wykop.pl” a Wy w to wierzycie ?
  Równie dobrze mógłby napisać „kwejk.pl” , „facebook” ,”nk”. Masz dowody że to filmik z wykop.pl ?
  Powiem wprost:” Don’t Feed The Troll! „

 22. Nie będę owijała w bawełnę, Jan Paweł II gwałcił małe dzieci (przeważnie ministrantów).
  JP2GMD na 100% !!!

 23. JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!

 24. -Dlaczego Jan Paweł II nie zje kremówki w święta?
  -Bo NIE ŻYJE ! ! !

  • Maciek Rolewski
  • Kwiecień 11th, 2012

  Jestem zażenowand

 25. JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI :DDDDDDD
  POZDROWIENIA Z WYKOP.PL😀

 26. Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot
  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!

  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>

 27. Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  </blockquote
 28. Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  te>
  Michał Białek : JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD POZDROWIENIA Z WYKOP.PL </blockquo
  Michał Białek : Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI! </blockquot
  Kamil Gawryluk : JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e> e>
  • xD
  • Kwiecień 11th, 2012

  Michał Białek :
  JAN PEDAL DRUGI ZAJEBAL MI SZLUGI DDDDDD
  POZDROWIENIA Z WYKOP.PL
  </blockquo

  Michał Białek :
  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!
  </blockquot

  Kamil Gawryluk :
  JAN GAWEŁ TO PEDOFIL I AGENT RADZIECKI!

  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>
  e>

  te>

 29. Klecho! Przestań być pedofilem.

 30. Kutasie popiełuszki!

 31. Wstawaj Karol! Idziemy na „kremówki” (małe dzieci). JP2GMD na 100%

  • Seba
  • Kwiecień 19th, 2012

  Co Jan Paweł II zrobił dobrego dla świata?

  ZDECHŁ.

  • Polacy Robacy Biedacy
  • Kwiecień 20th, 2012

  Wszyscy Polacy kochają Jana Pawła…

  … w pupę.

  • Adam Kinaszewski – syn Karola Wojtyły
  • Kwiecień 21st, 2012

  Czym się różni Jan Paweł II od normalnego człowieka?

  Normalni ludzie nie zdychają jak ostatnie psy. Dobrze, że umarł. Szkoda, że tak późno.

  • Murzyn Kris
  • Kwiecień 21st, 2012

  Na ścianie wiszą 3 obrazy – topielec, spalony chleb i Jan Paweł II.
  Co łączy te 3 obrazy?

  Wspólny tytuł – Za późno wyjęty

  • Małe Dzieci
  • Kwiecień 23rd, 2012

  Ojcze Święty, jak mogłeś nam TO robić?
  JP2GMD na 100%.

 32. EBIN

  • Nagły atak kału
  • Kwiecień 24th, 2012

  o ja jebie co tu się wyprawia xD

  • matka-boska-pieniezna-nas-usratuje
  • Kwiecień 26th, 2012

  Jan Pedał II alias Kremówkowy Jebaka, postrach dziecięcych anusów, pogromca młodzieńczych dupali i poskramiacz nieletnich styji

  • cw. Dziwisz
  • Kwiecień 26th, 2012

  Wstawaj Karol!
  Kremóweczka czeka.

  • smieszek
  • Kwiecień 27th, 2012

  „Dlaczego więc jeszcze nikt nie został skazany za głoszenie śmiałych tez o rzekomej pedofilii papieża? Czyżby Polakom nie zależało na tym, by zbrodniarzy ukarać? Dlaczego prokuratorzy nie weszczną postępowania przeciwko łgaczom i jawnym kłamcom? ”

  Bo może kurwa właśnie coś jest na rzeczy właśnie??? Może idiota tylko nie rozumie że tak właśnie może było???

  • Janusz Garłacz
  • Kwiecień 28th, 2012

  „Spieszmy się gwałcić dzieci, bo tak szybko rosną…”
  ~Jan Paweł II

  • Jan Paweł II
  • Kwiecień 28th, 2012

  JP2GMD

  Tak właśnie było

  • Mike „The Childfucker” Papayson II
  • Kwiecień 30th, 2012

  Przecież wszyscy doskonale wiedzą że ten demon pedofil sługa szatana grzmocił w odbyt pięciolatki. Dobrze ze zdechl

  PAPIEŻ POLAK PEDOFIL GWAŁCICIEL

  • Jan Paweł II
  • Kwiecień 30th, 2012

  Nic mi nie zrobicie, wy polskie kurwy!

  • Najświętsza Maryja „Niepokalane Poczęcie” Panna Zawsze Dziewica Królowa Polski bez zmazy psią pałą poczęta
  • Maj 2nd, 2012

  Szczęść Borze!
  Właśnie wróciłam z Kany Galilejskiej gdzie miałam okazję skosztować
  najznakomitszych arcykąsków z pierwszego gatunku mięsa.
  Impreza zwana „Ostatnią Wieczerzą” zaliczana jest do ściśle elitarnych.
  To rzeczywiście była ostatnia wieczerza Beznapletowca. Wszystkim gościom
  smakowała pascha zrobiona z pieczonego mięsa Jezusa Chrystusa. Pyszna i pożywna.

  Oto przepis na PASCHĘ z JEZUSA:
  – ukatrupić jezusa chędożąc go w pupę osłem, psem lub świnią
  – łeb opalać tak długo, aż stanie się czarną łysą zakutą pałą
  – najlepsze kawałki mięsa jezusa zostawić: szynka, polędwica
  – z reszty zrobić relikwie, paszę dla świń a z czaszki – nocnik
  – wartościowe kawałki jezusa dusić z cebulą w winie Galilejskim

  Drobne porady:
  – z zębów jezusa robimy grzechotkę dla dziecka
  – z moszny jezusa możemy zrobić ozdobną sakiewkę na dwa funty kłaków
  – oczami i jądrami jezusa gramy w kulki
  – jeśli nie potrzebujemy nocnika, przeznaczmy czerep jezusa na popielniczkę,
  pluwaczkę, piłkę dla dziecka lub straszydło.

  • Pies
  • Maj 3rd, 2012

  BEKA ZIOMEK ZNASZ TAKIE COŚ?

  • Antoni
  • Maj 6th, 2012

  Głupi leming, nie ma dowodów na niegwałcenie małych dzieci w dupę przez Jana Pawła II.

  • krzychu
  • Maj 6th, 2012

  PAPIESZ ATLETAAAA, ZARAZ ZJE SOBIE KOTLETAAAA

  • SiostraFaustyna
  • Maj 6th, 2012

  wale papiesza

  • teszto
  • Maj 6th, 2012

  Dlaczego nazywasz twórców tych filmów imbecylami? Dlatego że Tobie się te filmy nie podobają? Tak samo ja mogę nazwać Ciebie imbecylem za te pierdoły które tutaj piszesz. Imbecylu.

 33. Filmy Cię nie mogą „wściekać”, one mogą Cię co najwyżej „rozwścieczać”.
  Pozwalasz ludziom obserwować, co dzieje się w umyśle rodzącej się konserwy. Przekonanie o najwyższej racji Twoich autorytetów – to raz (zamiast weryfikowania poglądów na podstawie nowych informacji). Niezrozumienie wolnej kultury Internetu – to dwa. Jest to dość dziwne, zważywszy na to, jak długo już „siedzisz” w Internecie, a przynajmniej jak długo twierdzisz, że go używasz.
  Jak jeszcze trochę pożyjesz, to mam nadzieję, że będziesz sam śmiał się z tego, co tutaj piszesz. Bo uświadom sobie jedno: wszyscy jesteśmy idiotami, chociaż wydaje nam się, że to co piszemy w danym momencie jest jedynym właściwym.

  • Mario
  • Maj 6th, 2012

  O, autora nawiedziła banda zasranych lewackich trolli z http://www.facebook.com/korwinizmy

   • Jan Pedofil II
   • Maj 6th, 2012

   Chyba dawno nie stukał cię jakiś papież, bo sfrustrowany jesteś. Prawiczkowcu jebany.

    • Mario
    • Maj 6th, 2012

    Wyglądasz jak tarantula, masz mordę jak Drakula, podobny do lemura, a z chuja to ci jeszcze nie schodzi SKÓRA, gimbusie!

  • Mario :
   Wyglądasz jak tarantula, masz mordę jak Drakula, podobny do lemura, a z chuja to ci jeszcze nie schodzi SKÓRA, gimbusie!

   O kurwa, ale z ciebie poeta, gimbo
   A w sprawie skóry schodzącej z wacka, to spróbuj się przełamać i poprosić mamę, żeby cię zabrała do dermatologa – ten sympatyczny katecheta mógł cię czymś zarazić. Elo

    • Mario
    • Maj 7th, 2012

    Co do skóry, gimbusie, to widzę, że jesteś najprawdopodobniej jeszcze stulejkarzem, skoro nie zrozumiałeś tego grypsu.

    • Mario
    • Maj 7th, 2012

    Ponadto, muszę zadać kluczowe pytanie: dumny ty jesteś z siebie? Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?

 34. Jebać Wojtylaka, policję i ciebie, piętnastoletnia pizdeczko

  • Tadeusz
  • Maj 6th, 2012

  Jan Paweł II zatajał sprawy księży pedofilów, takie są fakty, więc stąd podstawy do nazywania go pedofilem. Nie był taki święty na jakiego się go kreuje. Zanim napiszesz jakiś post na blogu zapoznaj się z faktami

  • szymek
  • Maj 6th, 2012

  Adam Kinaszewski – syn Karola Wojtyły :
  Czym się różni Jan Paweł II od normalnego człowieka?
  Normalni ludzie nie zdychają jak ostatnie psy. Dobrze, że umarł. Szkoda, że tak późno.

  no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

   • PaPies
   • Maj 6th, 2012

   Stalin czy Hitler piszemy z wielkiej litery ćwoku.

  • Papież mieszka w lesie
  • Maj 6th, 2012

  TYLE BEKI W JEDNYM MIEJSCU. POZDRAWIAM RODZICÓW

  • pumex
  • Maj 6th, 2012

  Jak tak czytam te wasze posty to stwierdzam, że jestem tu po raz pierwszy (przypadek) i ostatni… ludzie…. czy wy czytacie siebie nawzajem chociaż???!!! Koszmar…

 35. >2012
  >my nadal obrażamy papieża

  xD

  • Wysłannik Prawdy
  • Maj 6th, 2012

  Papież jeszcze ujdzie, ale jak można obrażać Janusz Maja?

  • SPISEG
  • Maj 6th, 2012

  SPISEG

  • Jan Pedofil II
  • Maj 6th, 2012

  SPISEG JAK PAPIESGI HUJ

  • Zbrodniarz Wojenny
  • Maj 7th, 2012

  PAPIEŻ CHUJ PAPIEŻ PEDAŁ PAPIEŻ DZIECI JEBAŁ POLSKĘ SPRZEDAŁ

 36. Mocno nawalony Dziwisz wraca z burdelu przez Plac Zamkowy w Warszawie. Nagle słyszy jak ktoś wysoko z góry woła: – Batman! Pajacu!… Podnosi wzrok do góry i widzi że to Zygmunt III Waza. – Ty, w sukience! Załatw mi konia! Poniatowski ma konia, Sobieski ma konia a ja tu tyle lat stoję na nogach! Na drugi dzień Dziwisz wraca pod pomnik króla, ale tylko po jednej flaszce przed śniadaniem i znów słyszy: – Pedofilu! Załatw mi konia!… Utwierdziwszy się w przekonaniu, że to nie była pijacka zjawa poleciał do swojego watykańskiego przyjaciela Jasia Pawcia, podzielić się tym co zobaczył. – No, Stachu! Bujać to my, a nie nas! Nigdy nie uwierzę, żeby pomnik przemówił do człowieka. – No to leć ze mną i przekonaj się, że mówię prawdę. Jak postanowili tak i zrobili. Jeszcze nie doszli do placu Zamkowego a już słyszą głośne: – Ty durny klecho! Co ty prowadzisz?!.. Przecież prosiłem o konia a nie osła!

   • Ból dupy
   • Maj 8th, 2012

   Ale suchar. Ja znam lepsze:
   Dlaczego Jan Paweł II nie gwałci dzieci?
   BO NIE ŻYJE.

    • Katolicka Kurwa
    • Maj 9th, 2012

    Śmiechowe. Propsy!

  • Fioletowy Beret
  • Maj 9th, 2012

  Super Wojtyła kurwo!

  • gość jak skurwysyn
  • Maj 12th, 2012

  „Jon Proton 2 jebał małe elektrony.”
  Maria Curie Skłodowska

  • xD xD xD
  • Maj 14th, 2012

  Leci kaczor leci (do smoleńska) a na ziemi papież jebie dzieci xD

  • Ouroboros
  • Maj 16th, 2012

  • bambo prośba
  • Maj 17th, 2012


  [media]http://www.youtube.com/watch?v=WOznwWfrgmc[/media]

  • Papa Smerf
  • Maj 17th, 2012

  bambo prośba, bardzo dobra Barka!
  Polecam też:

  [media]http://www.youtube.com/watch?v=HE52-UyuI0c[/media]

  • POKOLENIE WAFFEN-SS
  • Maj 18th, 2012

  wklejaj linki bez żadnych tagów żeby się pojawił player youtube

  • Adaś Kinaszewski
  • Maj 21st, 2012

  Kochany Ojcze Święty, zagość we mnie jeszcze raz.
  Chętnie wspominam te chwile gdy byliśmy sami w zakrystii,
  podciągałeś swą białą kieckę i zmuszałeś mnie do
  trzepania twej świętej gruchy, bicia polaczka po kasku…
  kładłeś mi na czoło wielką wadowicką torbę z kulami,
  penetrowałeś styję fallusem trzymanym w tabernakulum,
  wpychałeś mi do gardła chyżą knagę by na końcu wytrysnąć
  swym białym strumieniem gorącym.
  Szkoda żeś zdechł Karolu, tyś najlepiej sodomizował najpotężniejszą
  miłością papieską tworząc pulsujący Wiekuisty Stygmat Analny.
  Oczywiście JP2GMD na 100%.

  Amen

  • Jan Paweł II
  • Maj 22nd, 2012

  Bawię się z dziećmi w chowanego.

  • Krzepki Skurwysyn Wadowicki
  • Czerwiec 11th, 2012

  Umarł Jan Paweł II i idzie do Nieba, no i tam stoi ten Święty Piotr i mówi:
  – A Ty gdzie zwyrolu, tutaj takich jak Ty się w ogóle nie wpuszcza
  Jan Paweł II z perwersyjnym uśmieszkiem:
  – Ale ja nie do Ciebie dziadu, ja do Dzieciątka Jezus!

  • Paulinka, lat 8
  • Czerwiec 12th, 2012

  Jan Paweł II ściągnął mi porteczki od piżamy, majteczki
  i zaczął mi głaskać cipcię ręką.
  Szczypał mnie po gołej pupci, głaskał i całował po cipce,
  kazał mi wziąć do ręki siusiaka i machać nim…
  wsadził mi palec tam, gdzie się robi kupę… najgorsze było to,
  jak mi siusiaka wkładał do cipci, bo to bolało.
  Siusiak Ojca Świętego miał kolor cielisty i był gruby, wielki,
  ale czasami był miękki…
  Pamiętam dokładnie, jak siusiak papieża był ciepło-chłodny.
  On kazał go dotknąć i tak go ściskać.
  Papież miał wtedy jakąś dziwną minę… wesołą.
  Papy siusiak był mokry, jemu leciała biała woda
  i wypuszczał ją na dywan…
  Mówił, żebym go złapała za siusiaka i wzięła do buzi.
  Ja musiałam to zrobić.

  • …chociaż w sumie, patrząc z perspektywy czasu, nie było tak źle. Dziś, po 9 latach gnicia Karola W. Papaysona, jest to nawet całkiem miłe wspomnienie. No i co? – Zobaczcie sami, czy śp. papieżak ma zły czy dobry gust: http://www.eroc.pl/nastolatka-z-super-dupcia/

   PS. Ciekawa jestem, która część ciała JPII po jego śmierci zesztywniała mu najbardziej???

  • Kubuś, lat 6
  • Czerwiec 12th, 2012

  Pan papież zrobił mi siku na głowę, które było żółte i takie gulu, gulu, co potem wytarł ręcznikiem. Ja nie lubię jak go dotykałem. Widziałem jak Jan Paweł II dotykał cipkę Paulinki, wkładał tam paluszki i on później kazał Paulince dotykać i całować pisiaka, wkładał paluszki do pupy i buzi, włożył jej do buzi pisiaka i chyba zrobił siusiu, ale takie inne i kazał to wypluć i się wtedy uśmiechał.

  • WPA – Wadowicki Pasyw Analny „Jasiek”
  • Czerwiec 13th, 2012

  Spuszczam się Bogu wszechśmierdzącemu
  i wam, bracia i siostry
  na wasze oblicza uległe
  białym, gorącym, strumieniem przerywanym:
  ciągnij druta, liż mi kule, bij polaczka po kasku.
  Przeto gwałcę Najświętszą Maryję, zawsze Dziewicę,
  wszystkich Aniołów i Świętych,
  i was bracia i siostry
  i jeszcze tego frajera – Pana Boga naszego

 37. Przybieżeli do betlejem katole,
  klepiąc mocno dzieciąteczko po dupie.
  Jaja na wysokości, jaja na wysokości,
  jezus ma chuj w dupie.

   • Michał Tuziak
   • Czerwiec 14th, 2012

   Przepraszam, ale musiałem:

   Przybieżeli do Betlejem katole,
   dzieciąteczko ma nasienie na czole!
   Pała na wysokości, pała na wysokości,
   Jezus ma chuj w mordzie.

   .

  • Michał Tuziak
  • Czerwiec 14th, 2012

  W Twoją styję wbijamy się Śnięta Boża Kusicielko.
  Naszymi pchnięciami racz nie gardzić w potrzebach naszych,
  ale od wszelakich złych przygód z Wojtyłą racz nas zawsze wybawiać.
  Panno jebliwa i obspermiona, o Kurwo nasza, obciągaczko nasza,
  pałochrupko nasza, połykaczko nasza, z Syna Swego Styją nas pojednaj,
  Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.

  • UWAGA! Wiadomość z ostatniej chwili.
  • Czerwiec 19th, 2012

  W grobie podpisanym Pedofil Pan Jaweł II znaleziono zwłoki małego dziecka.
  Dzieciątko ma wielki Stygmat Analny będący bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka.
  Obok dziecka wyleguje się zadowolone, uśmiechnięte truchło Pana Jawła II
  z nabrzmiałym prąciem wysmarowanym krwią małoletniej ofiary. Obok ścierwa Pana Jawła
  znaleziono też puste pudełko po Kremówkach Wadowickich.

  • PraktykującyNiewierzący
  • Czerwiec 19th, 2012

  Zdrowaś Mario, spermy pełna,
  Chuj z tobą, ruchana tyś między bezdmonymi,
  i pierdolony owoc odbytu twojego Jezus.

  Święta Maryjo, niewolnico boża,
  módl się za nami grzesznymi,
  teraz i w godzinę gwałtu na nas, Amen.

  • Ruska kurwa
  • Czerwiec 19th, 2012

  Papieżu … co tu się dzieje/

  • Magik
  • Czerwiec 22nd, 2012

  Wiedziałem że Wojtyła był wariatem, ale że aż tak?

  • nawóz wadowicki „Wojtyła”
  • Czerwiec 25th, 2012

  Wojtyła – wysokiej jakości nawóz naturalny typu łajno.
  Powstał z bezwartościowych pozostałości po pedofilskim agencie
  Kremówce sprzedanym na części (relikwie – takie cudeńka dla katoli),
  dzięki brutalnemu zamordowaniu tego pasywa podczas chędożenia
  w styję i zapodaniu Donkey Punch.
  Tak więc (teraz polaczki płaczcie) ścierwo WPA zostało przemielone z psimi
  odchodami i powstał nawóz „Wojtyła”, tak bardzo wydajny przy hodowli pieczarek.
  W skrócie jest to uszlachetnione psie gówno po prostu, tyle tylko że śmierdzi pedofilem.

  z gówna powstał, w gówno się obrócił…

  TAK BARDZO MARTWY – BÓG TAK CHCIAŁ

  • nawóz wadowicki „Wojtyła”
  • Czerwiec 25th, 2012

  Wyjaśnienie: WPA – Wadowicki Pasyw Analny

  • stary ułomny katol
  • Czerwiec 28th, 2012

  To jest Karol Wojtyła (psia pała) w całej okazałości,

  mój nieślubny syn co został papieżem,

  taki skamieniały polaczek watykański…

  Waliłem w Holandii taką prostą tutę, poleczkę,

  Emilię z Kaczorowskich, ona wydaliła tego ćwoka JP2.

  Młody Karolek jako BĘKART wychowywał się w kurniku

  gdzie nauczył się posłuszeństwa wobec kur i kogutów,

  wypinał kitniak dla gęsi i przypadkowych bocianów.

  Dalej trzymalimy go razem ze świniami. Się działo się.

  Knury nauczyły papieża polaczka uległości. Perdela pękła.

  Wojtyła posłuchał Pana i dawał… i dawał… i dawał…

  a świnie brały go od tylca… i brały… i brały…

  W kościele ksiądz pedofil wytłumaczył Karolowi

  że ten zmarnował czas bo trzeba dawać ludziom

  no i Jasiek nauczył się brać. Brać w STYJĘ. I to jeszcze jak ! !

  Karol Wojtyła młokos na plebanii:

  1man1jar.org

  JP2:
  Napiłem się polewki nasiennej i z japy mi wali spermą,
  puszczam „ślinkę” – nasienie.

  • WYKOP POZDRAWIA
  • Czerwiec 30th, 2012

  Jan Paweł II jebał dzieci w dupy. Tak było.
  PS. TO PRAWDA

  • Kutas Papieża
  • Lipiec 3rd, 2012

  Papieżu… Ech, papieżu WYPIERDALAJ!

  • pies
  • Lipiec 5th, 2012

  Wojtyła, lubisz to, suko!

  • Anty-Wykop
  • Lipiec 5th, 2012

  Dobra ruskie psy, spierdalajcie kurwy i zostawcie już tego papieża

   • Nie daję jebania.
   • Lipiec 5th, 2012

   Papież chuj i skurwysyn.
   Pozdrawiam.

  • An
  • Lipiec 6th, 2012

  Tak poczytałem te komentarze i mnie krew zalewa. Faktycznie, to nie była osoba, którą można nazwać świętą i on sam to mówił. Jednak żeby od razu mieszać z błotem i szykanować człowieka, który nic wam w życiu nie zrobił? No dobra, to jebta się na ryj przyklejone do monitora zafajdane kutasy. Gwałćcie swoje napędy i nie objawiajcie się z prawdą uświęconą na innych stronach. Dziękuję i pozdrawiam.

   • Krzepki Skurwysyn Wadowicki
   • Lipiec 6th, 2012

   Ja też poczytałem te komentarze i jednego jestem pewny:

   BÓG TAK CHCIAŁ ! ! !

  • Jan Apoloniusz Tajner 2
  • Lipiec 6th, 2012

  JAN PAWEŁ DRUGI TO PEDOFIL POGÓDŹ SIE Z TYM KATOLICKA KURWO

  • Rock2k
  • Lipiec 6th, 2012

  Papies zgwałcił mi syna podczas spaceru. Na domiar złego nie sprzątam po nim kupy.
  JPIIGMD tak zostałem wychowany.

  • Jan Paweł II
  • Lipiec 6th, 2012

  Kochany Rydzusiu.

  Z chęcią wspominam te chwile wspólnie spędzone,
  gdy odwiedzałeś mnie w Watykanie, a ja specjalnie
  dla Ciebie zakładałem te złote kiecki i purpurowe stringi.
  Polerowaliśmy swe gałeczki ustami, marszczyliśmy berła,
  miętosiłeś mą torbę z kulami a ja lizałem Twój pulsujący
  Stygmat Analny. Uwielbiałem gdy mnie sodomizowałeś,
  prędko odwracałeś, biłem wtedy Twego polaczka po kasku
  i zalewałeś me oblicze gorącym białym strumieniem,
  a na końcu wylizywałem łajno spod Twego kaptura…

  Twój Karol

  • Tadusz „Rydzuś” Rydzyk
  • Lipiec 10th, 2012

  Uwielbiałem te chwile, gdy pijany Jasio Pawcio leżał w Watykanie na wznak,
  kucałem wtedy nad jego twarzą i wypróżniałem mego kitniaka tak aby balas muskał
  Jasiowo-Pawełkowe czoło, wargi, policzki. On wtedy otwierał dla mnie usta,
  obejmował wargami stolec, gładził językiem styję, wwiercał się w oko proroka.
  Następnie marszczyłem mego papierza, biłem polaczka po kasku by wreszcie
  dać mu do ssania gałeczkę na końcu mej knagi,
  Jaś zamykał oczy i wtedy kazałem mu się opić polewki nasiennej,
  zalewałem mu całą twarz.

  Szkoda że zdechł… choć z drugiej strony… JP2GMD na 100%

 38. Sprzedam drogo bezcenny Święty Stolec Jana Pawła.
  Stach z Krakowa.

  • Grażyna Żarko
  • Lipiec 18th, 2012

  Potwierdzam, Janusz Żarkow III pożerał małe uczennice

  JP2GMD

  Grażyna z Wrocławia, katolicki głos w Internecie

  • Grażyna Żarko
  • Lipiec 18th, 2012

  Anty-Wykop, ma rację. Zostawmy papieża bo i tak bronił pedofili

  JP2GMD

  • Jan Pedał II „psi wytrysk”
  • Lipiec 18th, 2012

  Chuj wam w matki katole!

  • JP2GMD
  • Lipiec 19th, 2012

  Jan Tupolev 154 łamał małe brzozy

  • Grażyna Żarko
  • Lipiec 19th, 2012

  Hu ci w du Janie Pedale i jestem ateistką

   • afmnop
   • Lipiec 20th, 2012

   W obliczu kryzysu gospodarczego w zjednoczonej europie należy postawić pytanie:
   Czym tak naprawdę jest Jan Paweł II?

  • Podwórkowy
  • Lipiec 20th, 2012

  Jakiej kurwa zjednoczonej?! A Jan Paweł II jest zarówno jak i obrońcą pedofili (kto wie czy nie nim samym) Jak i wielkim człowiekiem

  • Mateusz Salamon
  • Lipiec 21st, 2012

  ja raz zgwałciłem swoją 2 letnią sioste, fajnie było nawet więc się nie dziwie że papież to robił

 39. Macie wy rozum i godność polaka-robaka?

  • Ofiara tego pedofila
  • Lipiec 26th, 2012

  Pan papież zrobił siku do buzi… ale takie białe i bleee.

  • Wadowiczanin
  • Lipiec 29th, 2012

  Słuchajcie, wczoraj spotkało mnie coś niezwykłego.
  Około ósmej rano rozległo się drapanie do drzwi, coś jakby jakiś zwierz chciał wleźć.
  Podszedłem do okna i… zobaczyłem że to Papies, jego pysk jak zwykle miał ten dobry,
  uczciwy wygląd. Uradowan że właśnie mnie odwiedził otworzyłem mu drzwi.
  Od razu wywiesił jęzor i podał łapę szeroko uśmiechając się.
  Łasił się, ocierał o moje nogi po czym czmychnął do kuchni i zaczął drapać drzwi lodówki.
  Oczywiście od razu wiedziałem o co chodzi. Wydałem rozkaz: Papies! Do pokoju, siad!
  Sympatyczne z pozoru bydle pognało do pokoju i zaczęło lizać sobie psią szminę.
  Ja w tym czasie wyjąłem z lodówki pudełko Kremówek Papieskich i zaniosłem na stół.
  Gdy poszedłem po talerzyk dla mnie i miskę dla gościa,
  ów zwierz zabrał wszystkie osiem kremówek, schował się pod stołem i…
  zeżarł te kremówki razem z pudełkiem po czym zrzygał się na dywan.
  Gdy wypędzałem go z domu to jeszcze zesrał się na rzadko w przedpokoju.
  Co za bydle wadowickie.

  • Ministranci
  • Lipiec 31st, 2012

  To dla Wojtyły zakładaliśmy stringi

  • Przemek Serkowski
  • Lipiec 31st, 2012

  A przebieraliście się za dziewczyny? No wiecie, spódniczki, staniki wypchane skarpetami, peruki, szpilki, bluzki itd?

  • Ministranci
  • Lipiec 31st, 2012

  Czasami, gdy Karol opróżnił już dwie flaszki Galilejskiego
  kazał nam zakładać takie blond peruki z warkoczykami po bokach
  lub z kucykami, malował nam piegi, paznokcie, liżąc przy tym stopy,
  stękał i lał białym strumieniem w sukienkę watykańską.
  Potem otwierał trzecią butelkę, kazał nam zakładać długie, białe
  skarpety, różowe pantofelki i majteczki koronkowe, spódniczki mini.
  Wtedy podciągał swoją suknię pod którą nic nie nosił,
  powalał silnym ciosem jednego z nas sapiąc przy tym
  i kładł mu na czoło swą wielką torbę z dwiema kulami.
  Chwytał kolejnego za szyję i krztusił do nieprzytomności
  chyżą knagą rozpychając gardło purpurową pulsującą gałką.
  Popijał przy tym winko i krzyczał: „lubisz to, suko!”
  W końcu ustawiał nas w rzędzie na kolanach i pobudzając
  dłonią swój instrument tryskał obficie na nasze chłopięce oblicza.
  Tak właśnie było…

  • Przemek Serkowski
  • Sierpień 2nd, 2012

  A potem byliście dalej przebrani za dziewczyny czy już mogliście wrócić do normalnych ubrań?!

  • Ministranci
  • Sierpień 6th, 2012

  Wojtyła nic rano nie pamiętał, po tym trzecim Galilejskim szczaliśmy mu do ryja.

 40. Wstawaj stary Pedofilu, chcesz całe życie przespać gdy tyle kremówek (małych dzieci) jest jeszcze do schrupania?
  No, dawaj Karol, ile mam czekać!

  • Kiep
  • Sierpień 12th, 2012

  Jan Paweł II żuł kiepa.

  • Michał Tuziak
  • Sierpień 18th, 2012

  Ty Janie Pawle, Polaku zapchlony

  Nie tobie lecz Buddzie oddaje swe pokłony
  W Jezusa wierząc ściągasz mą pogardę
  I wielbiąc papieża truchło nic nie warte

  Jak miłuję lud Afryki i całą wielką Azję
  Zwalczę wszystkich katolików oraz ich fantazje
  Zad nadstawić chciałbym wam do oblizania
  Lecz wy godni nie jesteście jego oglądania

  Katolicy wierzą w Boga, modląc się w zaparte
  Nic innego już nie robią mózgi ich przeżarte
  Papież Polak w grobie leży już powoli gnijąc
  Oszukiwał wielu ludzi, niechaj cierpi żmija

  Jeśli Bóg jest gdzieś tam w niebie, pewnie się przewraca
  Nabrał sześć miliardów ludzi, cała jego praca
  I choć tutaj was obrażam będę rozgrzeszony
  I policzka nie nadstawię, jakem był uczony

  Mogę z wami więc wojować, zrobić sobie wroga
  Porzuciłem waszą wiarę i waszego Boga
  Mogę teraz zrobić wszystko, Boga się nie boje
  Pełnym ciałem i rotacją głowy się obronię

  Wrzucał więc wam będę stale oraz nie odpuszczę
  Stoczę z każdym pojedynek, żywym go nie puszczę
  Gdy o litość zacznie błagać wtem mu rzucę ścierę
  Niechaj chociaż przetrze lico gdyż jest zwykłym zerem

  I na koniec chcę abyście mnie wszyscy spamiętali
  Kij wam wszystkim między nogi ci co mnie słuchali

 41. tu 1918Polska, przejmuję te forum

 42. cw. Dziwisz :
  Wstawaj stary Pedofilu, chcesz całe życie przespać gdy tyle kremówek (małych dzieci) jest jeszcze do schrupania?
  No, dawaj Karol, ile mam czekać!

  Poczekaj jeszcze trochę, zawołam twojego starego

  • Jan Paweł II
  • Sierpień 23rd, 2012

  Julianku (1918Polska) dogódź mi proszę, ja tego pragnę zaprawde!
  Zdejm mą suknię watykańską i złociste stringi, wsuń język między me pośladki,
  penetruj Oko Proroka. Polegnij na wznak a kucnę nad Tobą,
  położę na Twe oczęta me dwie wielkie kule w wadowickiej torbie i wtedy…
  wypróżnię kitniaka aby balas zawinął się na krzywiźnie Juliankowego czoła.
  Jednocześnie oddam honorowo mocz na Twój cherlawy, wątły korpus,
  na rozchylone polskie usteczka łaknące tej gorącej Papieskiej Ambrozji.
  Na koniec z dziką furią będę bił mojego i Twojego polaczka po kasku
  mymi góralskimi ręcami co by każdy z nas opił się polewki nasiennej. Amen…

  PS: JP2GMD na 100%

 43. Wanot, będziesz miał chuja w buzi!!!

   • abp Stanisław Dziwkarz
   • Maj 18th, 2016

   A Ty go Przemku straszysz czy zachęcasz?:)

  • 1918Polska
  • Sierpień 24th, 2012

  Wykurwiaj Serkowski pedale, a ty Janie Pawle weź wypierdalaj, skoro jesteś papieżem to czemu sam siebie obrażasz? Bo jesteś idiotą

  • Jan Paweł II
  • Sierpień 25th, 2012

  Czu obrazą jest dla mnie że Julian ochoczo lizał mi odbyt?

  • 1918Polska
  • Sierpień 28th, 2012

  Jan Paweł II :
  Czu obrazą jest dla mnie że Julian ochoczo lizał mi odbyt?

  Nasrałem ci do ryja pedale pierdolony himenie

  • Jan Paweł II
  • Sierpień 29th, 2012

  Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam:

  Biada Wam ! ! !

  • 1918Polska
  • Sierpień 31st, 2012

  Przemek Serkowski :
  Wiesz co to rotacja głową, jebany pedale?

  Dokonałem jej na Janie Pawle II

  • 1918Polska
  • Sierpień 31st, 2012

  Wielebny Kutasiarz :
  Nasraj sobie do ryja, ty Julianie, ty pedale pierdolony

  Janusz Palikot II gwałcił młodych gejów

   • Cho na solo kutasiarzu
   • Wrzesień 1st, 2012

   Padłeś jego ofiarą?

  • jebac grzybiarzy
  • Wrzesień 1st, 2012

  Lech Kaczyński scinał małe brzozy :——D PUTIN 5/5

  xD xD xD xD xD

  • Kurwa Niebieska
  • Wrzesień 2nd, 2012

  Zespół trzech szamanów wspomaganych przez cztery ladacznice trzy tygodnie palił zioło
  i pracował nad nieszczęśnikiem Janem Pawłem II i w końcu udało się poskładać go do kupy.
  Nie był to jedyny sukces owych szamanów bo dwa miesiące wcześniej udało im się
  wyremontować uschniętą rękę Jana Pawła II słusznie oskarżonego o złodziejstwo.
  Bogowie pospieszyli się z karą i facet cierpiał straszliwie. Gdyby spojrzeć na statystyki
  to tylko jedna operacja w całym Watykanie zakończyła się niepowodzeniem. Pacjent, stary
  wadowicki alkoholik, wszedł pod automatyczną siekierę i ta prawie odcięła mu głowę.
  Nie był w stanie pić bo wszystko spływało nie tam gdzie trzeba. Szaman pracował ciężko,
  ale czy gwoździe były za giętkie czy organizm Jana Pawła II ich nie przyjął,
  dość powiedzieć, że głowa odpadła po dwóch dniach na dobre a poirytowany alkoholik
  po prostu zrezygnował z dalszych zabiegów i padł na stałe.

  • Święta Anna Zawsze Dziewica (teraz i zawsze)
  • Wrzesień 2nd, 2012

  Proszę o modlitwę za Jana Pawła II który po gwałtownej penetracji
  tylnej części mojej osoby pozostawił Wiekuisty Stygmat Analny.
  Dopuszczał się też innych czynów haniebnych jak obcowanie ze
  zwierzętami, krzywdzenie małych dzieci góralskim fallusem
  (JP2GMD na 100%), oraz nikczemnych i lubieżnych jak polewanie
  czerepu mojej osoby nasieniem. Ojciec Święty kazał mi także bić
  polaczka po kasku, tarmosić torbę z kulami i opić się polewki nasiennej.
  Boże, wybacz mu ako i ja wybaczam.
  Amen.

  • Jan Paweł II
  • Wrzesień 2nd, 2012

  Julianku najdroższy (1918Polska), dogódź mi proszę,
  ja tego pragnę zaprawde! Zdejm mą suknię watykańską
  i złociste stringi, wsuń język między me pośladki,
  penetruj Oko Proroka. Polegnij na wznak a kucnę nad Tobą,
  położę na Twe oczęta me dwie wielkie kule w wadowickiej
  torbie i wtedy… wypróżnię kitniaka aby balas zawinął się
  na krzywiźnie Juliankowego czoła. Jednocześnie oddam
  honorowo mocz na Twój cherlawy, wątły korpus,
  na rozchylone polskie usteczka łaknące tej gorącej
  Papieskiej Ambrozji. Na koniec z dziką furią bił będę
  mojego i Twojego polaczka po kasku mymi góralskimi
  ręcami co by każdy z nas opił się polewki nasiennej. Amen.

  Twój Karol

   • Julian
   • Wrzesień 23rd, 2012

   A co z twoim Pasywem Analnym, Karolu?

  • Lolek
  • Wrzesień 4th, 2012

  Czmychnął papież do obory
  i knurowi mlasnął wory.

  Gdy najeżył mu szczecinę
  w anus przyjął jego szynę.

  Zwieracz trzeszczy, śluz się leje
  świniak w styję pcha stuleję.

  Karol pytę w ryj zaliczył
  W centymetrach się przeliczył.

  Brał po samiusieńkie kule
  knury, byki oraz żule.

  A od tylca, aż po bile
  zapinały go goryle.

  Raz go zgwałcił proboszcz płocki
  i zapodał z gwinta klocki.

  Papież to jest smakosz wielki
  na żylaste, grube belki.

  Karol piszczy niczym psina
  gdy tyranko sie zaczyna.

  Stęka jak lokomotywa
  gdy mu sperma na ryj spływa.

   • generał tusk
   • Listopad 22nd, 2012

   Lolek łysy chuj zaczął wpiepszać czarny gnój

  • Nagły Atak Maryji
  • Wrzesień 4th, 2012

  no siema anynomosy niedługo minie rok od czasu kiedy węglojad zaczął obrażać naszego papierza wielkiego rodaka

  • Jezus
  • Wrzesień 5th, 2012

  Karol, kręć mi dupą!

  • 1918Polska
  • Wrzesień 6th, 2012

  Z miłą chęcią ci ją pokręce, K.W

  • karachan
  • Wrzesień 6th, 2012

  o tym, że jest to fake można stwierdzić po akapicie:
  „Moje zdumienie jeszcze bardziej wzrosło, kiedy przeszukałem nieco Internet w celu znalezienia większej liczby takich obrazków czy filmików i okazało się, że większość z nich jest sygnowana logiem Wykopu. Dotychczas myślałem, że skoro jest to portal, na którym większość stanowią sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego, użytkownicy mają honor, godność i sumienie. Wyszła na jaw ich hipokryzja – z jednej strony głoszą się konserwatystami, paleolibertarianami bądź ordoliberałami, czyli ludźmi z przywiązaniem do tradycji, a z drugiej szkalują błogosławionego, a mniemam, że niebawem świętego Jana Pawła II.”
  jak wiadomo wykop nie ma z tym nic wspólnego, myśle, że ten tekst miał na celu oczernienie tego portalu

  • xD
  • Wrzesień 7th, 2012

  karachan :
  o tym, że jest to fake można stwierdzić po akapicie:
  “Moje zdumienie jeszcze bardziej wzrosło, kiedy przeszukałem nieco Internet w celu znalezienia większej liczby takich obrazków czy filmików i okazało się, że większość z nich jest sygnowana logiem Wykopu. Dotychczas myślałem, że skoro jest to portal, na którym większość stanowią sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego, użytkownicy mają honor, godność i sumienie. Wyszła na jaw ich hipokryzja – z jednej strony głoszą się konserwatystami, paleolibertarianami bądź ordoliberałami, czyli ludźmi z przywiązaniem do tradycji, a z drugiej szkalują błogosławionego, a mniemam, że niebawem świętego Jana Pawła II.”
  jak wiadomo wykop nie ma z tym nic wspólnego, myśle, że ten tekst miał na celu oczernienie tego portalu

  to już zapomnieliście jak w 2009 ciśneliście bekę z papieża w rocznicę Jego smierci?

  wykopki kurwa hipokryci jebani.

  • m_b
  • Wrzesień 7th, 2012

  2012 rok, wrzesień 8, godzina 17:52 A MY DALEJ OBRAŻAMY JANA PAWLAKA 2
  ]
  WYKOP.PL z POZNANIA nadaje wy lemingi

  • m_b
  • Wrzesień 7th, 2012

  Cho na solo kutasiarzu :
  Padłeś jego ofiarą?

  Nie padł ofiarą Palikota, tylko papy.

  • xD
  • Wrzesień 10th, 2012

  Jan Paweł II rowu nie goli i małe dzieci w piekle pierdoli.

  • śmiechowy skurwiel
  • Wrzesień 11th, 2012

  Jan Paweł czwarty ruchał małe dzieci i to już nie są żarty

  • Janusz Pawlikowski
  • Wrzesień 14th, 2012

  Hej hej lalalala papierz gej

  • Na rozkaz papierza
  • Wrzesień 15th, 2012

  Dzieci xD

  • Na rozkaz papierza
  • Wrzesień 16th, 2012

  NAJEBAŁEM PAPYSZOWI

  • Na rozkaz papierza
  • Wrzesień 16th, 2012

  01:09 dzień 16 września a my dalej po papieżu jedziemy ahahahhahahaha

  • Nie wierzę
  • Wrzesień 16th, 2012

  ja po prostu w to nie wierze Jan Paweł II był wielkim człowiek i takim pozostanie.. w naszych sercach na zawsze.. kto mógł się dopuścić tych kłamstw i nie jasności kto, czy ten ktoś nie mia serce i rozumu . ?

   • Orędownik prawdy
   • Wrzesień 16th, 2012

   Ale on pierdolił małe dzieci, zrozum to!

    • generał tusk
    • Listopad 22nd, 2012

    Ale ty jesteś popierdolony, zrozum to!

   • śmiechowy skurwiel
   • Wrzesień 18th, 2012

   Niestety prawda boli. JP2GMD

  • Paulinka, lat 8
  • Wrzesień 16th, 2012

  Jan Paweł II ściągnął mi majteczki i zaczął mi głaskać cipcię ręką.
  Szczypał mnie po gołej pupci, głaskał i całował po cipce,
  kazał mi wziąć do ręki siusiaka i machać nim…
  wsadził mi palec tam, gdzie się robi kupę… najgorsze było to,
  jak mi siusiaka wkładał do cipci, bo to bolało.
  Siusiak Ojca Świętego miał kolor czerwony i był gruby, wielki, ale czasami był miękki…
  Pamiętam dokładnie, jak siusiak papieża był ciepły i twardy.
  On kazał go dotknąć i tak go ściskać. Papież miał wtedy jakąś dziwną minę… wesołą.
  Papy siusiak był mokry, jemu leciała biała woda i wypuszczał ją na dywan…
  Mówił, żebym go złapała za siusiaka i wzięła do buzi. Ja musiałam to zrobić.

   • ofasd
   • Wrzesień 16th, 2012

   beka XDDD

   • generał tusk
   • Listopad 22nd, 2012

   Zjebane

    • śp. Jarosław Kaczyński
    • Kwiecień 3rd, 2013

    jak cały ten pedofil Wojtyła.

  • joe
  • Wrzesień 22nd, 2012

  http://www.ryszard-matuszewski.com/pl/jan_pawel_2_obronca_ksiezy_pedofilow,688,,list.html

  cytat: Jan Paweł II z domu Karol Wojtyła jest publicznie oskarżany o bardzo rygorystyczne przestrzeganie watykańskiego dokumentu „Crimen Sollicitationis”, nakazującego ukrywanie pedofilów-gwałcicieli wśród kleru przed świeckim wymiarem sprawiedliwości. Jak donosi gazeta, najpoważniejsze zarzuty związane są z kardynałem Hansem Groerem, austriackim serdecznym przyjacielem Jana Pawła II, który molestował około 2.000 (słownie dwa tysiące) chłopców przez dziesięciolecia papieskiego pontyfikatu JP II, ale nigdy nie spotkały go żadne kary ze strony Watykanu ani świeckiego wymiaru sprawiedliwości. Niektórzy obrazoburczo zastanawiają się czy może kardynał Hans Groer dzielił się tymi dymanymi chłopcami z dostojnikami Watykanu, a może i z samym papieżem. I chyba mają rację.

  • joe
  • Wrzesień 22nd, 2012

  nie klikajcie w link, tylko go skopiujcie, bo jak widać, końcówka nie weszła do aktywnego linku (nie jest podkreślona). Link ten rozstrzyga temat.

 44. Legiony wykopuuuu, legiony wykopu…
  Tak żałuje motzno, że nie ma tutaj linków do follow, bo z takim PageRank to by mi lepiej podniosło stronę, ale mimo wszystko spróbuję. http://www.wykop.pl

  • Śmieszek
  • Wrzesień 22nd, 2012

  Janos Gajowy III postrzeliwał małe sarenki

  Pozdro z Kwejka

   • generał tusk
   • Listopad 22nd, 2012

   Śmieszek gwałcił samotne patyki w lesie

   • generał tusk
   • Listopad 22nd, 2012

   P.S. KWEJK TO CHORE GÓWNO TEN SZMELC RASUJE WAM MÓZGI PROSZĘ WYPIERDOLCIE TO ZŁO W OTCHŁAŃ TWOJEJ STAREJ

  • Julian
  • Wrzesień 23rd, 2012

  Szanuję papierza, więc kuhva zostawcie go polskie kuhvy!!! Tr

  • Jan Pedał III co gwałcił małe dzieci
  • Październik 20th, 2012

  Do wszystkich nawiedzonych lewackich pojebusów z Tuziakiem w dupę walonym na czele: jak śmiecie się ze Mnie śmiać, wy śmiecie?! Jam jest święty a wy zwykłe gnidy, co marzą by mi nabożnie possać Kutasa! Więc ty frajerze czytający, co Mnie nie lubisz, słuchaj: choćbym uprawiał seks analny z noworodkiem i szczypał dziewczynki po malutkich brodawkach, przygryzając im dolnie wary – to was to GÓWNO OBCHODZI! A teraz wszyscy mordy w kubeł i wypierdalać albo ssać Mi Kutasa!
  I nie ważcie Mi się pyskować, a jak ktoś jest taki odważny i chce adrenaliny to niech zaprosi w nocy kilku kolegów i wywołajcie potężnego i mściwego ducha Aleistera Crowleya, a gdy się pojawi to obrzućcie go jajami i zużytymi kondomami. To po koleżeńsku z piekła mówię Ja- Jan Paweł Drugi Papiesz.

  • Tow. Popieusznik
  • Październik 22nd, 2012

  Zapraszam wszystkich katolików na wycieczkę krajoznawczą
  „Szlakiem księdza Popiełuszki”. Są jeszcze wolne miejsca w bagażniku.
  Każdy z uczestników przejdzie darmowy kurs nurkowania głębinowego w Wiśle.
  Betonowe buciki czekają. Gwarantujemy 100% satysfakcji,
  ksiądz Jerzy nie złożył reklamacji. Pamiętaj, udane wycieczki tylko ze
  Służbą Bezpieczeństwa PRL. Zdrastwuj!

 45. Popieusznik, wiedziałem że żyjesz!!!

  PS: JP2GMD TO NIEPOTWIERDZONE INFO

 46. /watch?v=xDk_1TjJSoE&feature=p­lcp

  ODDAJCIE NAM KAMIENICE

  • Janusz Pawlikowski
  • Listopad 5th, 2012

  Jan Paweł X jebał mastodonty

  wykop pozdrawia

  • pobudzony osesek
  • Listopad 5th, 2012

  Lolek: ty stary, opasły lachociągu – wstawaj, bo mnie fujara stoi!

  • LESZEK BUBEL
  • Listopad 5th, 2012

  Papież Karol Wojtyła, jak sama nazwa wskazuje, Woj-uje Tył-kiem.
  Lolek! Zobacz, jak ci przez te 8 lat podopieczni wyrośli: http://edengay.pl

  • Katolik
  • Listopad 8th, 2012

  -_- jak widzę te komentarze to się nie dziwię że same debile w tej Polsce są.

   • Tow. Popieusznik
   • Listopad 8th, 2012

   Na szczęście ten debil sukienkowy już zdechł.

   • JP2GMD
   • Listopad 19th, 2012

   twój nick jasno wskazuje, że należysz do nich

  • JP2GMD
  • Listopad 19th, 2012

  Papiesz, papiesz, co tak sapiesz?

  • IKSDE
  • Listopad 21st, 2012

  JAN GIMBUS II JARAŁ CIENKIE SZLUGI

  • niszczyciel idiotów
  • Listopad 22nd, 2012

  Wszyscy jesteście jebnięci. Jest pedofilem? To podajcie powód cwele a nie piszecie gówno na białym. Wypierdalajcie z internetu niedojebane dzieci. Nie powinno was być na tym świecie gnidy. Że takie ścierwa chodzą po ziemi.

   • JP2GMD
   • Listopad 25th, 2012

   WALE PAPIEŻA

   • Małe Dzieci
   • Grudzień 2nd, 2012

   Jest pedofilem bo gwałcił Nas!

   • Cwele
   • Kwiecień 3rd, 2013

   Przecwelił nas, pedofil ohydny!

  • generał tusk
  • Listopad 22nd, 2012

  Ja pierdole w jakim ja kraju żyję? Ale zjeby są w internecie. Gdybym was tylko znalazł małe skurwesyńce. Kwejk to jedno zjebane gówno. Szwaby i bolszewiky wypierdalajcie z Polski ćwoki. Gińcie, nie powróćcie tu pajace

   • Ozjasz Goldbergowski
   • Listopad 30th, 2012

   Jan Pucybut Drugi glancował twojej starej chodaki

  • Jan Paweł II lat 85
  • Listopad 25th, 2012

  JAN PORSZAK COUPE JEBAŁ DZIECI W DUPE.

  • xDiksdexD
  • Listopad 29th, 2012

  Janusz Pawian Drugi odpala szlugi od świecy z ołtarza.

 47. Ach, jak przyjemnie było za życia, korzystając z pozycji autorytarnej, pomiętosić w zakrystii jąderka 9-letnich pierwszo-komunistów z sierpem i opłatkiem… I poczuć te serduszka bijące na przedłużeniu superciasnych vagin 7-letnich ministrantek, radośnie obsługujących święte myszy… A teraz pozostał mi tylko smród, robaki i gnicie…😦
  JPII

  • Zdziczałe Krocze Jana Pawła
  • Grudzień 8th, 2012

  Pontyfikat Jana Pawła II a liczba 13

  papież kiedy umarł miał 85 lat – 8 + 5 = 13;
  Jan Paweł Drugi – 13 liter;
  papież pedofil – 13 liter;
  gwałcił dzieci – 13 liter;
  wolał chłopców – 13 liter;
  dawca relikwii – 13 liter;
  karzeł moralny – 13 liter;
  wzrost 180,4 cm – 1 + 8 + 0 + 4 = 13;
  długość relikwii rozrodczej – 13 cm;
  jego matka zmarła 13 kwietnia;
  po śmierci Jana Pawła II polscy kibice zwaśnionych drużyn piłkarskich pogodzili się na 13 minut;
  w ciągu pontyfikatu Jan Paweł II napełnił dziecięce styje nasieniem w ilości 13 litrów;
  Jan Paweł II modlił się 13 miesięcy w roku;

  Czy to zbieg okoliczności? Ja WĄTPIĘ.

 48. No i kurwa Ja mam zaszczyt napisać posta nr 200: gdyby Jan Pedał III garował z PARAGRAFU 200, to miałby jeszcze jedną trzynastkę: 13 chujów w dupie pod więziennym prysznicem! ;D
  Ale lepszy numer odchodzi bo na to wychodzi, że ów żydowski pedofil o prawdziwym nazwisku Lolek Scholtz, leżąc na osranych piżamach i przejszczanych pierzynach i jęcząc ‚wody!’, gdy kardynałowie skarbiec rozkradali – nie zdechnął 02.04.2005 (suma daty 13) o nastrojowej (katofanatyzm) godzinie 21:37 (suma cyfr też 13), lecz w primę aprilis o badziewnej 11:06, gdy przypadała dokładnie 666 minuta doby! I co wy na to kurwa, hę?! B-)

  • EBIN
  • Grudzień 22nd, 2012

  JAN KIBEL II SPUSZCZAŁ MAŁE KUPY

  xD :—–D

  • XD
  • Grudzień 22nd, 2012

  😄

  • Polaczek
  • Grudzień 24th, 2012

  WIGILIA A MY DALEJ OBNAŻAMY PAPIERZAKA😄

  • Adolf Hitler
  • Grudzień 26th, 2012

  my jak karaluchy przetrwaliśmy koniec świata a Jan Pedał II nadal nie żyje xD

 49. On ci zmartwystanie w dniu Sądu Ostatecznego i wydymie waszmość w kakao, bo nie straszne mu brunatalne bataliony.
  Panie Hitler! Dlaczego pański podwładny B16 nie chce GMD, jakem ja zwykł to czynić regularnie przez życie całe? Przecież to czysta przyjemność i zajebista frajda – adrenalinka w dobrym, ekumenicznym stylu, a tradycję trzeba CIĄGNĄĆ (z połykiem) – zwłaszcza gdy słychać trzask ciasnych, pękających odbycików wnucząt moherowych bapć.
  No dalej owieczki – która chce zaczerpnąć życiodajnych soków z mojego świętego penisa? :@

 50. Ja, ja chcę, drogi ojcze święty pokalanie poczęty! Aż mi się mokro zrobiło i sutki tak jakoś dziwnie stwardniały, jak wtedy gdy mnie przygotowywałeś do 1 komunii. Tylko obiecaj mi, że ze swą misjonarską posługą wykonasz co najmniej 666 ruchów frykcyjnych, 13 razy z rzędu. A jak się dobrze spiszesz, to na deser dostaniesz moje 2-letnie bejbi. No jak, ojcze wielebny – czy masz na tyle mocy bożej?

  • HEHEHEMP GRÓ
  • Styczeń 1st, 2013

  Jan Pijak II rozbijał małe flaszki.

  • asdwe
  • Styczeń 3rd, 2013

  Lubie ssać murzyńskie penisy

  • Kleofas Zdun
  • Styczeń 4th, 2013

  Tak, to jest Jan Paweł II wytryśnięty nikczemnie z psiej pały, współczujcie mu, znam go!
  W wieku 2 lat pierwszy raz został zgwałcony przez dziadka, później regularnie każdego roku.
  Po śmierci dziadka zamiast lizaków dawali mu dicki do ssania, w tym psie szminki.
  Czasem przywozili mu wagon końskich wałów do obrobienia japą…

  • Jan Peja II rapował za szlugi
  • Styczeń 5th, 2013

  JAN PLICHTA DRUGI MA WIELKI DŁUGI A MIMO TO TRZYMA RAZĘ PONAD KILO ZŁOTA UKRYTEGO W PIWNICY WATYKANU

 51. Siemasz Janie Pedale z Wiecznie Skurczonym Worem! Jakbyś chciał wystąpić ze mną w filmie porno, to wyjdź z krypty i udaj się do Niemiec do Harrego Morgana. Tam nakręcimy film Necromans-2, który z tobą po 8 latach gnicia będzie super realistyczny. Możesz też popytać o takich ludzi jak Conny Dach, Reinhard Ebert albo Omar Williams – my ci przypomnimy tatusia albo przełożonych z seminarium. Oczywiście na deser możesz też zabrać kremówki z wadowickich przedszkoli, chyba że Jenna Jameson urodzi ci własne.

  • Brat Luxferro
  • Styczeń 9th, 2013

  Ojcze święty! Jako nabożna owieczka twego pedałontyfikatu zapytać pragnę, czy szczanie, sranie i spuszczanie się na krzyż oraz używanie paciorków różańca jako analnych kulek gejszy, miłe jest Maryi Zawsze Dziwcy?

  • Czachorenko [parowóz]
  • Styczeń 9th, 2013

  Refren: Panie tępy jak kiep,
  bądź przecwelony przez swego Kościoła,
  bo Tyś od tylca nas umiłował,
  od tylca nas umiłował.

  Gówna zbierzemy, odrzucimy chwasty,
  bo kał dojrzewa, pachnie świeżym chlebem.
  Niech pies wytryśnie papieża swą pałą,
  i niech zagości w kitniaku Maryji.

  Ref: Panie tępy jak kiep…

  Ty nas nazwałeś swymi kochankami,
  jeśli zapniemy, co dla nas wypiąłeś.
  Cóż my bez Ciebie, Panie, uczynimy?
  Tyś naszym kmiotem i zbiornikiem spermy.

  Ref: Panie tępy jak kiep…

 52. Jan Paweł 0-wy zapładniał dojne krowy (głównie wadowickie).
  Jan Paweł VI jebał dzieci z kapusty (zawsze miał wór pusty).
  Jan Paweł VII jebał kozę w studni (można to obejrzeć na http://beasttube.com).
  Jan Paweł XI będzie wyrywał chwasty (a na imię będzie miał Leon).

 53. Ale tu syf panuje! Gdzie jest admin do cholery?!

  Cóż, wtrącę swoje 3 grosze: nie lubię Wojtyły ze względu na jego sprzyjanie wielorasowości i włażenie w dupę Żydom. Co do rzekomej pedofilii papy – a to ciężki zarzut – to nie mamy ku temu twardych dowodów, a jedynie poszlaki. To nas wszak nie upoważnia, żeby aż tak po nim jeździć. Trochę ogłady, panowie.😉

   • xD xD xD
   • Styczeń 19th, 2013

   WALE PAPIEŻA
   PAPIEŻ SKURWESYN

  • Ślunzox
  • Styczeń 19th, 2013

  Paweł Jan II pap-JEŻ śprycowoł małe kondony. A potem były kinder-niespodzianki. Abba ojcze!

  • JPV
  • Styczeń 20th, 2013

  Janusz Pawlacz vice
  Rozjebał misje w Afryce
  http://boysdestroyed.wasnior.com

  • STYGMAT ANALNY
  • Styczeń 22nd, 2013

  KOCHANY KAROLU
  ZAGOSC WE MNIE OJCZE ZNOWU
  CHCIALBYM ZNOW POSMAKOWAC
  TWEGO WIEKUISTEGO
  SWIETEGO STYGMATU ANALNEGO

  ADAM KINASZEWSKI

 54. Dobra robota, polaki. Tylki więczej porno dawaicz. Wiencziej porno!!

 55. Ludzie, na litość boską! Zostawcie już w spokoju tego papieżynę, co pod pierzyną karmił wasze dzieci wyborną wadowicką kiełbasą z wiejskimi jajami i bitą śmietaną na deser. Świeć panie nad jego duszą! RIP! GMD! 100%😥

 56. Wykop Peel – sprawdź to
  Reprezentujemy JP2GMD
  Obrażamy papieża-pedofila

 57. Jan Paweł II Gwałci DZIECI! SZATAN!!!!!!!

   • Szatan
   • Lipiec 26th, 2014

   Ale proszę Mnie nie obrażać za tego waszego cióla TW „Kremówę”, bo was kurwy spalę ogniem wiecznym!!!

  • murzyni bantu z importu
  • Luty 4th, 2013

  Nieh sstąpi duh tfuj.
  Nieh sstąpi duh tfuj…
  I obrobi nam gały zwisajonce do ziemi.
  Tej ziemi…

  Tfuj!!!

  • blag
  • Luty 9th, 2013

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  WATYKAN

 58. W związku z notorycznym obrażaniem naszego Wielkiego i Świętego Papieża-Polaka oraz wyszydzaniem Tajemnic Wiary naszej Chrystusowej przez osoby tu piszące, z ramienia Ojca Dyktatora Tadeusza Rydzyka złożyliśmy na Policję zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa obrazy uczuć religijnych. Módlcie się zatem bezbożnicy, bo Armageddon jest już blisko. Biada, biada!

  • śp. Jarosław Kaczyński
  • Luty 18th, 2013

  Rozmowa Świętej Rodziny z Nazaretu. Bierzmy z Nich przykład:

  Jezus: Tato, tato, patrz co znalazłem!
  Juzef: Głupiś skurwysynu. Howard Webb to twój stary.
  Maryjka: Józku, jak możesz, przy dziecku?
  Juzef: A co, nieprawdę mówię, he? Musiałaś dawać dupę?
  Maryjka: Oj tam, oj tam…
  Juzef: No pochwal się kurwi ryju Maryju czyj to dzieciak ten ułom.
  Maryjka: No, jak to? Mój.
  Juzef: I anioła? Ha, ha, ha! W to nie uwierzy nawet moherowy katol.
  Maryjka: Robisz mi przykrość.
  Juzef: Spierdalaj! Jebał cię pies, jebała cała wieś.
  Maryjka: Amen.
  Juzef: Synku.
  Jezus: Tak ojcze.
  Juzef: Patrz, tak wygląda kurwa. Siedzi tu za tobą.
  Jezus: Mamo, jak to jest być kurwą?
  Maryjka: Przyjemnie synku, tylko żałuję że nie trzymałam cię w beczce z szambem,
  byłoby przyjemniej, mogłabym dalej się kurwić.

 59. Uwaga, uwaga!
  2 kwietnia br., czyli już wkrótce, minie dokładnie 8 lat, od kiedy dzieci z wadowickich przedszkoli odetchnęły z ulgą! Uczcijmy więc tą chwilę uroczystym odliczaniem: 10, 9, 8, 7, 6

  • Czachorenko [parowóz]
  • Kwiecień 3rd, 2013

  Kolęda z okazji rocznicy śmierci WIELKIEGO PEDOFILA:

  Radują się dziś katolskie matoły,
  wkłada już w styję Bogu siusiaka Jezus wesoły,
  radość podludzi wszędzie słynie,
  anioł budzi kopniakiem Wojtyłę co pijany leży goły,
  wypada wśród nocy mu balas z kroku,
  dymają się pasterze przy takim widoku,
  każda pyta co zaraz się zleje,
  w tyłku kolegi teraz szaleje,
  skąd ta łuna bije tak miła oku,
  ale gdy posuwania odgłosy słyszeli,
  zaraz do Betlejem prosto bieżeli,
  tam zgwałcili w żłobie Pana,
  poklękali na kolana i jeszcze raz go w pupkę zapięli.

  Amen

  • Mateusz Salamon
  • Kwiecień 6th, 2013

  Niech Jan Paweł II wypierdala !!!

  • Nebereho
  • Kwiecień 8th, 2013

  5, 4, 3, 2, 1, 0, kurwa, 0, -1, -2, -3, -4, -5, -6…
  JP2GMD100%!

  • Anna Zieniewicz
  • Kwiecień 12th, 2013

  boże, nie jesteś godzień abyś przyszedł do Mnie,
  ale powiem tylko słowo, a będzie uzdrowiona dupa twoja.

  • JP2GMD
  • Kwiecień 14th, 2013

  ŚMIERĆ PEDOFILOM!

 60. Nie ma to jak Lolek z czarnymi! Grubasy, alkoholicy, złodzieje, pedofile. No co? Taka prawda! Wiem – są tacy co wierzą, że papież nie je- nie puszcza przecież bąków… ale to ta mniejszość co tkwi swoim rozumkiem w średniowieczu… Mam pytanie; czy pampersy jpII są gdzieś schowane i będą dostępne jako relikwie? czy je utylizowano?

  • katolik
  • Kwiecień 27th, 2013

  co wam zrobil nasz kochany św. Papież Jan Paweł II że ciągle go obrażacie?

   • małe dzieci
   • Maj 17th, 2014

   Gwałcił nas!

 61. Odp.233: pewnie kochanił im dzieci. ;D Albo to durnie lub amatorzy taniej rozrywki.😉

  A tera cisza lamusy, bo zara będę miał kazanie! Mh-mmh! …

  Ludzie, ludzie! Nie bądźcież tacy chamscy, tacy wulgarni, tacy złośliwi i tacy obsceniczni! To nie po chrześcijańsku! Nie czyńcież sobie szkody jeden drugiemu i nie naskakujcież jeden na drugiego! Módlcie się codziennie i pracujcie, i jedzcie kremówki z Wadowic, by wieczorem mieć co spalać. Zawsze, ale to zawsze powinniście być dla siebie mili i uczynni… Uprzejmi, powinniście robić dzieci jak Pan Bóg przykazał, a nie wojnę domową, polsko-polską! No powiedzcież sami, moi drodzy bracia i siostry, tatusiowie i matuchny, moi drodzy parafianie z ojczystego żłobku polskiego, dziadowie, synowie i wnuczęta, żulowie i prezesowie, wszechpolacy i wszechżydzi, geje i hetero: z czegóż ma się więcej radości – z wojny czy z dzieci??? W razie wątpliwości co do odpowiedzi na to pytanie, bierzcie przykład z największego autorytetu naszych czasów, który w domu ojca czuuwa nad potrzebami naszych najmłodszych dusz, patrona polskich żłobków i bożyszcze toruńskich emerytek. Paaan z waaamiii…

 62. Pan z nami!👿

 63. Francesco, daj spokój; schowaj tego gnata, kurwa.

  Ja przepraszam, kolega trochę nerwowy i małomówny, bo ostatnio jakiś bliżej niezidentyfikowany stary grubas w białym kitlu i mycce napastował mu 7-miesięcznego synka, na którego lewym jądrze i w dolniej części członka, zabezpieczono ślady śliny z drobinkami kremu z cukierni w Wadowicach, w rozkalibrowanym odbyciku ślady nasienia, a na nóżkach i pleckach o dziwo trudne do wyjaśnienia mikrocząsteczki zmumifikowanego naskórka, nieznanego pochodzenia. Niestety, mimo intensywnego śledztwa i przesłuchania kilkuset świadków, sprawcy do dziś nie udało się wykryć. Ale w związku z inną sprawą, pan przewodniczący pójdzie z nami, i Karolek też – budzić go! Obaj jesteście zatrzymani do wyjaśnienia pod zarzutem… yhym, tajemnica służbowa. Mogę tylko powiedzieć, że chodzi o to, co wam zabronione jest robić, filmować i posiadać w domu, a przy czym my w pracy, oglądając to i pijąc kawę, bawimy się pałą.

  • OP
  • Kwiecień 29th, 2013

  bump xD

 64. kto by nie lubiał papiesza polaka co mial durzego ptaka

  • świeży trup Glempa
  • Maj 9th, 2013

  Dzisiaj wspaniały ten dzień był, cudowny!

  Ładujmy się bracia, jak Jan Paweł Długi nakazał!

  Oto akty dzisiejszego ZAKISZENIA OGÓRA które sfilmowaliśmy:

  1. w chrystusie (w styji)

  2. w chrystusie (w styji)

  3. w chrystusie (w otworze gębowym)

  4. przez chrystusa (w osiołku)

  5. w chrystusie (w styji)

  6. z chrystusem (osiołek w styji chrystusa)

  7. w chrystusie (w otworze gębowym)

  8. z chrystusem (osiołek w otworze gębowym chrystusa)

  9. ” 1man1jar.org ” – chrystus i jego żądze analne

  Zaprawdę godne to i sprawiedliwe ! ! !
  Słuszne i zbawienne ! ! !

  • B16 vs JP2
  • Maj 23rd, 2013

  B16: Wojtyłaaa ! ! !

  JP2: Co ?

  B16: Ty kurwo ! ! !

  • św. Piotr
  • Maj 26th, 2013

  Cicho tam, kurwaaa!!! Dupojebcy zasrani!

  I wy do nieba kurwy chcecie?! Huj wam w dupę – nie pójdziecie!

  Chyba że za wpisowe złożycie nam okup w nieużywanych i niecwelonych kindersach, od 100 szt. wzwyż.

  Bo u nas świętych, nabożnych wojtylFaków jest więcej, a od samego grania na harfach się nie zaspokoją.

  • TheRapist
  • Czerwiec 14th, 2013

  Cześć

  Jan Pawlacz Trzeci gwałcił małe dzieci

  Pozdrawiam

 65. moja mamina kiedy ten tred jeszcze jeździ xD

  • Michał Tuziak
  • Czerwiec 24th, 2013

  Jan Paweł II przed wojną walił konia.

  • Dawid „Rolka” Rolewski
  • Czerwiec 26th, 2013

  Wojtyła – pizda w necie, pizda w świecie!

  • Kazio Urban
  • Czerwiec 26th, 2013

  Jan Śliwka II gwałcił małe pestki

  @Tuziak: i koze i osła i koguta też. No i te stworzenia co wełne dają, bo to jak wiadomo był wielki PASTERZ wiernych owieczek i -częściej- baranów (wedle preferencji). Ecce HOMO!
  A przedwojenny konik walony w przerwie orki rżał pięknie: „IIHJJJAAAA!!!… Nie tak ostro, młodzieńcze- mam dopiero 6 lat!”. A Karolek: „Cicho! Nie rżyj głupa, trawe skubej, nastemp sie i dawoj tyła!”.

  • POMARAŃCZOWY KRÓL
  • Czerwiec 28th, 2013

  POLSKIE KUHWY WYPIEHDALAĆ Z MOJEGO BLOGA ŚMIECIE POLACZKI KUHWA JESTEŚCIE NIEDOROZWINIĘCI BOŻE TY KUHWO NIEBIESKA NAPIERDOLIŁEM CI KUTKO I MILI SZCZAJĄ NA TWOJĄ MATKĘ BOŻE KURWA!

  • TuRbOmAsTuRbO
  • Czerwiec 28th, 2013

  Tyy, króliku pomarańczowy jeden – a nie chciałbyś mi obrobić mojej POTĘŻNEJ RÓŻOWEJ GAŁY za Bóg-zapłać? Ja mam w sobie Moc guru JP2GMD (przekazaną mi jeszcze w latach 90. metodą inwazyjno-szamańską po murzyńsku, na misjach w Dupokratycznej Jebublice Konga) i jeśli potem godnie przyjmiesz w gardło i do żołądka Mój Święty Nabożny Ejakulat, to na drugi dzień mógłbyś doznać niepokalanego analnego poczęcia w chrystusie, połączonego z porodem i wzlotem natychmiastowym do raju bram.😛

  Odnośnie RAJU, mam pilny Apel do czytających mnie Kobiet:
  Każda praca hańbi, a kurestwo najbardziej – ale tylko to ZA KASĘ, i zwłaszcza jeśli przy tym jest się wredną, rozwydrzoną, wyrachowaną i niemiłą suką – jak np. Doda, która kiedyś mnie strasznie obraziła i za to ją ZNISZCZĘ przez czarną magię, tylko odczekam jeszcze parę lat, bo zemsta – rozkosz bogów – najlepiej smakuje na zimno. Takich wrednych babiszonów organicznie NIENAWIDZĘ i zawsze się mszczę!!! Jeśli jednak droga Pani, która jesteś zawsze miła i pełna wdzięku, a do tego najlepiej wysoka blondynka – sama odważnie, pierwsza, wspaniałomyślnie zaczepisz mnie czy innego przypadkowego mężczyznę, proponując BEZINTERESOWNE pieszczoty oralne lub waginalne, po czym przyjmiesz Naprężonego Członka swej zdobyczy do ust, ssąc Go z najwyższym pietyzmem, oddaniem i namaszczeniem, euforycznie przyjmując potem na swój język i w przełyk Ożywczy Dar Nasienia, po czym temu przypadkowo spotkanemu szczęściarzowi słodko dziękujesz za miło spędzony wspólnie czas, cały czas się życzliwie uśmiechając i nie oczekując wzamian ani grosza, jako że przyjemność należy się wszystkim ludziom bez wyjątku za free – TO JESTEŚ BOGINIĄ, KRÓLOWĄ, WZOREM DO NAŚLADOWANIA I TAKICH JAK TY POWINNO BYĆ JAK NAJWIĘCEJ, AŻ DO 100%!!! A młode i podstarzałe katoliczki, co nawet jeśli są ładne, skrzętnie reglamentują dostęp do swoich użałowanych otworków rozkoszy, poprzez swe głupie oporniactwo wkurwiając tylko i rozwścieczając ludzi wszem i wobec i zmuszając nas do gwałtów – a niech się wypchną i niech wypierdalają won!!!!! Tak samo jak kurwy komercyjne, co mają czelność żądać za ruchanie i obciąganie kasy, choć powinny pełnić to szafarstwo w sposób ofiarny i charytatywny wyłącznie.

  Podejdź Kobieto na ulicy do okazjonalnie napotkanego mężczyzny, najlepiej gdy nikogo innego nie ma w pobliżu, spójrz mu w oczy, uśmiechnij się ciepło i zapytaj: „Przepraszam… Czy m-mogę Panu obciągnąć kutasa?” – jestem pewien, że po takiej inicjatywie sukcesy Twoje będą bardzo liczne, a żaden Cię o to nie uderzy – chyba żeby był wyjątkowym, oziębłym frajerem. Wystarczy że w Polsce zacznie tak robić charytatywnie z 10 tysięcy Kobiet, średnio po 5-10 Pań w każdym mieście, a bardzo szybko zniknie wszelka agresja, frustracja i pedofilia w stylu Karola W., bo wszyscy spragnieni zostaną wystarczająco zadowoleni.😀 I upadnie wnet onanizm, a komercyjne burdele zaczną plajtować jeden po drugim, jak w bajce Fredry o królewnie pizdolonie, zmuszając tysiące wyposzczonych dziwek do społecznego wolontariatu… A wtedy może i Kościół wreszcie upadnie, bo ziemia sama w sobie będzie rajem, wolnym od przemocy, za to skąpanym w miliardach erupcji kosmicznej energii orgonu, radośnie błogosławiących ten wymiar z miliardów nieprzerwanie ejakulujących męskich członków w ityfallicznym uniesieniu oraz rozpalonych i wilgotnych kobiecych vagin, wypluwających z siebie fontanny orgazmicznych płynów. Jak to powiedział Adam Mickiewicz: „kochajcie się!”.

 66. Jan Pedał II chuj xdxd jebać go w duuupskoooo ahahahahxhxaxxaxaxax xdddx

  • Mordechaj Rabinowicz
  • Lipiec 3rd, 2013

  Żrejo polskie świnie w korycie, żrejo, żrejo, żrejoch, jedna sie zerzygała. Na to reszta: Eeeeej!!! Nie dolewaj, bo więcej nie zjemy!

  Dobre, co nie? Hahaha!😡

 67. Bracia i siostry!
  Zaprawdę powiadam wam: Przemek Serkowski i Michał Tuziak to cwele ostatniego autoramentu i śmiecie ludzcy, kompletnie nic nie warci. Z wyżyn niebieskich widać doskonale, jak ci osobnicy w obskurnej spelunie dzień i noc pieszczą nawzajem swoje przykrótkie organy, podpierając się Vitasteronem, bo z natury już nie mogą przy czym Serkowski jest gruby i obrzezany, a Tuziak jaj nie goli ani nie myje. Gdy Serkowski dochodząc puszcza kloca, któren tak jakoś poza anusem roztrzepuje się wielokrotnie jak u barana, Tuziak robi rotację głową, żeby mu żadne z tych odłamków nie padło na pysk. Później zaś w pocie czoła wspólnie sprzątają zasraną pościel, żeby mama Tuziaka, jak wróci po zmianie w burdelu się przespać, nie nakrzyczała na niego i nie kazała mu iść za karę do kościoła. Serkowski to jeszcze większa ofiara losu – z sierocińca adoptował go przyjezdny robotnik z Sudanu, codzień odtąd zmuszając go do bicia pokłonów Allachowi, przy czym zawsze zachodził go od tyłu i swoim 35-centymetrowym sprzętem penetrował jego dziecięcą styję, nacinając zarazem skórę żyletkami, bo go to bardzo silnie podniecało. Nadto nie dawał chłopcu ani grosza, kazując samemu zarobić na swoje utrzymanie, wobec czego biedny Serkowski podjął pracę na dworcu centralnym w Krakowie jako płatny obciągacz, biorąc za swoje usługi po 10 zł. Tam właśnie poznał Michała Tuziaka, jako jednego ze swoich klientów, po czym obaj panowie bardzo się zaprzyjaźnili. Tuziak przygarnął Serkosia pod swój dach, wyzwalając od okrutnego ojczyma i tak oto zaczęła się ich wspólna przygoda. W chwilach religijnej refleksji nad swoim gównianym życiem, obaj zawsze bardzo marzyli, by przyjechać do mnie na audiencję do Watykanu, lecz nigdy nie udało im się zgromadzić dostatecznych funduszy na podróż. Wszystko bowiem co zarobili, prostytuując się oraz sprzątając publiczne latryny – zawsze przechlali albo wydawali na narkotyki. Teraz nienawidzą Kościoła, bo winią Boga za swój marny los. Biedne dzieciaki, być może będę się za was modlił, jak mnie ładnie poprosicie. Zgrzeszyliście, lecz cała wasza nadzieja w Chrystusie, więc różaniec w dłoń i nie brandzlować mi się więcej, nie pedalić, nie pić, nie ćpać ani nie przeklinać, a tylko pełna pokora i modlitwa ma być, a będziecie w raju. Pan z wami!

  • Ty Janie Pawle, pedale pierdolony, za długie, chujowe – nie czytałam.
   Ale korzystając z okazji napiszę, że lubię jak mi ktoś mocno wybolcuje moją żydowską brochę

  • snowlyjam
  • Lipiec 10th, 2013

  hello

  • Jan Paweł II
  • Lipiec 11th, 2013

  Zachęcam Polaków do wpierdalania psich gówien – trochę oszczędzą, a przecież im chodzi na oszczędzaniu na byle czym, bo są łasi na byle grosze.
  To pisałem ja, Jan Paweł 2 – pedał. I gwałciciel małych dzieci. Nara!

  • Jan Pawilon III
  • Lipiec 17th, 2013

  JP2GMD na 80% bo się trochę boję.

 68. Sprzedam młodego polaczka – najchętniej biznesmenowi z krajów arabskich albo z Nigerii. Wiek 2 lata i 3 miesiące, cera świńskoróżowa, oczy niebieskie, chrzczony w Wiśle, tresowany do bycia cicho, upasiony kremówkami papieskimi, analny prawiczek, egzamin z fellatio ukończony na celujący. Cena wywoławcza: 12.000 €uro.

   • flaszka Głódź
   • Sierpień 14th, 2013

   Fajnie, tylko drogo kurwa… nie można by coś taniej?

  • byznesmen z Vatikanu
  • Sierpień 19th, 2013

  Okej, dostanie jego eminencja specjalny papieski rabat od firmy: do zapłaty 11.999,99€ i kremówkę dajemy gratis! Za szybką odpowiedź do 48h przewidziano dodatkowy bonus: tekturowa miniaturka papamobile oraz różaniec z Meczugorje. A na flaszkę to ojciec wielebny sam uzbiera, na świętych myszach z datków wiernych.

  • AMBASADOR KONGA,O TAKIH UPODOBANIAH JAK KAROL W.PAPAYSON
  • Sierpień 22nd, 2013

  COOO, LICYTANCJA???JA ZA TE MAŁO ŚWINIE MOGIE DAĆ 15.TYŚ.OJRO I 2_DOLARY, POT WARÓNKJEM RZE DOŻÓĆIĆIE ESESMAŃSKI PEJCZ I WAZELINE GRATIS

  ACHA,I CZY DAJECIE JAKOMŚ 5-LETNIOM GWARĄCJE OTSZKODOWAŃ JAGBY MI TEN MŁODY BIAŁAS ZA SZYPKO ZDEH?

  • EBIN
  • Październik 19th, 2013

  STUDENCI PIERWSZEGO ROKU OD 1 PAŹDZIERNIKA PIERDOLĄ PAPIEŻA

  POZDRAWIAM
  SEBA Z PAT-u

  • Wierzący
  • Październik 26th, 2013

  Co za wstyd ten wasz polski sukienkowy śmieć,
  zboczeniec, kremówka, ciul, żyd!

 69. Alesz wy fszyscy jezdeście w błendzie i niedoinformowani! To nie JPII nas, ledż my gwaóciliśmy Jasia Pawcia II, zafsze w pszerwah miendzy katehezom a wyhivaniem do rzyća f rodzinie. Temu staremu piernikowi pszeciesz już nie stawaó – nawed po kremufkah s viagrą.

  • Paluszki Popiełuszki
  • Październik 27th, 2013

  Ten komiczny cymbał który jest podmiotem lirycznym to chyba jeden z waszych, Polak.
  Typowa koszerna świnia która emigrowała gdy poczuła smród przy wadowickim tyłeczku
  i usłyszała świst pałki ZOMO. Frajer i tyle, świńska rura i lamus, jak Popiełóżko.
  Żałuję że nie utop[iliśmy śmiecia w siedemdziesiątym szóstym gdy wzięliśmy go na wycieczkę,
  pedofilia nie rozwinęłaby się na taką skalę. Ale ten wapniak już chyba zgasł, jak pet.
  Pozdrawiam szanownych Towarzyszy z pionu i naszego TW z Krakowa za wystawienie
  tego ciula Popiełóżki co zaskutkowało nieudanym nurkowaniem w Wiśle. No ale cóż, bóg tak chciał, kijowo być katolem, oj kijowo…

  • df
  • Październik 29th, 2013

  Jan Diesel drugi tankował małe benzyniaki xDDD

  • szogun
  • Październik 31st, 2013

  podbijam najlepszy

 70. Bracia i siostry! Jan Paweł II bierzmował małe oseski. Berłem, papieskim. Całe niebiosa radują się wielce z jednego dojrzałego członka. Kościoła.

  • emeryt B16
  • Listopad 1st, 2013

  Wojtyła zgasł jak pet.

 71. Módlmy się za dzieci skrobane,
  Niechciane i wydymane
  Przez biskupów i papieży,
  Co już nawet mogą nie żyć.
  Świeć panie nad ich duszą,
  Jeśli chujem się uduszą
  I prowadź do Chrystusa,
  Gdy zmarły na krwotok anusa.
  Jakby miały rozerwaną vaginę,
  To niech odwiedzą świętą rodzinę,
  Albowiem ci boscy uzdrowicie
  Ukoją ich bolączki w ciele.
  Gdy któreś dzidzi ma starganą krtań,
  To Jezus ją złoży i powie: „wstań”,
  By szparkę i pupcię opatrzył któryś rodzic,
  Nim odeślą znów na Ziemię, do Wadowic.
  Alternatywą jest pobyt w tropikach,
  W kraju świętego Dominika.
  Pod okiem proboszcza wyrośnie nam mąż stanu,
  Co obejmie główny urząd Watykanu.

  DEDYKUJĘ JERZEMU URBANOWI – M.K.

  • Tow. Popieusznik
  • Listopad 11th, 2013

  Wojtyła to sukienkowy śmieć z Europy Wschodniej…
  brał z niego przykład Alfons Popiełuszko…
  dlatego zgasiliśmy go jak peta… w Wiśle.
  Zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

 72. Jak byłem w Rzymie i bardzo mały,
  To taki jeden piernik podstarzały,
  Którego zwą Johannes Pabloo Zwei,
  Dobierał się do moich jaj,
  Ale to xiądz Popiełóżko
  Pozbawił mnie wianuszka.

  A TERAZ NJUSY:
  Jan Gaweł II zgwałcił burdelmamę Tereskę z Kalkuty. On ją ruchał, dymał, gwałcił i pierdolił – ruchał, gwałcił i pierdolił. Ciężkie to zadanie: 80 lat, pizda rozklekotana jak stodoła, wary obwisłe jak u konia, skóra wisząca jak w kiblu szmata – zawału dostać można albo zadyszki, lecz spółkującą parę strzegła przed tym Matka Boska Cendrowska z Tarchomina. Na święta cała trójca nieświęta wystąpić ma w najnowszej odsłonie serialu „Trędowata”.

  Pozdro dla Janusza Palikota wraz z ekipą – życzy Zbyszek Kucharski.

  Pozdrawiam wszystkich antyklerykałów, także Jurka Urbana jak przedmówca i zapraszam do koniotasownictwa na ‚moją’ stronkę http://www.eroskop.pl – tam będziecie mieli sposobność ZOBACZYĆ kim jestem i, kto chętny, poznać mnie bliżej…😛

  PS. Mohery i naziole nie pisać!

  • Conan Zboczyńca
  • Listopad 18th, 2013

  janurz pawlacz nie tytlko że ruchau małe dzieci ale do tego jeszcze skurwiel nie żyje i nie można go przed sondem postawić :< kurwacz czo za rzal

  • Pasikrowa
  • Listopad 19th, 2013

  Wskrzesić, następnie poddać korpus nieziemskim cierpieniom, ukatrupiając powoli. Czynność powtarzać wedle potrzeb i gustu.

  • spolegliwy starszy pan
  • Listopad 19th, 2013

  Odnośnie perypetii tematycznego kindersfuckera JPII, najsłynniejszego od czasów cesarza Kaliguli (spintrie z niemowlętami – odruch ssący – będąc z tyłu zapięty przez żołnierza), to byłbym bardzo wdzięczy za mniej nienawiści i agresji, a więcej beki i dobrego humoru. A to dlatego, że tę stronkę czyta się bardzo przyjemnie i szkoda by było, gdyby Policja miała ją zamknąć z pozwu zbiorowego katoli za obrażanie głowy obcego państwa (Watykan) i przy okazji ich uczuć religijnych (Art. 136 § 3 kk. wzw. z Art. 196 kk. – Wojtyła to idol-bożek polskiego motłochu, a więc „przedmiot czci religijnej”).😉

  Popiełusznik, Pasikrowa i inni piszący zbyt ostro: abonenci numeru 997 też na pewno to czytają i mają niezły ubaw, dlatego strona funkcjonuje już trzeci rok. Ale jak dalej będziecie pisać tak nienawistnie i agresywnie, to w końcu im się znudzi ta zabawa i zamiast czytać, zaczną odwiedzać autorów wpisów… Czyż więc zależy Wam, żeby ta stronka kwitła i miała się dobrze, czy żeby ją zamknęli?😉

  A tak poza tym to wszyscy jak świat długi i szeroki wiedzą, że Johannes II Gaveloos-Diaveloos chędożył małe bobaski – w usta, rączki i w pupcie. ;)))

  • JP2GMD xD
  • Grudzień 1st, 2013

  Jan Ploter II drukował małe dzieci. Benedykt XVI potem ukrył setki arkuszy A0 z niemowlakami w piwnicach watykanu.

 73. Do starszego pana:
  To nie był Kaligula tylko TYBERIUSZ! Cesarz nr 1 gustował głównie w podrośniętych już piczach żeńskich, zaś 2-gi mąż stanu „znad Tybru” swe życie płciowe miał o wiele bogatsze i bardziej urozmaicone.

  NICZYM to jest jednak w porównaniu z Jasiem Gawełkiem 2-orientacyjnym i tym, co się tam u niego wyczyniało na licznych uzdrawiających ducha imprezach z wiecznie zdziwionym kardy-analem Stasiem czy arcybiskupalantem Julkiem Petzkowskim, przy współudziale xięcia Wojtusia Gilotyny i przybywających tam na pęczki szkolno-przedszkolnych grup oazowych naszych milusińskich. Nie tylko tych z Groznego i okolic… którzy zamiast strzelać do Ruskich, woleli się modlić o raj. No i ten raj sami dostali oraz innym dali.

  PS. Jan Putin II czyścił małe kałachy. Z nadmiaru śluzu i spermy (bronie JĄDROWE użyte przeciwko nam, w walce na Kaukazie).

  • Bieberek
  • Grudzień 4th, 2013

  On był „teges” ?
  Szkoda że mnie nie molestował bo niezły parowóz

  • HARDCORICUS
  • Grudzień 5th, 2013

  Jan Kombajn II młócił małe bizony

  • Piotr Sobczak
  • Grudzień 5th, 2013

  zgniłem z polactwa xD

 74. Bracia i siostry! Czy wiecie, skąd wzięło się główne życiowe motto waszego papy Lolka od rozporka? Otóż tak: sięga to czasów przedwojennych, o czym jako naoczny i najęzyczny świadek, przed śmiercią wspominała moja prababcia zakonnica, co potwierdza mój śp. dziadek biskup i mój pełniący posługę w Gdańsku tata arcybiskup, którego wszyscy dobrze znacie. Wtedy to siostra Faustyna, po cudownym widzeniu naszego zabawiciela, wstępnie konsekrowana była na świętą w sposób następujący: Sapieha sapiehdalał ją tam, gdzie zdaniem św. Augustyna u kobiety mieszka diabeł (żeby go wypędzić), Hlondzikowi robiła hlodzika, a Wojtyła wojował z nią tyłem. I mimo zmasowanego oblężenia falliczno-oralno-analno-waginalnego (przedsmak raju), biedna córa Fausta nie mogła osiągnąć sakralnego orgazmu, podczas gdy ojcowie-braciszkowie po kilku strzałach ledwo już dychali i ciężko sapali, zwłaszcza Sapieha. Wtedy ona wyjęła na chwilę z ust sflaczałego kardynała i twardo przykazała:
  – TRWAJCIE MOCNI, ZWIERZE!
  Słowa te stały się wielką życiową inspiracją zwłaszcza dla młodego i jurnego Karola, który odtąd całe rzesze małych dzieci jął czynić twardymi członkami Kościoła. „Gelobt sei was hart macht” – F.N.

  • Legiony 666atana
  • Grudzień 22nd, 2013

  Minela polnoc 22 grudnia 2013 – magiczna godzina – MAGICZNA DATA – i zaczela sie astronomiczna zima. a my dalej po tym buraku-papiezaku toaletowym jedziemy HA HA HA HA HA😄😄😄
  pozdro dla kilku teksciarzy z powyrzej hahaha dobre paliliscie ziolo czy wciagaliscie CZARNA IBOGE? dawac na slask to odprawimy MSZE SWIETEGO SEKAREGO za nowego pedofila pape franciszka albo nakarmimy nim trupa wojtyly hahaha xd vatikan uber alles xd xd xd xd xd xd

  • gimbus3xD
  • Grudzień 23rd, 2013

  Judasz Pawian II kradł banany małpom w Afryce xD

  • zyrafa
  • Grudzień 24th, 2013

  Z okazji wigilii życzę wszystkim konserwatystom spełnienia marzeń, tj. wielkiej czarnej knagi w paszczy

  • ijhwe
  • Styczeń 6th, 2014

  Tostuje w epickim. 2014 rokiem jebania papieża.

 75. Jan Pompka II dmuchał małe rowerki (ministrantów).

  Ale tu jaja u nas w psychiatryku odchodzą, że ho-ho! Wczoraj np. jeden dziadek nazwiskiem BARABASZ (serio!), lat 78, cukrzyk, nażarł się kremówek i idzie na tron papieski, a tam jak na złość skończył się właśnie papież toaletowy. Mówię do niego:
  – Stasiu, jak chcesz, to ja ci mojego papieżaka użyczę.
  A on na to machnął ręką:
  – Iiiiiiieee, nie ca… jo sie ino wysce, wytrzepie sie…😆

  Skurwiel nie dosłyszy jak ktoś idzie i już co najmniej 4 razy został przyłapany, jak na tym naszym watykańskim tronie marszczy papieża: raz przez sanitariusza, raz przez pielęgniarkę, co weszła do kibla od pewnego uwiązanego w pasy pana z kaczką (bez frytek, ale z herbatką w środku) wkurwiona, a wyszła zadowolona i rozpromieniona, i jeszcze dwa razy przez moich kolegów, z których jeden miał na imię… Karol.😎

  • Dardynał Kiwisz
  • Styczeń 13th, 2014

  Pan Jaweł II dmuchał małe balony

  • Matka tw. Popiełuszki
  • Styczeń 17th, 2014

  Jan Amper II palił małe bezpieczniki.

  PS. To prawda.
  PS2. To nie Xbox 360

  • Nekrofilia czyli pociąg do zakopanego
  • Styczeń 21st, 2014

  Jan Kawał II ruchał małe do_w-cipy…😉

  • JP2 zesrał się w czasie swojego pogrzebu
  • Luty 12th, 2014

  3,5 roku obrażania papierza i zostałę inżynierę xD

  • gimbus
  • Luty 18th, 2014

  hujzwykopu :
  fajny jestes taki dojrzały szanujesz papieza prowadzisz bloga politycznego jednoczesnie widac ze ostatnia ksiazke to przeczytales bo na polskim pani kazala kurwa laske bym ci zrobil TAKI JESTES ZAJEBSITY
  p.s PAPIEZ SKURWYSYN

  ty kurwo przeczytałeś – narnię albo japońską mangę
  hahahahahaha

  • gimbus
  • Luty 18th, 2014

  Szach :
  Korwinista przeciw wolności słowa. No proszę, zawsze wiedziałem, że Korwin i s-ka nadają się do zaorania (czytać Rothbarda, nie Korwina!!), ale że aż tak? Każdy ma przyrodzone prawo do wyrażania opinii, nawet jeśli są niepochlebne, kontrowersyjne lub kłamliwe: nieważne, czy celuje w Tuska, czy celuje w sąsiada, czy celuje w papieża. Myślę, że prawdziwi paleolibertarianie i inni libertarianie brzydziliby się zamykaniem komuś ust, bez względu na to, czego by on nie głosił.
  No właśnie, jak to jest z Pańskim opisem, Panie Wanok: “Wolność, własność, sprawiedliwość.”? Mimo głoszenia wolności, uległeś demoliberalnej myśli kneblowania ludziom ust socjalistycznym chujem, bo tak się podoba rządzącemu.
  Tak na marginesie: kilka osób zostało już za to skazanych.
  Tak na marginesie2: Wykop to cebulaki, ja bym na nich uważał.
  Z poważaniem,
  Szach, anarcho-kapitalista.

  tak właśnie tylko lewackie kurwy mogą myśleć
  jeżeli ktoś pieprzy głupoty zamiast prowadzić inteligentną konwersację
  to należy mu zamknąć japę
  bat nad takimi szmatami jest potrzebny bo się rozjuszają i myślą że wszystko im można
  dobrze że takich debili jest tylko garstka i mają po 14-18 lat

   • Zwarol Kojtyła, skurwysyn, który został papieżem
   • Luty 21st, 2014

   Tobie mordę zamykał ojciec knagą, pedale przestrzelony, o ile zalał w robocie pałę tylko trochę, bo zazwyczaj gwałcił twoją siostrę.
   Anarcho-libertarianizm to potęga, a konserwatywnym spierdolinom twojego pokroju powinno się codziennie srać do ryja, tak jak Jan Pederasta II srał w gacie podczas rytualnych świrowań w Watykanie.
   Pozdrów mamę!

    • gimbus
    • Marzec 15th, 2014

    a mogę ci opierdolić dłuto jak się uczyłem na oazie?

 76. Bracia i siostry w Chrystusie! Módlcie się żarliwie, bym rychło został kanonanizowany przez mojego brata styjecznego Franciszka, a ja się będę modlił za wasze rozkoszne dzieci, wraz ze wszystkimi śp. Ojcami Kościoła, którzy byli dla mnie wzorem, inspiracją i przykładem. Pan z wami!

  • JP2GMD
  • Luty 23rd, 2014

  Jan Paweł II srał jak każdy inny człowiek.

 77. A właśnie że nie – on srał JOGURTEM!😉 Jakbyś chciał to DOGŁĘBNIE przeANAL-izować, to zapraszam na Przystanek Jezus. Bo jak każda katolska kurwa, lubię to robić na przystanku.

 78. Hehe, ładnie drogie dzieci – małe i duże – jedziecie po tym Lolku papieżyńskim. ;)) Czy je gwałcił czy nie gwałcił, to psychikę (albo otwory) im zniekształcił. ;)))
  Mnie osobiście jako personie DUCHOWO OBIEKTYWNEJ i niezależnej bardzo podoba się ten Wasz kabaret (a zwłaszcza inwencja i pomysłowość co-po-niektórych antyklerykałów) – naprawdę jesteście świetni!😀 Tym niemniej, jako że tu pewno i zagląda wielu nieukształtowanych mentalnie dzieciaków, co nie mają dobrej alternatywy, toteż ja jako osoba bardziej zorientowana w kwestiach ambitniejszej duchowości, odpowiedzialna i aspirująca do roli pozytywnego guru, a przy tym lubiąca dobry żart, „z urzędu” czuję się w obowiązku zwrócić im nieco uwagi na pewne istotne kwestie.

  Sam też nie przepadam za Kościołem i jego ludzkośmieciowo-cierpiętniczymi postawami, a wręcz tego NIE LUBIĘ i aktualnie tym gardzę, gdyż:
  – po pierwsze, jak to się ktoś gdzieś dosadnie wyraził o wyznawcach doktryny: jest to „banda cweli nieświadomych własnej mocy” (Polaczki są od wieków najbardziej fanatycznie rozmodlonym i chyba najgłupszym społecznie wśród Białych Ludzi narodem, i niewątpliwie najbardziej w ciemię bitym, przez co w Polsce jest jak jest);
  – po drugie: jawi mi się to jako pewna ontologiczna iluzja dla niedociekliwego motłochu, doktrynalnie wypaczająca i spłycająca fundamentalne zagadnienia o bycie i historii ludzkości, jak też wyznaczniki doczesnego ANTYSUKCESU, co mnie osobiście KRĘPUJE i OGRANICZA – czego ja bardzo, ale to bardzo NIE LUBIĘ i NIE TOLERUJĘ, krocząc drogą wszechstronnej samorealizacji;
  – po trzecie: obłudna, mało życzliwa, jakże często przewrotna i zawistna postawa szarego statystycznego polakatolika bardzo zniesmacza mnie i odpycha, jak również
  – po czwarte: wielu (jak nie większość) duchownych ma się za wielkie sobiepaństwo, święte krowy, „elitę” i „jedynych depozytariuszy prawdy”, a w istocie są urzędalskim gównem po sakroindoktrynacji, znacznie odstępnym w swej codziennej postawie od nauk mistrza Jezusa Ch., których niewiele obchodzi los zwykłych ludzi i ich problemy. Nadto sami nie mają pojęcia o realiach drugiej strony życia – raz w TVN-ie oglądałem program o księdzu, co przeżył tzw. śmierć kliniczną i… BECZAŁ JAK DZIECKO, bo nie był w stanie nijak ustosunkować się do tamtejszej rzeczywistości, ani też dopasować jej do swoich seminaryjnych poglądów, a każdy choćby średnio zaawansowany ezoteryk to potrafi.

  Pragnę jednakże przestrzec, iż miksując się z tego religijno-urzędniczego syfu, na dalszą ścieżkę życia większość formalnych czy też cichych apostatów obiera jedną z dwóch głównych dróg rozchodnych, które wiodą albo w kierunku ATEISTYCZNEGO MATERIALIZMU, albo MROCZNEGO OKULTYZMU i niestety: obie te ścieżki doprowadzić mogą człowieka do jeszcze większej dekadencji niż bycie szarym i głupim katolem. Rozwiązaniem obiektywnym, a wręcz idealnym, jest OSOBISTY AMBITNY ROZWÓJ DUCHOWY OPARTY NA PRYWATNEJ JEDNOŚCI Z UNIWERSALNYM, OSOBOWYM BOGIEM-STWÓRCĄ, niezależnym od jałowych archetypów chrześcijańskich, islamskich, politeistycznych czy jakichkolwiek innych. Materializm i ateizm prowadzą bowiem do pełnego skupienia uwagi na świecie doczesnym, aspołecznego konsumpcjonizmu i zuchwalstwa w walce o wygody i dochody, bez oglądania się na krzywdę innych, co może mieć fatalne skutki karmiczne jako pewna inhibicja rozwoju ducha i większy balast niedogodności na przyszłe życie, natomiast praktyki czarnoksięskie zwykle są wyrazem bezwzględnego, nieodpowiedzialnego i skrajnie egoistycznego NADUŻYWANIA potężnych mocy duchowych dla celów w sumie błahych i niegodziwych, o których większość magów nawet nie ma większego wyobrażenia, jak to holistycznie funkcjonuje – a co może się dla nich skończyć szaleństwem, tragiczną śmiercią i dłuższym pobytem w niższym świecie astralnym, zanim będą mogli przejść dalej, że o zaciąganiu trudnych do spłacenia karmicznych długów (wolności, pracy) nie wspomnę. Ziemia z jej trudami i niewygodami stanowi bowiem tylko kosmiczny PADÓŁ WYCHOWAWCZY dla ludzi, poprzez żmudny proces realizacji PRAWA PRZYCZYNY I SKUTKU, zanim będą oni mogli godnie zająć miejsce w światach znacznie doskonalszych i o wysokiej szczęśliwości, dla których zostali stworzeni i powołani. Notabene materia jako taka NIE ISTNIEJE – jest to tylko najbardziej zgęszczona energia i najcięższa powłoka wcielonego ducha. Tu co zasiejesz to zbierzesz, żebyś nabył rozeznanie dobra i zła – stąd tyle chorób, nieszczęść i cierpień rozmaitych, które często z pozoru są „bez sensu”, skoro Bóg istnieje i jest dobry, ale to sama ta dusza w żywotach minionych sprawiła sobie takie a nie inne warunki na TERAZ, ażeby POTEM to przyswoić i się zastanowić. Niech więc katole nie opowiadają bzdur dla naiwnych o „odpustach zupełnych” – bo wiem po sobie z dzieciństwa i później po karmicznych wstrząsach dorosłości, że to bullshit (a jeśli kłamię to proszę o DOWODY, że mówię nieprawdę!), albo że cierpienie jest „tajemnicą”, bo nie jest żadną tajemnicą, lecz zwykle impulsem wychowawczym duszy, i że mamy „tylko jedno życie”, bo w takim ujęciu: skoro Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny, to jak wytłumaczyć, że jedni „dobrze urodzeni” przez całe życie opływają we wszystko, inni ciężko harują, chorują i schodzą z tego świata marnie jako nędznicy, a jeszcze inni nie doświadczywszy tu absolutnie NICZEGO poza pewną liczbą haustów powietrza i dozą mleka matki, trafiają prosto z betu na cmentarz? Możecie tak ponagabywać swoich klechów w szkołach, mając w zanadrzu MOJE argumenty.

  Pamiętajcie: podstawowa zasada kosmiczna to NIE SZKODZIĆ NIKOMU i NIE WYRZĄDZAĆ INNYM ZŁA oraz nakierować się na harmonijny, najlepiej osobisty rozwój duchowy jako priorytet – a wtedy i bogactwo, i sukces, i wdzięczność oraz przychylność ludzka a także podziw, przyjdą do nas w sposób naturalny, a wręcz „cudowny”, jako użyteczny suplement naszej kompletnej samorealizacji w tej inkarnacji, być może szczęśliwie ostatniej.:) Wszystkie inne drogi to manowce. Wystrzegajcie się zwłaszcza UCZUĆ NEGATYWNYCH – btw., nawet gdyby się okazało że JP2 czy inny „Trynkiewicz w sutannie” istotnie GMD, to nie ma co podchodzić do tego inaczej jak tylko z humorem, albo neutralnie. Bo nienawiść jest wysoce destruktywna kosmicznie, nawet jeśli kierujemy ją w słusznej sprawie i pod właściwym adresem typu dewiacje (np. „świętoszków”). No, jeśli Was jeszcze nie zanudziłem, to dla osób zainteresowanych polecam dwie takie oto ciekawe książeczki:
  1. Maria Grodecka: „Ścieżki jogi” (spokojnie – jest cienka, konkretna i bardzo dobrze się ją czyta, jako rozjaśniające pewne sprawy antidotum na mdłe katolskie farmazony),
  2. Kala i Kos: „Moc aloha i wiedza huny” (też się dobrze czyta, a przy okazji można się paru PRAKTYCZNYCH rzeczy nauczyć, jak zostać domorosłym „cudotwórcą”:) ).
  Chętnych zaś na pogaduszki ze mną i refleksje zapraszam na vigotaosh@gmail.com. Tylko uprzedzam: ja tak jak Pan Bóg, w odpisywaniu mogę być „nierychliwy”, co wynika z różnych przyczyn.😉 Pozdroski!

 79. >ten fred
  >jeszcze jeździ

  • gimbus
  • Marzec 15th, 2014

  Knaga jest pyszna, a zwłaszcza dwie.
  Jan Pawlacz Drugi jebał mnie

   • JP2GMD
   • Marzec 16th, 2014

   Jan Parowóz II woził żydów do Auschiwtz.

   • A po co? Na pełne dynamizmu, ogniście elektryzujące orgietki pod krzyżem sióstr karmelitanek? ;))

 80. Do administratora: jak będziesz przepuszczał mój wiszący do moderacji post, to weź kolego i łaskawie pozamieniaj linki na obrazki, bo mi to nie wyszło. Także ten:

  • KURWA PORANNA
  • Marzec 20th, 2014

  JESTĘ HIPSTERĘ. PIERDOLĘ PRAWOSŁAWIE😄

  • Kibic1488
  • Marzec 20th, 2014

  W przedwojennej polsce takich jak wojtyła zamykali w szpitalu dla obłąkanych, teraz z chorego psychicznie (a na dodatek martwego) papaja zrobili śniętego. TFU!

 81. prosze nje obrarzaci papiesza i nje nasimiewacz sze

 82. Jan paweł drugi to największy zbrodniarz wojenny, ruchał dzieci z aborcji i wpierdalał psie gówna,wypchnął najleprzego rapera polskiego wielkiego człowieka i skoczka narciarskiego Magiga, a janusz korwin to nowe wcielenie papieżaka, rucha prawicowe gimbuski i gimbusów, cejrowski ma fetysz na kocie stopy i małpie penisy, maks kolonko to już wgle świr, nie dość że na wizji potrafi siedzieć na kutasie pana prezesa janusza korwina, to jeszcze wali konia pod stołem rozpowszechniając w tym czasie nienawiść do muzułmanów :////

  • dr inż. Józef Mengele
  • Maj 2nd, 2014

  Była BEATYFIKACJA,
  Była KANONIZACJA
  Czas na SAPONIFIKACJĘ naszego kochanego Ojca Śniętego❤

  • Rotacja Głową
  • Maj 4th, 2014

  DAJEMY CZADU !!!!!!!! GMD !!!!!!

  • GMD – grzech masz, dziecko.😉

    • gimbus
    • Maj 22nd, 2014

    Propsy za link do galerii z Emmą – wprawdzie nie widać jej tatuaży, ale i tak zbiłem wojtyłę po piusce

  • Narodowy Onanista
  • Maj 7th, 2014

  BEATYFIKACJA! KANONIZACJA! MASTURBACJA!

  • Amen! I niech będzie pochwa Lony!

    • gimbus
    • Maj 22nd, 2014

    Ooo, kolejna dobra cipka. Niezłe galerie postujesz, skurwielu, skanonizuję sobie raz jeszcze. Piona!

  • Lechosław Kaczyński
  • Maj 9th, 2014

  Onanizacja Jana Pedofila II

  • Angelo Sodano
  • Maj 18th, 2014

  つ丹れ ㄗ丹山巨匕 ハ 已丹つ巨曰丹匕 爪| ら已し凵ム|

  • Hej, anielski bracie od konika z Sudanu! Skąd można wytrzasnąć taką zajebiaszczą, quasi-azjatycką czcionkę? Podoba mi się zajebiście (Twój wpis zresztą też).😎

 83. Janusz Pavulon II zwiotczał małe chłopięce odbyciki (ministrantów w Chrystusie).

  • Jeży Popiełóżko – zgaszony jak pet
  • Maj 28th, 2014

  Wojtyła, wyjm siusiaka z buzi jak do mnie mówisz.

  Słuchasz mnie czy nie ty kindybale sukienkowy!

  Nie mów z pełnymi ustami.

  • sztywny Jaruzel
  • Czerwiec 4th, 2014

  Towarzysze ateiści!
  Towarzysze sataniści!
  Towarzysze onaniści!

  Jako pierwszy prezydent wolnej Polski, z całym swym autorytetem napominam: nie szargajcie nadaremno dobrego imienia papieża, bo będzieta mieli po śmierci przesrane – co stwierdzam z własnego doświadczenia.:/ Módlcie się lepiej za jego świętą i moją pagonową duszę, albo wstanę z grobu i was uduszę!

  Aha, mój nowy adres: Wojtek Jaruzelski, Kraina Babadżie 666, ul. Ognista 13. Telefony tu niestety nie działają, bo się kable topią, ale możecie przysłać list w butelce z ciekłym azotem.

   • MatkoBoskaTyKurwo
   • Lipiec 19th, 2014

   Kłamiesz, kurwo. Jaruzelski poszedł do nieba, a Jan Paweł II smaży się w piekle.

    • Matka Boska
    • Lipiec 26th, 2014

    Synu – nie bluźnij… i DOWODY proszę!

    • tow. Berman
    • Październik 20th, 2014

    Dowody? Do wody to żeśmy tego cióla Popiełóżkę wrzucili, ale skurwiel nie umiał pływać i przez to rozmontowano nasz system. Chyba że chce ktoś dowody na pobyt JP2 w ciepłych krajach? – To macie:
    —http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/08/jp2-300×241.gif
    —http://imageshack.com/a/img835/7940/hby2.png

  • Mateusz Pacek
  • Czerwiec 7th, 2014

  BELIAL. TU BYŁEM.

  • testoviron fan
  • Czerwiec 9th, 2014

  BOŻE TY KURWO!

  • Koniotasownik
  • Czerwiec 20th, 2014

  Hej, aniele ze Sudanu ty jeden… znaczy sie: czarny – jak DIABLI!😀
  Pytałem ciebie o wpis z 18 maja 2014, w którym opisałeś swoje nikotynowe rozterki – pytałem: skąd wytrzasnąć taką zajefajną czcionkę w stylu azjatyckim??? Daj link!

  A skoro weszliśmy w temat: Azja, to może po s.e.x.czarodziejkach z Księżyca wyszła jakaś p.o.r.n.o-manga z Gorolem Wojtyłłą gwałcącym małe dzieci w roli głównej?

  • inż. Kuc
  • Czerwiec 22nd, 2014

  JEBAĆ SESJE, TEORIE STEROWANIA I JANA PAWŁA II.

  • Czlowiek
  • Lipiec 2nd, 2014

  Czytajac niektore komentarze mam szczere wrazenie, ze na korzystanie z internetu w Polsce powinno byc ograniczenie wiekowe (i to dosc wysoko), bo niektorzy do tego widac nie dorosli. Od was ‚hejterow’ JP2 plynie tak obrzydliwa zolc, ze zadziwia mnie do jakiej nienawisci zdolny jest czlowiek….

  Dodatkowo jesli bawi was niszczenie autorytetow innych, obojetnie jak nieprawdziwe by byly, to powinniscie sie wszyscy leczyc. Co bedzie nastepne? Lech Walesa? Inni prezydenci? Moze Jezus?:/ Bo na 100% zaraz doszukacie sie, ze kazda wazna persona gwalcila kiedys dzieci:/.

   • papież nie umie spawać TIG
   • Lipiec 3rd, 2014

   Jan Gołomp II zesrał mi się na ręke i śmierdzi xD Huj z wadowic xD

   • Mateusz Ochman
   • Lipiec 9th, 2014

   No jeśli dla ciebie autorytetem są TW Bolek i lewacki hipis z Nazaretu, to nic dziwnego, że kochasz też Jana Pawulona, największego pedofila wojennego

    • księgowy z elektrowni Danzig
    • Lipiec 20th, 2014

    TW Jan Bolek II ciągnął małe druty. Ba – druciki. ;))

    • księgowy z elektrowni Danzig
    • Lipiec 20th, 2014

    TW Jan Bolek II ciągnął małe druty. Ba – druciki. ;))

    Nadto szarpał malutkie cewki, wyzwalając reakcję termo-jądrową, jako że na forum publicznym ostro robił jaja.😉 Ot – dla tysięcy ministranckich prawiczków to był zaiste człowiek z NADZIEI. ;))

   • MatkoBoskaTyKurwo
   • Lipiec 19th, 2014

   Człowiek jebał małe dzieci z Januszem Pawulonem

  • Wadowicki TRUP Jaśka
  • Lipiec 6th, 2014

  Wojtyła, jak mogłeś chuju !!!

  • ks. judasz popiełuszko
  • Lipiec 11th, 2014

  Pierdole to! Skasowałem jana pawła II i instaluje linuxa

  • Vigotaosh
  • Lipiec 25th, 2014

  Cześć, pismacy!:)

  Czytam Was stale z wielką pasją, lecz dziś postanowiłem się tu trochę też samemu aktywnie udzielić, aby nieco podnieść poziom intelektualny tego forum („Czlowiek” z 2 lipca 2014 ma trochę racji), zachowując jego niekatolicką treść i specyfikę.

  Chrześcijaństwo, katolicyzm to SEKTA jak każde inne wyznanie i jest w istocie swej elitarne, chociaż opiera się na egalitarnej masie tumanów i nieudaczników, ochoczo nastawionych na cierpienia i wyrzeczenia, którzy z pracy swej utrzymują bardzo nikły procent swoich duchownych – kleru, co żyjąc ponad stan, przeważnie „gdzieś” ma pryncypia, jakie oficjalnie głosi swoim wyznawcom. Dlatego też w trosce o swój byt tak bardzo próbują oni zniechęcić swoich mentalnie zniewolonych poddanych do wszelkich form okultyzmu, ezoteryzmu etc., albowiem w tym kryje się ścieżka do niezależnego poznania wielowymiarowej rzeczywistości, jak też do przebudzenie, gdzie człowiek jest kowalem własnego losu bardziej niż „normalnie” i tylko od niego i od jego duchowego rozwoju oraz dojrzałości zależy, czy zrobi z tego dobry użytek, osiągając szczyty samorealizacji, czy też upadnie i zdegeneruje się jeszcze bardziej, osiągając poziom pod-zwierzęcy. Tak więc ROZSĄDEK jest cenniejszy od dogmatów, zwłaszcza gdy idzie w parze z MIŁOŚCIĄ – n
  najwyższym prawem we Wszechświecie. Dlatego bycie szarym, maluczkim, zmanipulowanym katolem, choć nieco może się przyczynić do wzrostu duchowego jednostki, nie idzie jednak w parze z wielką ambicją.

  Swoją drogą, Jan Paweł II w jednym z publicznych wystąpień powiedział, że „katolik nie może zrobić kariery” (może Przemek Serkowski, który trochę działa na Jewtubie, odnajdzie ten film – owo wystąpienie Wojtyły i go tutaj zalinkuje, z dokładnym wskazaniem minuty od-do?). Ciekawe bowiem, jak to obłudne stwierdzenie Wojtyły miało się do niego samego, skoro nie miał nic przeciwko fanatycznemu kultowi własnej osoby oraz żeby mu stawiano pomniki jeszcze za życia, a wielce prawdopodobnie używał tej popularności oraz autorytetu dla popełniania tzw. „grzechów nieczystości” na ogromną skalę, i to w stosunku do istot najbardziej naiwnych i bezbronnych!

   • Reprezentuje JP
   • Sierpień 4th, 2014

   Pedofil za życia, pedofil po śmierci:)

   • xynta
   • Sierpień 12th, 2014

   Potrzebna nam dejanopawlizacja, jak Niemcom denazyfikacja po II wojnie światowej.

   • Kolego, ale zejdź z Niemców, bo to mądry naród i zejdź z NS, bo Hitler robił z żydami i brudasami należyty porządek, w walce o bielszy, lepszy i piękniejszy świat. Na koniec chciał powiesić tego cióla papieżaka w Watykanie i zakończyć cyrk spektaklu ciemnoty z Kościołem w roli głównej, a i pedofil Wojtyła, zamiast gwałcić dzieci by co najwyżej wojował tyłem ze swoją mame z domu Katz oraz z innymi żydówkami w kominie. Wejdź sobie kolego – zresztą wszyscy chodźcie – na forum posranych katoli ortodoksyjnych: antynazistów, antykomunistów i, ja cież pierdolę, antysemitów (he, he!) i powkurwiajcie tych baranów przez antyklerykalne wpisy – tylko Z GŁOWĄ, kurwa, żeby za szybko nie dostać bana! Ogłoście taką akcję na całym Wykopie, Twitterze i Fejsie – niech się jak na zadymę stawi tam cała antyklerykalna lewica brunatna i czerwona, tylko tam kurwa mamy sztamę i działamy RAZEM! Pedały też warunkowo mogą przyjść – dajcie cynk Biedroniowi. A to zjebane forum niereformowalnych katolskich kurw to http://marucha.wordpress.com – wkurwili Mnie swoim zarozumialstwem i muszę się zemścić! Tak więc towarzysze obu odcieni, czerwoni i brunatni, wstawcie im w pizdę ile wlezie, a jak da radę to rozjebcie cały ten posrany jezuskowaty chlew gównianych nieudaczników podludzkich. Religia to w końcu opium dla w ciemię bitego motłochu – czyż nie?:) 14/88!

   • Jan Pedał II to śmieć typu obwoźne sado-maso i pajac kremówa, co lubi na misjonarza ewangelizować ciasny, chłopięcy odbyt. A wspomniany gejowy co ma-to-rucha? To chyba całe kurewskie FSSPX, czyli najbardziej wsteczny i agresywny odłam kościoła z tym ich zjebanym katechuizmem analnego bractwa św. Penisa X-go w Chrystusie – makaroniarza, co podczas swoich rytualnych świrowań przepędzał diabelskie myszy wszawych-czasów, które katole sami spowodowali i zbierał na tacę dla boskiej Maryi zawsze dziewicy, bo ostatnio jej klienci mało płacą. Macie tłuki ogniście gorące pozdrowienia od rabina z Bobowej.

  • amoxx
  • Wrzesień 1st, 2014

  Kiedyś ludzie się wkurwią i przetopią pomniki jana pedała 2 na jednogroszówki.

  • Żymon Lokomołszyn
  • Wrzesień 2nd, 2014

  Jan Voldemort II tworzył małe horkruksy xD

  • Polski Neonazista
  • Wrzesień 11th, 2014

  Jan Rasta II legalizował małe jointy.

  • Kutasie Popiełuszki
  • Wrzesień 22nd, 2014

  Jan Paweł II robił SAMOGWAŁT, gwałcił się za młodu.

  • Przemysław Serkowski
  • Wrzesień 24th, 2014

  Walę Jezusa, walę Pana Boga i wszystkich świętych z Januszem Pawlaczem na czele. Ale Ducha Świętego to się trochę cykam.

  • Beka😄

   PS. Słuchaj Przemek, czy mogę wykorzystać te słowa oraz Twoje nazwisko jako jedno z rozluźniających mott do swojego i kolegi lirycznego utworu pt. „Anton Szandor La Vey – Wielkie Rekolekcje”? Pytam serio – to będzie wielka epopeja satanizmu teistycznego na 1966 strof po 4 wersy lub więcej, o której w Polsce i za granicą będzie bardzo głośno, więc możesz zostać uhonorowany, jeśli chcesz.:)

    • Przemysław Serkowski
    • Wrzesień 28th, 2014

    Jasne, że możesz. Anonimus to jedna osoba, wszystkie teksty na tym forum możesz traktować jako własne.

    Duch Święty robi mi loda!

  • 1918Polska
  • Wrzesień 24th, 2014

  Ojcze Święty, jak mogłeś nam TO robić?
  Dla Ciebie byliśmy tylko „kremówkami” do schrupania.
  Jan Paweł II na zawsze w naszych pupkach.
  JP2GMD na 100%

  Julian

   • Anonim
   • Styczeń 26th, 2015

   Spierdalaj podróbko.

  • Narodowy Socjalizm
  • Wrzesień 28th, 2014

  W czasie wojny Jan Paweł II pracował w niemieckiej fabryce Solvay produkującej Zyklon B. Wychodzi na to, że nasz „Lolek” przyczynił się do ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej.

  Sława 14/88!

  • Andrzej Bondyra (RU-Uchanie)
  • Październik 3rd, 2014

  Jan Paweł II Wielki to Jan Paweł II Maryjny.

  Wystarczy wsłuchać się w słowa wypowiadane przez Jana Pawła II podczas miłosnych uniesień…
  A doświadczeniu temu na imię Maryja.

  Tylko Jan Paweł II zna każdy zakamarek miasta
  A nazwa tego miasta Maryja.

  Czy to „nowe pokolenie”, które ma zetrzeć głowę węża, jest duchowym pokoleniem Jana Pawła II?
  Być może, jeśli pokolenie to odnajdzie pod sutanną największy skarb papieski.
  A skarb ten ma na imię Maryja.

  Sekret Jana Pawła II to Maryja.
  Wszędzie widzimy znaki maryjne, jej śluz, wymaz.
  Matka Boża była w jego zawołaniu, była w jego prywatnej kaplicy, czuwała przy łóżku.
  Była obecna w aktach nierządu..

  Tak żyją tylko mieszkańcy dziewiczej i niedostępnej Twierdzy Maryi.

  Od aktu oddania Jej sobie zaczynał on każdy dzień, poświęcał Ją swemu Fallusowi,
  maczał Go w Niej.

  I on szedł w Niej pod błękitnym sztandarem… zawsze zwycięski.
  A zwycięstwo to miało imię Niepokalane „Serce” Maryi.

  Czy on pierwszy nie szedł z dłonią włożoną w odbyt Matki Chrystusa?
  Czy jego serce nie biło rytmem spazmów maryjnego szczytowania?
  Tak, tak, tak i jeszcze raz TAK ! ! !

  Czy nie posiadł Jej bezgranicznie? Czy Maryja nie była z nim na co dzień?

  Czyż nie tak było w życiu Papierzaka-Polaka?

  Tak właśnie było…

  • HEHE ŚMIETNIK
  • Październik 12th, 2014

  NOWOPSZCZELARZE NIE PAMIĘTAJĄ BATMANA KAWOSZA

  • Fekaliusz
  • Październik 20th, 2014

  Krótka rozprawa o fekaliach:
  =======================

  Do Andrzeja Bondyry: ziom, SIEMKA!
  Papierzaka nie Polaka, ale żydo-Łemka,
  Z matki Kaczorowskiej- a właściwie KATZ,
  Co cipę miała jak koszerny sracz,

  Zapierdolony spermą jej chłopa Rusina,
  Co chujem półtwardym Karolka poczynał –
  Tak, tego idola polskiego motłochu,
  Co teraz już kupką jest nawozu i prochu.

  W oderwaniu od niemowląt doznaje pewnie męki,
  Lecz motłoch nadal śpiewa o nim piosenki –
  Macie tu teledysk nasączony kałem
  Autorstwa typa, co go kiedyś szanowałem:

  Wartałoby napisać dziś „DISS na Karrambę”,
  Bo broni pedofili i ssie „czarną mambę”,
  Jak się naćpa za dużo fety, kokainy –
  Lepszy murzyński kutas od białej dziewczyny.

  Oj niezbożno, niekrasno, zboczulski raperze
  Być katolem lecącym na murzyńskie zwierzę,
  Bo kto z kim przystaje, takim sam się staje,
  Czyli gównem, zboczeńcem, co zaśmieca kraje

  Europy, która Białym dała życie, trwanie,
  Lecz… chyba nic tu wkrótce po nas nie zostanie.😦
  Eurokołchoz w dewiantach ma nadzieje płone,
  Więc oddajmy swe dziatki… pod twoją obronę! ;))

  • Xenohomofobus
  • Listopad 29th, 2014
 84. zdechnij

   • Xenohomofobus
   • Styczeń 5th, 2015

   Jak to było do Mnie, to nie mam zamiaru ci towarzyszyć, buraku. Pierdol się w dupę z Mahometem, który też był pedofilem, bo jebał nieletnią Aishę. CHWDP – CHuj W Dupę Papieżowi!

  • Tichał Muziak
  • Styczeń 1st, 2015

  10 LAT BEZ PEDOFILA Z WADOWIC

  NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA I RUCH PALIKOTA!

   • Karolek Rozporek
   • Styczeń 20th, 2015

   Niech żyje Watykan od morza do morza!
   PS. Rucham Palikota.

  • Xenohomofobus
  • Styczeń 5th, 2015

  Niech żyje radosne, etnosocjalistyczne odrodzone pogaństwo aryjskie! 14/88!!!

  • Anna Zieniewicz
  • Styczeń 5th, 2015

  Nasza Szkapa – wzruszająca opowieść
  o papieżaku polaku… prymitywnym zwierzaku,
  któremu znów knaga wibruje w kitniaku,
  a pies dokazuje w Karola styjaku…
  On gwałcąc Maryję pokazał swą wyższość,
  wytrysnął w Jej wnętrzu, Ona zachowała czystość.

   • Karolek Rozporek
   • Styczeń 20th, 2015

   Kurwa jego mać – cholernie podnieciłem się tym ostatnim wersem i znowu muszę zwalić gruchę… ;( (SERIO!)

  • Jebać papieża
  • Styczeń 5th, 2015

  14/88!
  BIAŁYstok ul. Piastowska reporting in!

  • JP2GMD
  • Styczeń 10th, 2015

  • Tichał Muziak
  • Styczeń 11th, 2015

  Jan Rolnik II zbierał małe plewy.

  • Warol Kojtyła
  • Styczeń 14th, 2015

  Bartłomiej Wanot jest już starociotą i pewnie bumpuje ten thread xD

  • Narodowiec
  • Styczeń 26th, 2015

  2015 a trolle dalej swoje :d Aż pośmiać się z was można żałosne wypierdki:) Pozdro lewaki, wiecie chyba kto.

   • Trypson
   • Luty 7th, 2015

   Patrz co napisał walę prawicę.

  • JP2GMD
  • Styczeń 31st, 2015

  „Jedno zgwałcone dziecko to tragedia, milion to tradycja.”
  -Janusz Pawlak II o skandalu pedofilskim w kościele.

  • Andrzej Bondyra ( RU – Uchanie )
  • Luty 6th, 2015

  Wbijam Chuj w wojtyłę na 100%!

  • Oskar Dirlewanger
  • Luty 7th, 2015

  • Rychuj Peja
  • Luty 24th, 2015

  Jan Paweł II Wielki to Jan Paweł II Maryjny.

  Wystarczy wsłuchać się w słowa wypowiadane przez
  Jana Pawła II podczas miłosnych uniesień.
  A doświadczeniu temu na imię Maryja.

  Tylko Jan Paweł II zna każdy zakamarek miasta.
  A nazwa tego miasta Maryja.

  Czy to nowe pokolenie, które ma zetrzeć głowę węża,
  jest duchowym pokoleniem Jana Pawła II?
  Być może, jeśli pokolenie to odnajdzie
  pod sutanną największy skarb papieski.
  A skarb ten ma na imię Maryja.

  Sekret Jana Pawła II to Maryja.
  Wszędzie widzimy znaki maryjne, jej śluz, wymaz.
  Matka Boża była w jego zawołaniu,
  była w jego prywatnej kaplicy, czuwała przy łóżku.
  Była obecna w aktach nierządu… zuchwale w nich uczestniczyła.

  Tak żyją tylko mieszkańcy dziewiczej i niedostępnej Twierdzy Maryji.

  Od aktu oddania Jej sobie zaczynał on każdy dzień,
  poświęcał Ją swemu Fallusowi, maczał Go w Niej.

  I on szedł w Niej pod błękitnym sztandarem zawsze zwycięski.
  A zwycięstwo to miało imię Niepokalane Serce Maryji.

  Czy to nie on pierwszy szedł z dłonią włożoną w kloakę Matki Chrystusa?
  Czy to nie jego serce biło rytmem spazmów maryjnego szczytowania?

  Bądźmy wszyscy w Maryji gdyż Ona tego pragnie zaprawdę.

  • gs
  • Marzec 12th, 2015

  jebano male dzieci

  • jan pedał 2
  • Marzec 18th, 2015

  • Watykanizm i klechokracja
  • Marzec 19th, 2015

  Niech żyje nasz ukochany wieczny przywódca Jan Paweł Il

  • Jan Maria Le Pen
  • Kwiecień 2nd, 2015

  W 10. rocznicę śmierci Bestii z Wadowic życzę wszystkim katolikom chuja Stanisława Dziwisza w ich odbycie.

   • katolik wierny Chrystusowi
   • Maj 19th, 2015

   O Janie Mario bez pierworodnej zmazy poczęty, weź wypierdalaj.

  • Kamil Latocha
  • Kwiecień 3rd, 2015

  Wojtyle nóż w oko, chuj w dupę i jebać ducha świętego xD

 85. Biorę do ręki kawał gówna i spożywam niczym batona [cool]

  • JanPedał 2
  • Kwiecień 15th, 2015

  JAN PAWEL 2 GWALCIL MALE DZIECI << ZAPAMIETAJ TO SOBIE

   • prawdziwy Jan Paweł II
   • Kwiecień 19th, 2015

   Ależ ja nikogo w życiu nie zgwałciłem! Ani dziecka, ani pieska, ani kobiety, ani kleryka. Ja tylko z różańcem żem się całe życie brandzlował (duchowo), dzięki czemu Pan nasz zmartwychwstały Jezus Chrystus wszechmogący i Jego umiłowana Matka, Maryja zawsze Dziewica, dali mi siłę dożyć do późnej starości i głosić światu Królestwo Boże.

   Pokój z Wami, bracia i siostry. Tylko na przyszłość wystrzegajcie się grzechów gniewu, nieczystości i mówienia fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Poza tym cieszmy się i radujmy, bo bliska jest chwała Pana – alleluja i hosanna!

   • Benek M
   • Kwiecień 19th, 2015

   Posdraffiam fszystkih polakuff!

  • Antek P
  • Kwiecień 19th, 2015

  Ja tesz…

  • Jasio Pawcio
  • Kwiecień 19th, 2015

  I ja! I ja!

  • HABEMUS PAPAM
  • Kwiecień 19th, 2015

  BÓG CIĘ WYWYŻSZA I WYSZCZEGÓLNIA
  PODNOSI CIĘ Z WŁASNYCH UPADKÓW
  I OSOBĄ W PODESZŁYM WIEKU

  • TAK BYŁO
  • Kwiecień 28th, 2015

  • Tolek Banan
  • Kwiecień 29th, 2015

  Tanio sprzedam kał świętego JPII, ukradkiem zeskrobany z pampersów na śmietniku pod kliniką Dżemelli. Tel. (42) 639 85 41.

  • latocha
  • Kwiecień 30th, 2015

  Tolek Banan :
  Tanio sprzedam kał świętego JPII, ukradkiem zeskrobany z pampersów na śmietniku pod kliniką Dżemelli. Tel. (42) 639 85 41.

  OSZUST FAŁSZERZ! Przecież wampir Zdziwisz kolekcjonował wszystkie pampersy papaja do celów relikwijnych.

  • Mr ciól
  • Maj 1st, 2015

  „Badania prowadzone od lat i w różnych środowiskach mówią, że przynajmniej 30 proc. kleru to ludzie o orientacji homoseksualnej, z których połowa jest zaangażowana w homoseksualne związki” – pisze w jednym ze swoich „Esejów” Maciej Bielawski, doktor teologii oraz były ksiądz, którego cytuje „Newsweek”.
  Może trzeba zmieniać kościół i jego katechizm, skoro jego synowie (parzący się sami ze sobą) potrzebują jednak jeszcze innej miłości niż miłość Jezusowa?
  Po co się męczyć – czas na odmianę? A może zwyczajnie łatwiej jest być księdzem pedałem?

  • Jan Pirat II nagrywał małe płytki
  • Maj 2nd, 2015

  • Joe Canue
  • Maj 2nd, 2015

  Narodowiec :
  2015 a trolle dalej swoje :d Aż pośmiać się z was można żałosne wypierdki:) Pozdro lewaki, wiecie chyba kto.

  2k15 a nahodowskie kuhwy wciąż gwałcą dzieci i khadną hęczniki
  Nawet mi cię nie żal, cwelu

  • Lolland de Papas
  • Maj 3rd, 2015

  • Kamil Latocha
  • Maj 4th, 2015

  Dlaczego Wojtyła nie ujawnił wyników sekcji zwłok swojego poprzednika?

  • Jumper
  • Maj 5th, 2015

  • Pan Jaweł II śnięty
  • Maj 6th, 2015

  Lepsze jaja wyszły – uwaga, temat może ZNIKNĄĆ bardzo szybko, więc się pospieszcie!
  http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=6&t=29845

   • paktofonika – życie kurewskie.mp3
   • Maj 6th, 2015

   2/10

  • pedofeel
  • Maj 9th, 2015

 86. Dziękujemy Ci, o czcigodny Ojcze Święty, Papieżu polaku Janie Pawle II, że nam za ministrantury zaszczepiłeś swoją cuuudoooowną orientację. Obaj jesteśmy z tego faktu bardzo szczęśliwi.😀

  Teraz już dorośliśmy i z dumą możemy nieść dalej w świat Twoje zbożne przesłanie Ewangelii Miłości i Odnowy w Duchu Świętym, jak chyba zresztą widać:

  http://i.huffpost.com/gen/2897408/thumbs/o-ISRAELI-GAY-PARENTS-900.jpg?7

 87. 10 maja pójdźmy na wybory i zagłosujmy na Grzegorza Brauna.
  ~Jan Paweł II

  • Zdupcaj, chuju! Ja tam głosowałem na panią Magdelenię Ogórek, przy której ostro drętwieje mi siurek i unosi się do góry, jak ogóras mało który.😉 Mocniej nawet, niż działo się to papieżowi przy małych bobaskach… ;))

  • papoholik
  • Maj 10th, 2015

  dziadek zawsze wspomina jak Pawlacz rozstrzelał go w Katyniu.

  • Dziadek ma demencję starczą – Pawlacz mógł go co najwyżej przestrzelić swoim papieskim berłem, analnie.😉 Zaś w Katyniu to go rozstriełali, ale lolkowi „starsi bracia w wierze”.😉

  • SRULOM
  • Maj 11th, 2015

  • Ksiądz Judasz
  • Maj 11th, 2015

  Ten blogasek jest jak eksiązki.info kilka lat temu xD

  • do kolegów wykopowców
  • Maj 16th, 2015

  Siemaneczko, załogo!:)

  Najpierw Wojtyła, potem Magik (albo odwrotnie)… Słuchajcie, jest mały wniosek: jak będziecie po raz kolejny dissować jakiegoś nieboszczyka (wiadomo, zdechły pies nie ugryzie, hehe), to polecam Wam tego muzykalnego pedofila rasy czarnej, Michaela Jacksona, co tak jak Wojtyła GMD! Część już została zrobiona i oto przykładowy filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4v_2jbVJEUc

  PS. Szanowny księże Judaszu od przenajświętszego napletka dzieciątka Jezus – wiecie, ten temat faktycznie zmienia się w kabaretowego e-booka.😄

  • telewizja Wadowice
  • Maj 19th, 2015

  Tuu… wszystko się zaczęło. Życie się zaczęło… szkoła się zaczęła… studia się zaczęły… kapłaństwo się zaczęło… i gwałcenie dzieci się zaczęło…

  h ttp://papiez.wiara.pl/files_upload/old/papiez.wiara.pl/elementy/pielgrzymka_b16_polska1/wizytad3/wadowice_spotkanie04.jpg

  • DMG2PJ
  • Maj 20th, 2015

 88. Do przedmówcy i innych sceptyków:
  Przepraszam… czy macie państwo do mnie pretensje o to, że wypuszczałem ptaka na wolny wybieg?

  • Andrzej Duda
  • Maj 27th, 2015

  Jako prezydent zawsze będę szerzył prawdę o Bestii z Wadowic.

 89. TO JEST MOJA MATKA TA ZIEMIA !!!

  TO JEST MOJA MATKA TA OJCZYZNA !!!

  TO SĄ MOJE ZABAWKI TE DZIECI !!!

  • LECHUJ SMOLEŃSKI
  • Czerwiec 7th, 2015

 90. Jan Pedał Gołota zgwałcił Bartłomieja Wanota – ogołocił mu dupę, wlewając spermy kupę… ops, pardon: wadowickiego lukru dwujajecznego.😄

  I niniejszym, decyzjom niezawisłego sondu, skazany zostaje na SKANONIZOWANIE żYWCEM!!!

  • Cenzopapozgon
  • Czerwiec 18th, 2015

  Jan Chrystus II błogosławił małe dzieci.

  • wadowickie krematorium
  • Czerwiec 19th, 2015

 91. Życie intymne księdza biskupa Karola Wojtyły.

  Irena Kinaszewska – Długoletnia Konkubina Karola Wojtyły.

  Irena Kinaszewska – zmarła 30 sierpnia 1990 roku. Pochowana na cmentarzu Rakowickiem w Krakowie w grobowcu rodzinnym księdza Andrzeja Bardeckiego, powiernika Karola Wojtyły. Przez ponad 15 lat była wierną towarzyszką życia księdza, a potem biskupa Karola Wojtyły z Wadowic. Ślady po Irenie Kinaszewskiej, konkubinie Karola Wojtyły z pieczołowitą bezwzględnością zaciera kościelna, katolicka hierarchia. Kochanka stała się bardzo niewygodna w momencie wyboru Karola Wojtyły na papieża. Karol Wojtyła jak wynika z relacji licznych żyjących jeszcze świadków długoletniego romansu poświęcił życie rodzinne, a także spłodzonego syna dla kariery kościelnej, tak jak to od wieków wielu księży i biskupów.

  Z powodu nieudanego romansu Irena Kinaszewska popadła w alkoholizm. Kuria krakowska przydzieliła jej osobistego nadzorcę i strażnika w osobie księdza Andrzeja Bardeckiego, który czuwał nad tym aby Irena Kinaszewska nie zdradziła publicznie sekretów intymnego życia, miłości i faktu posiadania syna z Karolem Wojtyłą. Było niebezpieczeństwo, że z powodu takich faktów, Karol Wojtyła stanie się zakładnikiem bezpieki i narzędziem Moskwy w realizacji jej celów politycznych w Watykanie. SB wiedziało jednak wszystko o romansie Karola Wojtyły z Ireną Kinaszewską, a także o wcześniejszym jego romansie z rosyjską sanitariuszką z czasów końca II wojny światowej.

  Irena Kinaszewska mieszkała w Krakowie przy ulicy długiej. Razem z oficjalnym mężem pracowała w krakowskiej Energetyce. Zmarła w 1990 roku, acz do końca lat 80-tych XX wieku była często zabierana do Watykanu do swego ukochanego, który na jej nieszczęście został papieżem. Kiedy stała się rzecz brzemienna w skutkach, czyli Karol spłodził Irenie dziecko, została szybko i sprawnie przez aparat kościelnej represji zmuszona do ślubu z niechcianym mężczyzną, z którym była w małżeństwie przez pięć lat. Potem małżeństwo zaaranżowane dla ukrycia wpadki pobożnej panny, nałożnicy młodego i jurnego księdza Karola Wojtyły rozpadło się. Tym mężem był krakowianin Zbigniew K., który choć oficjalnie ślubny małżonek nałożnicy księdza Karola Wojtyły, to jednak był odsuwany od narodzonego dziecka, Adama – syna Karola Wojtyły.

  Syn Ireny Kinaszewskiej, Adam K. zmarł w niejasnych okolicznościach w grudniu 2008 roku, krótko po tym jak zadeklarował publicznego ujawnienie faktu ojcostwa Karola Wojtyły. Podobno przeprowadził w tym celu badania genetyczne w renomowanej zachodniej klinice. Zbiegło się to z zamrożeniem procesu beatyfikacji rzekomo świętego Jana Pawła II. Kandydaci do świętości miewają swoje jakże mroczne i jakże rozkoszne tajemnice, które czasem dopiero po wiekach wychodzą na światło dzienne. Adam K., syn Karola Wojtyły rozwiódł się ze swą pierwszą żoną, Grażyną, a powodem były rozmaite problemy z powodowane groźbami ze strony kleru pod adresem rodziny Adama. Kobieta nie wytrzymała presji i nacisków, gróźb i szantażów kierowanych pod adresem jej męża i rodziny, celem zmuszenia do wiecznego milczenia.

  Ksiądz Andrzej Bardecki zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w 2001 roku wiele tajemnic zabierając do grobu, jednak wiele z dokumentacji na temat romansu Ireny Kinaszewskiej i Karola Wojtyły zdołał tak dobrze ukryć, że nie została odnaleziona. Skopiował wszystko, a także ukrył wiele autentycznych dokumentów, jak nagrania ze wspólnych czułych i rozkosznych nocy, jakie Karol z Ireną ze sobą spędzali. Ksiądz Andrzej Bardecki był przyjacielem Karola Wojtyły, ale też znał dobrze historię i metody Kościoła, zatem wiedział jak się zabezpieczyć, choć nie do końca skutecznie. Irena Kinaszewska była gorącą miłością Karola Wojtyły, z którą przez lata spędzał dosłownie każdą chwilę, nocował z Ireną w jej mieszkaniu, współżyli ze sobą seksualnie, o czym Irena wspomina w swoich pamiętnikach, które nie wpadły w łapy kościelnej cenzury. Nie jest to nic dziwnego, bo robi tak zdecydowana większość heteroseksualnych katolickich księży, posiadając konkubiny i często nawet kilkoro dzieci, a nie tylko jedynego syna. Ksiądz Karol Wojtyła każdą wigilię spędzał w Ireną swoją konkubiną i ze swym synem Adamem. Bolało to oficjalnego męża Ireny, który się po pięciu latach rozwiódł z Ireną nie mogąc ścierpieć tego, że to Karol Wojtyła pełni rolę pana domu, męża i ojca dziecka. Około 1950 roku Irena Kinaszewska z pomocą księdza Karola Wojtyły otrzymała dobrze płatną pracę w Tygodniku Powszechnym. Syn Adam w wieku lat 12 został ministrantem swego ojca Karola Wojtyły, który był w tym czasie wykładowcą KUL. Adam aż do swej śmierci mieszkał w Gdańsku. Jak mawiał – byle jak najdalej od Krakowa i krakowskiej kurii, w której od jesieni 1978 roku zarówno on jak i jego matka Irena stali się personami non-grata, osobami niebezpiecznymi dla politycznych i moralnych interesów Kościoła katolickiego. Adam przed śmiercią spisał swój Pamiętnik Syna Wielkiego Karola, który jest czytany ukradkiem przez wybranych i zaufanych przyjaciół Adama oraz wtajemniczonych w sprawę romansu.

  Adam K. ostatni raz widział swojego ojca Karola Wojtyłę wieczorem 25 kwietnia 2004 roku będąc z wizytą w Watykanie. Dobry tatuś poczęstował swojego spłodzonego synka kolacją, ugościł w watykańskich apartamentach, a także sfinansował podróż do Rzymu, nie jedyną zresztą. Oto na co idą datki na kościelną tacę. Jak wiadomo, większość księży posiada konkubiny i dzieci, a parafianie muszą na to łożyć ze swej kieszeni. Jaki Pan taki Kram – mówi stare ludowe porzekadło. Prawdziwie „Święty Ojciec”, który dobro własnej rodziny, konkubiny i syna poświęcił dla kariery w katolickiej instytucji zwanej Kościołem.

  Czyszczeniem ostatniego lokum Ireny Kinaszewskiej po jej śmierci, mieszkania przy ulicy Krowoderskiej w Krakowie zajmowali się osobiście, ksiądz kardynał Macharski i kanclerz kurii Dyduch. Pomagał znany ksiądz Stasiu, dziś najważniejsza persona krakowskiej kurii. Cztery wielkie skrzynie pamiątek po zmarłej Irenie wywieziono szybko i sprawnie do Watykanu, co organizował i zabezpieczał osobiście sekretarz papieża Jana Pawła II. Sąsiedzi wszystko widzą, pamiętają, wiedzą, a nawet spisują i powielają, tak, aby nie uległo zapomnieniu.

  Służba Bezpieczeństwa PRL namierzyła i zarejestrowała księdza Karola Wojtyłę oraz Irenę Kinaszewską jako parę, a ściślej konkubinat księdza z kochanką i synkiem już w 195o roku. Warto zajrzeć do przepastnych archiwów SB, IPN i KGB. Karol Wojtyła był wtedy marnym wikariuszem parafi św. Floriana w Krakowie. Mikrofony w ścianie były dla SB nieocenionym skarbem i źródłem informacji o Kościele oraz życiu intymnym wikarego, gdyż Karol spędzał u Ireny nieomal każdą noc. Upojnie było.

  W1963 roku, gdy Karol Wojtyła został metropolitą, spotkania stały się rzadsze, ale erotycznie bardziej upojne. Irena zaczęła popadać w alkoholizm, po prostu upijała się z tęsknoty za swym ukochanym Karolem. Jeszcze większe ograniczenie kontaktów nastąpiło w 1967 roku, gdy Karol Wojtyła został kardynałem. Będąc na topie Kościoła i SB nie mógł już zachowywać się tak swobodnie jak by tego pragnął. Spotkania z Ireną stały się sporadyczne, a jej wizyty w kurii były nieprzyjemne i utrudniane przez aparat kościelny. Jako kardynał, Karol Wojtyła widywał się z Irenką zaledwie kilka razy w roku.

  Już cztery dni po konklawe w 1978 roku, Jan Paweł II wezwał Irenę Kinaszewską razem z księdzem Andrzejem Bardeckim do Rzymu. Paszport załatwiał departament IV Służby Bezpieczeństwa. To na polecenie IV Departamentu Służby Bezpieczeństwa PRL, wydział paszportowy wydał Irenie Kinaszewskiej i księdzu Andrzejowi Bardeckiemu paszporty w kilka godzin, chociaż normalnie trwało to wiele miesięcy i często kończyło się odmową. Jakie do układy zadziałały? Kto stał za Karolem Wojtyłą, że bezpieka spełniała intymne w swej naturze zachcianki nowo wybranego papieża Jana Pawła II? Tego dowiemy się w miarę jak nowe dokumenty wyjdą na światło dzienne. To, że są nie ulega wątpliwości. A bułgarski i sowiecki ślad zamachu można między bajki włożyć. Należy poszukać zleceniodawców zamachu na papieża wśród konserwatywnych kurialistów i moralistów rzymskich, a może polskich, którym nie w smak było, że osobnik mający syna z nieprawego łoża, który prawie jawnie żył z kochanką został dla nich Ojcem Świętym.

  Prawda nas wyzwala, jak uczył Jezus Chrystus. Nie pozwólmy aby kurialiści kościelni zabili pamięć o miłości życia Karola Wojtyły. Miłość, tak czy owak jest święta, a przy związku Karola Wojtyły z Ireną Kinaszewską dodatkowy romansik z Wandą Półtawską wysiada.

  Ciąg dalszy nastąpi…

  Źródło:

  h ttp://ligaswiata.pinger.pl/m/17503259

  P.S. Suplement:

  Jak Zbigniew Brzezinski wybral papieza JP2 wspolpraca miedzy Watykanem a Waszyngtonem NWO (film).

  ———————
  Źródło: h ttp://wolna-polska.pl/wiadomosci/zycie-intymne-ksiedza-biskupa-karola-wojtyly-2015-06

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • DISCO POLO DLA PAPJERZA
  • Czerwiec 26th, 2015

  • Mateusz Kupiec (bez napletka)
  • Czerwiec 27th, 2015

  a czego sie spodziewaliście po polaku?

 92. Ale przyznacie chyba, że tę słynną wadowicką lagę miałem niezłą???

  I powiem więcej:
  Jak dalej będziecie mi tu pyskować i szaleć, to wam nią wszystkim tutaj ZEWANGELIZUJĘ DUPĘ jak w przypowieści o siewcy, okazyjnie wprowadzając posiew… Słowa Bożego.

  • Kremówkowy Chuligan
  • Czerwiec 30th, 2015

  • Kremówkowy Chuligan
  • Czerwiec 30th, 2015

  • Kremówkowy Chuligan
  • Czerwiec 30th, 2015

  • Kremówkowy Chuligan
  • Czerwiec 30th, 2015

  • Che Guevara
  • Lipiec 1st, 2015

  Co, zmianka z papaspamotuba na jutuba? Więc patrzcie tylko, jaki filmik zrobili ostatnio amerykańscy naziści – że też tych kurew jebanych za to nie zamykają:

  • Jan Pedał 3
  • Lipiec 17th, 2015

  Mało pomników mi w tym roku postawiliście, wy pierdolone polskie kurwy xD

  • Ihateniggerssomuch
  • Lipiec 17th, 2015

  jan pedał trzeci jebał małe dzieci jan paweł drugi jebał papugi jan paweł czwarty oszukał mniewkarty chuj ci w dupe jebany pedale

  • Jerzy „Popiełusznik” Herrington
  • Lipiec 28th, 2015

  Dostarczam OC

 93. Witaaajcie, moi wierni fani! Moi kochani bracia i siostry! Moja kochana młodzieży! Moi kochani hejterzy! Moi kochani klerycy! I rzecz jasna… moje kochane dzieci!😉

  Jak tam wasze miejsca sakralne? Czy wyświęceni przeze mnie kardynałowie, biskupi i klerycy niosą wam przykładnie ojcowską posługę, jak Pan Bóg przykazał? Czy też odwrócili się od was niedbale, uznając, że korzystniejsza dla ich stanu niech będzie pochwa Lony, o której tyle często-gęsto rozprawiali podczas niedzielnych nabożeństw? A może zdania są podzielone? Pamiętajcie, że ja zawsze kochałem i kocham was MOCNO. Co prawda nie ma mnie tu już z wami, ale dup… yyy, znaczy się: ducha – nie traćcie. Alleluja i do przodu!:)

  Przychodząc zza grobu w odwiedziny, mam dobre wieści dla was – a dla mnie jak się uda, to jeszcze lepsze😀 Słuchajcie: sprawa jest tego typu, że w nagrodę za moją wieloletnią, papieską posługę i oddanie wobec starszych braci, święty Piotr z Jezusem uradzili, co by mi na jesieni tego roku dostarczyć nowy kontyngent młodziutkich duszyczek skrobanych płodów – do mojego użytku prywatnego, wedle gustów i upodobań. Nie mogą się tylko dogadać co do pogłowia tegoż towarku. Dzierżący niebieskie klucze do pasa cnoty dziewicy Maryi brat Piotruś proponuje dać mi ich 2.000 – stosownie do liczby lat trwania chrześcijaństwa, natomiast ten hipisowski pajac i magik coś bardzo się zasępił, oferując mi ich tylko 200 – jako że przez cały pontyfikat i wcześniej, z wielką pasją łamałem paragraf 200 polskiego kodeksu karnego. Ale co z tego, i tak zostałem santo subito – CIESZYCIE SIĘ???

  Licytacja o której mowa wciąż trwa, zatem, moi kochani – trzymajcie za mnie mocno kciuki, żebym wyszedł na tym ilościowo jak najkorzystniej, a ja się w nagrodę będę za was modlił o przymnożenie wiary, czystości i chrystusowego ducha pokory. Aha, tylko te kciuki trzymajcie skierowane koniecznie w stronę ku górze – niczym nabrzmiały członek Rocco wchodzący z impetem między uda zgrabnej, jasnowłosej modelki w pozycji „na jeźdźca” (tak tak, moi kochani katolicy – my święci tu z niebios doskonale widzimy, co wy najchętniej w czterech ścianach oglądacie, i że nie są to nabożeństwa niedzielne w wykonaniu mojego nocnego przyjaciela Dziwisza), a nie w dół, niczym obwisły, grawitujący ku mogile workowaty cyc żeńskiej części moherowego fanklubu ojca Rydzyka, któremu znowu Dziwisz robił… koło dupy. No, sami wiecie: konkurencja toruńsko-łagiewnicka i te sprawy – coś jak Pruszków kontra Wołomin, z tą różnicą, że tu pula do ugrania jest znaaacznie większa (i to na legalu!), ale w końcu jak nie wiadomo o co chodzi, …-?

  Kocham was czule i pozdrawiam. Zostańcie z Bogiem! :))

  Wasz serdeczny przyjaciel i obiekt honorowej adoracji, JP2.

  • wykop
  • Sierpień 29th, 2015

  podbiju

 94. Witaj, drogi bracie Jaśku – ponad 10 lat się nie widzieliśmy!😀
  No i jak – czy twoi niebiańscy zwierzchnicy rozstrzygnęli już ten spór odnośnie liczby niemowlęcych nakładek na berło papieskie dla ciebie?

 95. Teraz już taak, drogi bracie w Chrystusie.:) Fakt, że długo się kłócili na tej skali od 200 do 2000, ale sprawę ostatecznie pomógł rozwiązać Ojciec Szatan i w efekcie tych niewiniątek do ewangelizowania przyznano mi… 666!😀
  Wiesz, Józek, mogło być lepiej – bo odkąd zmieniłem wymiar, to mam siłę Priapa i za chwilę dla kondycji będę ewangelizował 50-te z owej najnowszej dostawy. Wiesz, poczęstowałbym cię jak za dawnych ziemskich lat, no ale sam widzisz, że tego towarku jak dla nas dwóch jest trochę za mało… No, ale zobaczmy, co mi się tym razem z tej skrzyni wylosuje…
  O, Józiu, zobacz – jaki ładny chłopczyk mi się trafił…😀 A gi-gi-gi-gi… maluśki ty, maluśki… Święty przyjaciel Polaków z Wadowic zaraz wymasuje ci swoją ojcowską dłonią te dwie kształtne, różowe kuleczki… Oooch… a jaką dziurkę ti masz ciasną… aj ti-ti, łobuzie… zaaraz wyjmę z niej paluuuszek, a wpuszczę jednookiego węża-rzygobielca z ogrodu eden – tego, co Ewę skusił… A, no tak – ty jeszcze za mały jesteś, żeby o tym wiedzieć… Ale to nic – grzeech pierworodny jest udziałem CAŁEJ LUDZKOŚCI, w tym i murzynów z Dominikany… nie, Józiu?

  Oj, dzięki ci panie za ten cudowny, wspaniały dar!!!😀 Ach, cóż za relaks, powiadam wam: doprawdy, zajebiste uczucie… A jeszcze poczuć to niewinne, mocno i szybko bijące pod moją świętą żerdzią niemowlęce serduszko… Bezcenne!😀

 96. Najdroższy Karolu i Józefie!
  O czcigodni i święci ojcowie przewielebni!
  KOCHAMY, POZDRAWIAMY I ŚCISKAMY WAS MOCNO… :* :* :*
  Gościć wasze Świątobliwości u nas, to byłby prawdziwy dar z Niebios, i o to też w pokorze serca modlimy się codziennie… Allach Akbar!

  • ­
  • Wrzesień 4th, 2015

  • Jan Pedofeel Drugi
  • Wrzesień 11th, 2015

  • Andrzej Duda
  • Wrzesień 13th, 2015

  Jan Paweł II był obiektywnie najwybitniejszym Polakiem XX wieku, ale zasady są nieubłagane. Jebać KAŻDĄ pasiastą kurwę.

 97. JEZUS na KRÓLA POLSKI!!! Tylko… która z nas będzie miała zaszczyt zostać Pierwszą Damą?

  • św. Onan Seksiński
  • Wrzesień 20th, 2015

  Katole to bydło tak durne i tępe, że ich debilizmu nie idzie zmierzyć żadną konwencjonalną miarą, albowiem bije on wszystkie arcy-rekordy!!!
  Przykład daje ten oto poniższy (i poniżający Człowieka!) film, gdzie sam nie wiem czy się z tego śmiać, czy płakać:

  A remedium na te farmazony jest jedno – google i felietony z cyklu DEMASKOWANIE CHRZEŚCIJAŃSTWA, albo gotowy do druku plik DUCHOWY SATANIZM PDF. Tak więc sława Szatanowi i satanistycznej Polonii!!

  • Polska Walcząca! Polska Aryjska!
  • Wrzesień 23rd, 2015

  św. Onan Seksiński :
  Katole to bydło tak durne i tępe, że ich debilizmu nie idzie zmierzyć żadną konwencjonalną miarą, albowiem bije on wszystkie arcy-rekordy!!!
  Przykład daje ten oto poniższy (i poniżający Człowieka!) film, gdzie sam nie wiem czy się z tego śmiać, czy płakać:

  A remedium na te farmazony jest jedno – google i felietony z cyklu DEMASKOWANIE CHRZEŚCIJAŃSTWA, albo gotowy do druku plik DUCHOWY SATANIZM PDF. Tak więc sława Szatanowi i satanistycznej Polonii!!

  Weź spierdalaj z szatanami – to nadal to samo judejskie gówno tylko przeciwny przeciwny biegun w stosunku do dżizasa. Sławę to ja mogę oddawać Perunowi i matce naturze stworzycielce wszelkiego życia na ziemi a nie jakimś żydowskim wymysłom zawleczonym na nasze pogańskie ziemie 1000 lat temu.

  14/88!

 98. Noo, jesteś poniekąd w błędzie Kolego. Satanizm NIE JEST reakcją na chrześcijaństwo, jak przeczytasz chociażby na stronie http://www.freewebs.com/enkisea/, natomiast niewątpliwie ma POTĘŻNIEJSZĄ MAGIĘ od pogaństwa czy innych praktycznych kultów.

  Inna sprawa, że powszechnie utożsamiany jest z wiadomego pochodzenia magiem La Veyem albo ze zwyrodnieniami i głupotą zidiociałych pseudosatanistów – od czego notabene i sam La Vey, który to zinstytucjonalizował, odżegnywał się całkowicie, ale cóż: koszerna machina propagandy od ponad 2000 lat prania mózgów, a zwłaszcza przez ostatnie 100 (Hollywood), pracuje konsekwentnie dla ODWRÓCENIA POJĘĆ dobro-zło i odcięcia nas od naszych Bogów – zarówno słowiańskiego Peruna (Bóg pomniejszy), jak i ogólnoaryjskiego Szatana [sanskr. satya(n)=Szczęście] – władcy i „konstruktorowi” tego wymiaru, o czym świadczą m.in. legendy skandynawskie czy pisma gnostyckie i manichejskie. I trzeba przyznać, że żydzi, którzy sami pochodzą od reptilian a nie od Szatana, swoje religijne HSI NAO czynią z nadzwyczaj dużym powodzeniem.

  Gdy na Ziemi oficjalnie rządził Lucyfer z obecnego panteonu Piekła jako zwierzchnik i ojciec Rasy Aryjskiej, wówczas trwała Satya Yuga = Złota Era powszechnego szczęścia i najwyższego dobrobytu, ale Bogowie czasem toczą z sobą wojny tak jak ludzie i z czasem w efekcie tych rozgrywek starzy Bogowie zostali odsunięci, jak też sami ludzie z czasem beztrosko zapomnieli, czemu zawdzięczają swoją prosperity, a nadto do gry wkroczył pewien kosmiczny pasoŻYD. Zło nazwano dobrem a dobro złem, Kościół perfidnie ostracyzmuje seksualność jako najradośniejszą formę ludzkiej ekspresji, tak że na ogół dziś uśpiony i stłumiony na poziomie czakry podstawy wąż kundalini warunkuje gównianą wegetację całej ludzkości (służą temu także inne programy wroga jak islam czy nawet… buddyzm!), gdyż owa czakra muladhara symbolizuje notabene piekło. Siódma zaś, sahasrara czyli czakra korony, nieodzownie przywidzi na myśl skojarzenie z SIÓDMYM NIEBEM, co niech wszystkim da do myślenia. Pozdrawiam – 14/88!!

  ———-
  PS. Miało być o przygodach papy Lolka-Wojtyły, a przez prawie już 4 lata wyszedł z tego całkiem niezły kabaret i ciekawy temat offtopowy.😉

  PSS. Jakby co, to warto zajrzeć jeszcze na h ttp://algisgebo.blogspot.com/2014/05/nowy-blog-o-wojtyle-katzu.html.

  • Cenzopapaj
  • Wrzesień 28th, 2015

  Wanota nie ma, niech ktoś wrzuci ciepłe placki xD

 99. Moi drodzy… Nastał październik, czyli miesiąc różańca świętego… A zatem w trosce o wasze zbawienie, proszę was o wypełnianie orędzi Maryi z Fatimy – odmawiajcie codziennie różaniec. Odmawiajcie różaniec przenajświętszy. Odmawiajcie różaniec… Przez Maryję-Dziewicę dotrzecie do Pana i Zbawiciela naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, a On uzdrowi i pokrzepi serca wasze.

  Pan Jezus jest Czystą Prawdą, a jak mówił nasz wielki rodak, świętej pamięci Papież Jan Paweł II: „poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Poznajcie więc Chrystusa, w czystości i ufności serca odmawiając święty różaniec, a On wam będzie błogosławił.

  Natomiast do takich cynicznych bluźnierców i prześmiewców jak Przemek Serkowski, jak Michał Tuziak czy jak ludzie podszywający się pod, i szkalujący dobre imię wielkiego Papieża Jana Pawła II, albo zmarłego tragicznie czcigodnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego – gorąco apeluję do nich o nawrócenie i opamiętanie się. Będę odmawiał za was różaniec. Przebacz im, Panie Jezu, bo nie wiedzą co czynią…

  Zarazem do każdego jednego człowieka z osobna, myślącego podobnymi kategoriami co ci uwiedzeni przez diabła i odstawiający szatańskie prowokacje nieszczęśnicy, mam pytanie – pytanie bardzo poważne i adresowane do każdego z osobna: CZY W TWOIM DOMU JEST MIEJSCE DLA CHRYSTUSA ???

   • jp2gmd
   • Listopad 16th, 2015

   A srasz? Papież pedał dzieci jebał

 100. Apostoł Różańca :
  CZY W TWOIM DOMU JEST MIEJSCE DLA CHRYSTUSA ???

  Pewnie że jest – jak w każdym przykładnym, polskim domu. Od zeszłorocznej kolędy leży to u mnie w kuwecie dla kota, no i tylko w tym roku już dwa razy piątkę trafiłem w Dużego Lotka, a jeszcze międzyczasie taką lux blondynę wyhaczyłem, co ma super zgrabny tyłeczek, śliczne różowe sutki, bogatego męża w Stanach i rewelacyjny obciąg ustny. Tak że zaiste, nasz Pan i Zbawca Jezus Chrystus wielkie cuda czyni.

 101. Bracia i siostry, nie kłóćcie się! Mam do sprzedania papier toaletowy z Chrystusem, gdzie każdy listek przedstawia inną stację drogi krzyżowej. Tel. 22-848-84-48, tanio!

  • Adaś Kinaszewski
  • Listopad 22nd, 2015

  Ależ proszę klechy!
  Co klecha wogóle odpierdala!

 102. Bracie Kinaszewski – jak to co?! Nie wiecie, że samym różańcem Kościół nie wyżywi się?! Przede wszystkim, potrzebujemy zebrać nieco jałmużny ofiarnej na renowację Świątyni Opatrzności Bożej. Część z tego przeznaczymy na benzynę, dla celów zmotoryzowanej ewangelizacji upadłych niewiast z Odlotów.pl, które zgodnie z nakazem Pana Naszego i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, musimy zewangelizować – na misjonarza, aby ZASIAĆ w nich ziarno Słowa Bożego… Zaś pozostała część trafi na budowę kolejnego pomnika naszego ukochanego papieża, a … waszego Ojca Świętego!
  .
  ..

  ….
  …..
  ……
  …….
  ……..
  ………
  ……….
  ………..
  ………….
  …………….
  ………………..
  …………………….
  ……………………………
  …………………………………………………….
  …………………………………………………………………………………………………..
  Wobec postępującej islamizacji kontynentu, wraz z Papieżem Franciszkiem rozważamy również stworzenie formacji zbrojnej Kościoła, jak za czasów świętej inkwizycji – czyli katolickich, defensywno-ofensywnych batalionów zaczepno-obronnych przenajświętszej wiary chrystusowej. Każdy zbożny katolik, pod grzechem ciężkim winien się troszczyć o potrzeby wspólnoty Kościoła, w imię krzewienia dzieł Ducha Świętego – tak więc bracie co łaska, co łaska…

 103. Jeśli Ty, bracie, lub inni odwiedzający naszą parafię, MIŁUJECIE swojego mądrego i błyskotliwego księdza jak Chrystus Jana w Ogrojcu, to w imię Pana uczyńcie daninę serca – może być w kodach Plusa za 40 zł albo tych do Playa za 10-tkę lub więcej – a wtedy Wasz wieloimienny, świątobliwy duchowny będzie Wam głosił Królestwo Boże w sposób jeszcze ciekawszy. Kontakt z biurem sekretarza naszej parafii: ambicjusz@gmail.com.

  • JP2KMD2137
  • Listopad 27th, 2015

  Przecież karachan finalizuje dużo takich rzeczy logiem wykopu żeby na niego zwalić dałnie pierdolony

  • Jacek Kurwski
  • Grudzień 8th, 2015

  Kolęda Betlejemska z okazji zejścia pedofila JP2:

  Radują się dziś katolskie matoły,
  wkłada już w styję Bogu siusiaka Jezus wesoły,
  każdy kundelek przed klechą klęczy i gada pierdoły,
  anioł budzi kopniakiem Wojtyłę co pijany leży goły,
  wypada wśród nocy mu balas z kroku,
  dymają się pasterze przy takim widoku,
  każda pyta co zaraz się zleje,
  w tyłku kolegi teraz szaleje,
  skąd ta łuna bije tak miła oku,
  ale gdy posuwania odgłosy słyszeli,
  zaraz do Betlejem prosto bieżeli,
  tam zgwałcili w żłobie Pana,
  poklękali na kolana i jeszcze raz go w pupkę zapięli.

  • KC PZPN
  • Grudzień 13th, 2015

  Towarzysze! Wszystkiego najlepszego z okazji 34 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Zero tolerancji dla klechokracji i watykanizmu.

  • Duchowni Katoliccy
  • Grudzień 16th, 2015

  My też świętowaliśmy (i nadal świętujemy), bo 13-go to święto Boskiej Matki-Przeczystej Dziewicy!

  http://themenofgp2.typepad.com/.a/6a019103f20d3f970c01a51167ba31970c-800wi

  • gimbus Atkinson R.
  • Grudzień 25th, 2015

  do wielonickowego klechy:
  Wysłałem Waszej Świętojebliwości kod Plusa 40 na skrzynkę podaną, ale niechże ksiądz nam strzeli znowu jakieś kazanie, bo bez księdza smutno😦

 104. Bracia najmilsi w Chrystusie!
  Rodacy!
  Polacy!
  Biedacy!
  Zaprawdę, zaprawdę powiadamy wam: nic tak nie relaksuje człowieka i katolika po pracy i od święta, jak seks analny z noworodkiem: na codzień, w Kościele po Mszy Św., w zakrystii, na plebani, albo i w partyzanckim stylu – w krzakach za garażami, nerwowo tylko zezując, czy nie nadjeżdża radiowóz. No i jak się spowiadać, to z konkretów.

  Kochani moi! Życie na ziemi jest czasem próby i doświadczenia i szatan zastawia na was liczne pułapki, ale w raju dostaniecie WSZYSTKO o czym skrycie marzycie, więc módlcie się codzień do Chrystusa i Jego dziewiczej Mateczki o bilet wstępu do Królestwa Ojca Jezusa. Mnie i Józiowi się to udało, choć bardziej z urzędu, za dobrze spełnioną misję.

  Mamy dzisiaj święto Szczepana, męczennika Kościoła Świętego, więc i wam z tej okazji polecam sobie szczepać, by te święta były zdrowe, wesołe i „na wesoło”, jak mój wesoły z nazwiska nocny przyjaciel, który serce miał zdrowe jak koń, a zbawiony został na zawał. Kto zaś ma okazję, niech KOCHA MOCNO naszych młodszych braci i siostry w wierze, jako i Chrystus Pan nas umiłował i miłować się wzajemnie kazał.

  Wasz ukochany Papież, święty JPII.

  • DUST DEVIL
  • Styczeń 4th, 2016

  polskie kurwy w moim przemówieniu chce wam powiedzieć że polska to jebana dzicz a polacy to śmiecie i kurwy. Jak mówił Jan Paweł II papież „z rosjanami wypije, z żydem pohandluje, ale na polaków pluję”. moi rodzice to komunisci i jestem z tego dumny, a na zakonczenie chuj wam w dupe!

  Jan Paweł 2 jebał małe dzieci, pogódźcie się z tym katolickie kurwy w nowym roku 2016! ;_;

  Pozdrawiam serdecznie,
  Michaił Białkov, admin dobrego portalu o pedofilii wykop.pl

 105. Ja proponuję, aby w związku z masowym napływem allachowych, kozojebczych grzeszników do Włoch, Świętą Stolicę Apostolską przenieść do Polszy.

  Darf möchten Sie verschieben eine heilige Gotteshauptstadt von Watykał zu Tschenstochau? Wtedy motłoch polaczków byłby WNIEBOWZIĘTY..!

   • popieusznik
   • Luty 16th, 2016

   a to byłaby IV Tajemnica Fatimska.

  • JP2GMD
  • Luty 23rd, 2016

  UMARŁ PEDOFIL, NIECH ŻYJE PEDOFIL!

  • ks. Rudolf Zniesmaczyński
  • Marzec 7th, 2016

  Górol Wojtyła lata se po całym kosmosie, ale KORZENIEM to on ciongle tkwi mocno na ziemi…

   • popieusznik
   • Marzec 10th, 2016

   Jak ci nie wstyd wadowicki Skurwysynu!

    • Peduś Jan Wojdyłło
    • Marzec 12th, 2016

    Popieusznik, synu – po pierwsze nie pyskuj mi tu, bo to bardzo ciężki grzech, żeby namiestnika Chrystusa na ziemi nie szanować. Za to mógłbyś pójść do piekła na całą wieczność. Po drugie jestem ojcem świętym, więc na przyszłość nazywaj mnie tatusiem (poza tym osobiście tak najbardziej lubię). Po trzecie – jak byś był młodszy (tak gdzieś w wieku wczesnoministranckim albo od chrztu, poza uwagą rodziców) to bym cię zaraz wybierzmował, synek, swoimi świętymi olejami i berłem. Po czwarte – nie bądź taki pruderyjny, bo ze swoim katechetą pewnie robisz to samo. Po piąte – przyznaj że ci ŻAL, że sam nie jesteś jeszcze tak rozciągnięty. Po szóste – u spowiedzi świętej i do komunii byłeś?

    PS. Wrzuciłby ktoś linki do filmów z dziećmi – najlepiej z chłopcami w wieku od 3 tygodni do 7 lat. Bo żem zapomniał zabrać parę najpotrzebniejszych rzeczy do trumny, a Ździwisz wtedy nie pomyślał, żeby mi to tam włożyć. Włożył mi za to co innego i gdzie indziej, zostawiając od siebie mały prezent na dowidzenia, ale to za mało. Chętnie sobie to obejrzę raz jeszcze, a nawet wiele razy, bo ja teraz z aniołkami jestem już na stałe, ale sam nie jestem aniołek, jak dobrze wiecie.

   • Analny Stygmat z Fatimy
   • Marzec 14th, 2016

   Goatse zawsze cieszy xD

  • odtajnione akta SB
  • Marzec 19th, 2016

  Uwaga Polacy! Uwaga katolicy! Instytut Pamięci Narodowej ujawnił tajne akta raportów Służby Bezpieczeństwa, dokumentujące wydarzenia na jednej z wadowickich parafii sprzed 55 lat:

 106. Wielki Piątek – najlepszy czas na zjedzenie pączucha. Polecam, Tomasz Terka

   • JB’F’GMD
   • Marzec 28th, 2016

   A nie lepiej kiełbasę wadowicką, względnie argentyńską (polskie zbożne tradycje trzeba kultywować, nie?) – każde jedne dziecko o tym marzy! Ooo, moje dzidzi, ależ ci serduszko bije… Nic się nie martw – ojciec święty jeszcze kilka razy cię wybierzmuje i też zostaniesz świętym, po prawicy Chrystusa.

  • Staszek Dziwisz
  • Kwiecień 2nd, 2016

  W 11 rocznicę śmierci Papieża-Rodaka Wielkiego Polaka podzielę się z wami moim świadectwem tych dramatycznych ostatnich chwil Wojtyły na ziemi. W skupieniu godnym medytującego Ghandiego czekałem pod drzwiami zdychającego papieża Jana Pawła II na jego ostatnie tchnienie by uważnie niczym agent Mossadu prześlizgnąć się między grubymi watykańskimi spaślakami i dotrzeć do niemytej od tygodni dupy Karola Wojtyły, po czym nie używając wazeliny ani rękawiczek, zupełnie na sucho, cicho niczym świszcząca kula wylatująca z tłumika używając sporej siły wepchałem rękę w odbyt truchła papieża, napierając na zwieracze z siłą powodującą rozerwanie martwej już, lecz jeszcze ciepłej błony anusa, gmerałem głęboko, po samą prostatę w poszukiwaniu papieskego, boskiego, ostatniego stolca papieża-polaka, po czym wyciągnąłem zdobycz, spory kawał stolca ociekającu śluzem, żołcią i krwią z rozerwanego odbytu, przyglądałem mu się chwilę, lecz nie mogąc powstrzymać swojej żądzy szybkim ruchem umieściłem go w swoich ustach, rozkoszując się jego niebiańskim smakiem z delikatną nutką hostii, wina mszalnego i spermy młodych ministrantów z okolicznych bazylik, resztki rozsmarowałem sobie na twarzy, i z uspokojonymi już nerwami zlizałem krew z ran anusa i czując się niczym Judasz czterema szybkimi ruchami skóry zostawiłem na jego martwej twarzy kilka kropel nasienia…

  • Illuminati
  • Kwiecień 16th, 2016

  Potwierdzam, Wotyla-Katz należał do Illuminati. Mason 33 stopnia loży żydowskiej w Polin.
  ~Andrzej D.

  PS: Tak, Karol wspólnie z moim dziadkiem latał po Wołyniu z karabinem! UPA

  • prosiaczek_PL
  • Kwiecień 28th, 2016

  Leon Włochacz – syn nieślubny Karola Wojtyły i Hildegardy von Schmutz, siostry ciotecznej Charlesa Mansona (coś dużo tych Charlesów/Karolów!) – to aktualnie największy pOdofil świata! I nawet BND we współpracy z Mossadem zdobyły na to ostatnio przekonujące dowody – oto i on, w akcji:

  http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=638327041

  • abp Stanisław Dziwkarz
  • Maj 18th, 2016

  Bracia i siostry!

  Dzisiaj przypada 96 rocznica urodzin naszego Wielkiego i Świętego Papieża z rodu Dawida, jako jego młodszego i jurniejszego brata. Z czeskim błędem wyszedłby to numer 69. Oddajmy zatem wieczną chwałę i cześć bohaterowi z Wadowic, jakich mało. Oto człowiek!

  Wielkie dzieło misyjne ma już 2000 lat. No i czcigodny Ojciec Święty, jak widać, zbożnie dzierży osławioną laskę pasterską św. Piotra, dla ewangelizowania pogan w duchu chrystusowym, czyli dla posiewu Słowa Bożego. Bracia w Chrystusie – trwajmy niezłomni! Z tej strony metropolita z grodu Kraka, kłaniam się uprzejmie. Alleluja i do przodu!

  • skrw. Dziwisz
  • Maj 21st, 2016

  Się działo się…
  02.IV.2005 roku, gdy Jasiek był już schorowany i nie chodził,
  jego wiecznie pijani watykańscy kolesie tak jak wcześniej rozbierali
  go wieczorem i zmuszali go do obsłużenia swych brudnych pał.
  Jego Stygmat Analny okupowały dwa dziarskie fallusy, japą obsługiwał
  także dwóch śmiałków, dwóch kindybałów kieckowych wykorzystywało
  ruchawkę rączek Jasia Pawcia i dawało mu do potrzymania swoje siuraki.
  Zaczęli jak zwykle po dwudziestej, często zamieniali się miejscami.
  Po połtorej godziny Jasiek miał już wyraźnie dość, stękał i sapał
  niczym parowóz… o 21:37 ten który jechał papieżaka Polaka w styjaka
  na stojaka zapodał mu Donkey Punch trochę za mocno – wadowicki kręgosłup nie wytrzymał.
  Cucili go kremówką… bez skutku. Aż łza się kręci w oku…

 1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.